Tomasz Kot, Daniel Craig, James Bond
Fot. Instagram, materiały prasowe
ZE ŚWIATA FILMU

Tomasz Kot miał zagrać głównego przeciwnika Jamesa Bonda?

Nie dostał roli przez… Daniela Craiga!

Weronika Kostyra 23 sierpnia 2018 11:33
Tomasz Kot, Daniel Craig, James Bond
Fot. Instagram, materiały prasowe

Nikt nie spodziewał się, że produkcja kolejnej części odnoszącej sukcesy serii o Jamesie Bondzie, będzie sprawiała takie trudności. Premiera filmu została zaplanowana na koniec przyszłego roku, tymczasem 25. film o przygodach agenta 007 nie ma reżysera, ani skompletowanej obsady. Kilka dni temu z pracy nad filmem wycofał się reżyser Danny Boyle. Jako przyczynę podano „różnice artystyczne” między nim a producentami. Nieoficjalnie wiadomo, że mogło chodzić o udział polskiego aktora w obsadzie.

Tomasz Kot miał zagrać przeciwnika Jamesa Bonda?

Danny Boyle chciał podobno uaktualnić scenariusz, dodając do niego wątek współczesnej sytuacji politycznej z Rosją. Głównego złoczyńcę filmu miał wtedy zagrać Tomasz Kot, który zdobył międzynarodową sławę dzięki roli w docenionym w Cannes filmie Zimna wojna Pawła Pawlikowskiego. Niestety, jak podaje The Telegraph, pomysł ten nie spodobał się producentom, a szczególnie odtwórcy głównej roli Danielowi Craigowi, który ma dużo do powiedzenia w kwestii obsady. Między aktorem, a reżyserem doszło do konfliktu, w wyniku którego Boyle całkowicie wycofał się ze współpracy.

Początek zdjęć do filmu zaplanowano wcześnie na grudzień tego roku, lecz w obecnej sytuacji nie wiadomo jak potoczą się dalsze losy 25. części.

Żałujecie, że nie zobaczymy Tomasza Kota w tej produkcji? 

James Bond, Daniel Craig, nowy film o Agencie 007
Fot. Instagram @007

Cannes 2018: Tomasz Kot
Fot. Instagram @agnikot

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Córka ANNY PRZYBYLSKIEJ, OLIWIA BIENIUK, w jedynym takim wywiadzie: „Kiedy mama umarła, wchodziłam w najtrudniejszy okres dojrzewania i ono się trochę zatrzymało”. PIOTR BECZAŁA i KATARZYNA BĄK-BECZAŁA. Światowej sławy muzyk i utalentowana mezzosopranistka, która zamieniła karierę na rolę żony. Czy żałuje? KEANU REEVES, aktor, który chodzi własnymi ścieżkami. IZABELA TROJANOWSKA w czasach PRL-u szokowała ostrym, rockowym wizerunkiem. Ile dziś zostało z tamtej niepokornej dziewczyny? W CYKLU EXTRA Świat mody z powodu koronawirusa znalazł się na krawędzi.