URODZINY GWIAZD

Ikona seksu, następczyni Sophii Loren i najstarsza dziewczyna Bonda... Monica Bellucci kończy 53 lata! EKSKLUZYWNE VIDEO

Weronika Kostyra 30 września 2017 14:15

Monica Bellucci nie planowała kariery aktorskiej. Studiowała prawo, a do show-biznesu trafiła przypadkiem. Została okrzyknięta następczynią Sophii Loren, Claudii Cardinalle, Isabelli Rosselini i Giny Lollobrigidy. Mimo upływu lat jest uważana za ikonę seksu. Ma na koncie tytuł najstarszej dziewczyny Bonda, w którą wcieliła się w obrazie „Spectre” - miała wtedy 51 lat. Stosunkowo późno została też mamą.

Urodziny Monici Bellucci

Dzisiaj kończy 53 lata i wciąż zachwyca. Ostatnie zdjęcia Monici Bellucci z festiwalu filmowego w Hiszpanii w bardzo odważnej kreacji pokazują, że nadal może pochwalić się perfekcyjnym ciałem.

Zobaczcie, jak wyglądała jej droga na szczyt!

Zobacz także: Uczestniczka programu „#Supermodelka Pluse Size’’ przypomina... Monicę Bellucci! Czy Joanna Cesarz ma szansę na zrobienie międzynarodowej kariery?

Wideo

Poznaj historię miłości Agnieszki Woźniak-Starak i jej męża Piotra!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Trzy kobiety, które w najnowszym serialu Polsatu „Zawsze warto” połączyło przypadkowe dramatyczne wydarzenie: Weronika Rosati, Katarzyna Zielińska i Julia Wieniawa. Edyta Geppert o pasji śpiewania i życiowych wyborach oraz Dominika Gwit i Wojciech Dunaszewski o tym, co ślub zmienił w ich życiu.