Tomasz Karolak, Magdalena Malicka Dziun, Warszawa, premiera filmu „7 uczuć”, 08.10.2018 rok
Fot. Artur Zawadzki/REPORTER
NIEZWYKŁE RELACJE

Tomasz Karolak był w nią zapatrzony, przedstawił dzieciom. Po kilku miesiącach rozstali się w atmosferze skandalu

Magdalena Dziun ujawniła, że aktor wrócił do swojej byłej...

Konrad Szczęsny 11 września 2023 17:46
Tomasz Karolak, Magdalena Malicka Dziun, Warszawa, premiera filmu „7 uczuć”, 08.10.2018 rok
Fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Dziś wiedzie szczęśliwe życie u boku Violi Kołakowskiej. Razem wychowują dwójkę dzieci: 16-letnią córkę Lenę i 10-letniego synka Leona. Ale Tomasz Karolak ma na koncie również liczne romanse, które swego czasu rozgrzewały media do czerwoności, m.in. z Magdaleną Boczarską czy Iloną Ostrowską. Jednym z nich był ten z modelką Magdaleną Ciećką Malicką, ukrywającą się pod pseudonimem Dziun. Dlaczego się rozstali?

Kim jest Magdalena Dziun? Kariera, związek z Piotrem Banachem, pseudonim

Pochodzi z Inowrocławia, dziś ma 43 lata i jest szczęśliwą żoną światowej sławy muzyka. Ale w show-biznesie kojarzona jest od ponad dekady. Mimo że mówi się o niej jako o modelce, na salony na dobre wkroczyła, gdy w 2011 roku światło dzienne ujrzał jej solowy album „A.M.B.A”, utrzymany w klimatach reggae i promowany przez singiel „Dobrze jest”. Podobno talent muzyczny wykazywała już od 16. roku życia. Za produkcję jej debiutanckiego krążka odpowiadał Rafał Malicki. Od razu dała się poznać jako dziewczyna z temperamentem i charakterem. Co oznacza jej pseudonim „Dziun”? „Pseudonim oznacza, że jestem dorosłą i świadomą siebie kobietą, że jestem odważna i prawdziwa, ale patrzę na siebie i życie z przymrużeniem oka. Zwali mnie Magdą, Madzią, Madziunią, Dziunką… aż powstała Dziun”, wyjaśniała w rozmowie ze „Studentem”.

Magdalena Ciećka Malicka, bo tak naprawdę się nazywa, nie wzbraniała się przed eksponowaniem swoich wdzięków na okładach znanych czasopism, takich jak „Playboy” czy „Elle”. Również o jej życiu prywatnym mówiło się sporo, głównie za sprawą słabości do muzyków. Była w związku m.in. z raperem Tede czy Piotrem Banachem, założycielem grupy Hey i Indios Bravos (i to aż przez 11 lat!). Poznali się, gdy była jeszcze nastolatką... „Przeczekał dwa lata. Spotykaliśmy się, ale zaczęliśmy być parą, kiedy miałam szesnaście lat. I tak, masz rację, był moim mądruskiem. Po rozwodzie rodziców wychowywałam się wtedy u boku mamy i jej drugiego męża. Piotrek był więc takim nauczycielem życia, psychicznym „ojcem”. Wciągał mnie, Alicję Janosz i Gutka w kilkugodzinne rozmowy, oglądanie koncertów, pokazywał nowe zespoły, artystów. Dużo nas nauczył”, wspominała w jednym z wywiadów.

Dodała, że ich znajomość była naprawdę intensywna, pełna muzyki i wspólnie spędzanych chwil. „Znaliśmy się jak łyse konie, spędzaliśmy dużo czasu razem. Trudno wszystko wymienić, co mu zawdzięczam. Na pewno muzyczne wychowanie i mądrość życiową… oraz reggae! A jego już zapytajcie, czego on mi zawdzięcza”, zakończyła.

To właśnie on uwierzył w jej muzyczny talent. Jej wokal można było usłyszeć na krążku Banacha „Wu-Wei”, który był również powrotem do branży dla Alicji Janosz (wówczas obie panie przyjaźniły się). Płytę promowały single „Jej piosenka o miłości” oraz „Ściana” – do obu powstały teledyski, w których Magdalena Dziun zresztą wystąpiła...  Ostatecznie jednak porzuciła muzykę na rzecz modelingu. A co wiemy o jej obecnym życiu uczuciowym?

Czytaj także: Mimo licznych romansów zawsze starała się mu wybaczyć. Jak wyglądała historia miłości Magdaleny Boczarskiej i Tomasza Karolaka?

Magdalena Malicka Dziun, Warszawa, plan programu „Familiada”, 28.10.2011 rok
Fot. Jan BIELECKI/East News

Magdalena Malicka „Dziun”, Warszawa, plan programu „Familiada”, 28.10.2011 rok

Magdalena „Dziun” Malicka wyszła za muzyka Guns N'Roses. Ślub wzięła w garniturze

Co ciekawe, swego czasu deklarowała, że od dwunastego roku życia była zafascynowana rockową grupą Guns N' Roses. I może nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że rok temu... wyszła za mąż za perkusistę formacji, Franka Ferrera. I to zaledwie miesiąc po zaręczynach!

Jak do tego doszło? Magdalena Dziun od jakiegoś czasu mieszka na stałe w USA. Za oceanem robi karierę jako modelka: znajduje się pod opieką jednej z najbardziej uznanych agencji w Los Angeles. Jak się okazuje, ukochanego poznała przez wspólnego znajomego, o czym opowiedziała na kanapie „Dzień Dobry TVN” w 2021 roku. Zdradziła, że jej mama nie była entuzjastką tego związku. Wiadomo, że perkusista Guns N' Roses ma 56 lat (jest więc starszy od Polki o 13 lat), kubańskie korzenie i dorosłą córkę Olivię z poprzedniej relacji.

Wiadomość o ich ślubie obiegła media w maju zeszłego roku. Pobrali się w urzędzie stanu cywilnego hrabstwa Santa Barbara. Radosną nowiną podzielili się za pośrednictwem profilu na Instagramie. Opublikowali wówczas zdjęcia autorstwa Tadeusza Torzeckiego, który był również ich świadkiem. „Najszczęśliwsza dziewczyna na świecie! Dziękuję kochanie”, podpisała je Magdalena Dziun.

Internauci i fani zwrócili uwagę na jej kreację: zamiast klasycznej białek sukni wybrała kremowy garnitur, do którego dobrała bukiet w podobnym kolorze. Miała spięte włosy, złoty naszyjnik, zaś na nogach buty ze zwierzęcym printem. Z kolei jej mąż postawił na granatowy garnitur w kratę. Miał również pomalowane paznokcie i wyeksponował tatuaże, zdobiące jego ciało...

Od tamtej pory para regularnie publikuje wspólne zdjęcia w sieci. Wydają się w sobie szaleńczo zakochani, o czym nieustannie zapewniają. Dla Polki małżeństwo stało się też swego rodzaju towarzyską przepustką do Hollywood: wraz z mężem bywa na imprezach u najbardziej uznanych światowych gwiazd, takich jak Elton John: bawiła się na jego urodzinach razem z Sharon Stone i Mickey Rourke.

Ale zanim ułożyła sobie życie u boku kubańskiego muzyka, była w burzliwej relacji z Tomaszem Karolakiem... Co o niej wiemy?

Czytaj także: Burzliwe rozstania i powroty… Historia miłości Tomasza Karolaka i Violi Kołakowskiej

Tomasz Karolak i Magdalena Dziun: ich romans trwał zaledwie kilka miesięcy 

Informacja o ich romansie obiegła media, gdy 8 października 2018 roku pojawili się razem na premierze filmu „7 uczuć” Marka Koterskiego. Para chętnie pozowała wówczas do zdjęć, promiennie się przy tym uśmiechając. Wydawali się niezwykle szczęśliwi. Krótko potem fotografom udało się uwiecznić ich romantyczną randkę, na której nie szczędzili sobie czułości: namiętnym pocałunkom wręcz nie było końca! Mówiło się, że Tomasz Karolak stracił głowę dla atrakcyjnej blondynki. Do tego stopnia, że przedstawił ją nawet swoim dzieciom.

Wydawało się, że aktor, który rok wcześniej rozstał się z Violą Kołakowską, matką swoich dzieci, odnalazł szczęście. Jakież było więc zdziwienie opinii publicznej, gdy pod koniec grudnia 2018 roku Magdalena „Dziun” Malicka wydała oświadczenie, w którym poinformowała, że ich związek zakończył się. Co więcej ujawniła, że aktor... wrócił do swojej poprzedniej partnerki!

Chcąc rozpocząć Nowy Rok z czystym i jasnym kontem, informuje wszystkich zainteresowanych, że mój związek z Tomaszem K. szybciej się skończył niż się zaczął. Wszystko z prostej i niebanalnej przyczyny. Zapomniał mnie uprzedzić, że jego dwunastoletni romans trwa. Zabrałam więc swoje zabawki i opuściłam jego piaskownicę”, napisała wówczas rozgoryczona modelka na swoim profilu na Instagramie.

Doprecyzowała, że rozstanie nastąpiła 18 grudnia 2018 roku, czyli dwa miesiące po tym, jak po raz pierwszy pojawili się razem publicznie. Dziś oboje ułożyli sobie życie prywatne: on u boku Violi Kołakowskiej, ona u boku muzyka Guns N'Roses...  

Czytaj także: Łączą ich bardzo dobre relacje, ale nie zawsze tak było. Tak Tomasz Karolak mówił o więzi z tatą

Źródło: Jastrzabpost.pl, Pomponik.pl, Plotek.pl

Tomasz Karolak, Magdalena Malicka Dziun, Warszawa, premiera filmu „7 uczuć”, 08.10.2018 rok
Fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Tomasz Karolak, Magdalena Malicka Dziun, Warszawa, premiera filmu „7 uczuć”, 08.10.2018 rok

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Odmienił swoje życie i kupił dom we Włoszech. Poznaj Sycylię Piotra Wojtasika 

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o tym, co odmieniło jej życie, kobietach, które dają jej moc, i… festiwalu w Cannes. JADWIGA JANKOWSKA-CIEŚLAK: pogodziła się z życiem, tylko ze śmiercią męża nie może się uporać do tej pory. JACEK DUBOIS w fascynującej rozmowie o zawodzie adwokata, zbrodni, karze i pisarskiej pasji. ZBIGNIEW WODECKI: Kraków jego śladami.