Iwona Pawlowić, LitleMooonster96, Rafał Maserak
Fot. Instagram @littlemooonster96
TELEWIZJA

Rafał Maserak i Angelika Mucha ostro o Iwonie Pavlović: „To krowa. Jest mega zacofana!”

Co na to jurorka Tańca z Gwiazdami?

Gabriela Czernecka 11 marca 2018 17:30
Iwona Pawlowić, LitleMooonster96, Rafał Maserak
Fot. Instagram @littlemooonster96

Taniec z Gwiazdami 2018 wzbudza spore kontrowersje. Tym razem nie chodzi o Beatę Tadlę i Jarosława Kreta, który pożegnał się z drugim odcinkiem tanecznego show. Internauci są oburzeni skandalicznym zachowaniem Rafała Maseraka i Angeliki Muchy, znanej jako LittleMooonster96. Para  w swoich social mediach wyśmiewa Iwonę Pawlović. Padły ostre słowa!

Taniec z Gwiazdami: Angelika Mucha i Rafał Maserak

W drugim odcinku Tańca z Gwiazdami Angelika Mucha, znana jako LittleMooonster96 nie nie poradziła sobie najlepiej. Wraz z Rafałem Maserakiem podczas tego odcinka wykonali jazz. Ich taniec nie został jednak doceniony przez jury i para zdobyła jedynie 24 punkty. Ich występ dość krytycznie skomentowała jedna z jurorek Tańca z Gwiazdami, Iwona Pavlović, która powiedziała wprost, że blogerka tańczy „jak mucha  smole”. 

Para postanowiła skomentować ten odcinek, nagrywając dla swoich fanów transmisję na żywo na swoich social mediach. Obserwatorzy tancerza i blogerki zwrócili uwagę na to, że para została niesprawiedliwie oceniona. Taneczna para postanowiła odnieść się do oceny wystawionej przez Iwonę Pavlović. 

Rafał Maserak ostro o Iwonie Pavlović

„Jurorzy są czepliwi" - zgadzamy się z wami. Właśnie może porozmawiajmy o jurorach, co uważacie?”, powiedział Rafał Maserak. To sprawiło, że w sieci pojawiło się jeszcze więcej negatywnych opinii dotyczących jurorki. Tancerz z rozbawieniem czytał te najbardziej obraźliwe: „Iwona to krowa”, „Iwonka jest mega zacofana”, „Ta jurorka to debilka”, czytał dalej rozbawiony. Dalej było już tylko gorzej.

„Czarna Mamba jest straszna i chamska dla ciebie - No jest, bo czarna mamba jest czarna i ma czarne podniebienie”, mówił tancerz. „Iwona jest chamska - zgadza się! Iwona jest chamska, spalmy jej dom!”, wykrzyczał pod wpływem emocji, po czym dodał: „Pani Iwona na pewno live'a nie ogląda, bo ona nie wie, co to Instagram i tu jest problem”. 

Iwona jest chamska, spalmy jej dom!

Internautom nie spodobało się zachowanie tancerza. Blogerka co prawda była mniej wylewna, ale dobrze bawiła się podczas całego nagrania. Wyznała jednak, że bardzo przeżyła ten odcinek i negatywne opinie jurorów. Czy Iwona Pavlović odniesie się do krytycznych słów tancerza? Na odpowiedź jurorki pozostaje nam poczekać do emisji 3. odcinka Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami, który już w najbliższy piątek 16 marca 2018.  

Iwona Pawlowić, LitleMooonster96, Rafał Maserak
Fot. Mat. prasowe

Gwiazdy na ramówce Polsatu 2018: Iwona Pawlowic
Fot. East News

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Jedno zdjęcie Roxie Węgiel wywołało lawinę komentarzy. Odpowiedziała: „Ludzie muszą się przyzwyczaić, że jest inaczej”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA I MAŁGORZATA SOCHA: przyjaciółki w rozmowie pełnej czułości, kobiecej energii i śmiechu. O TYM SIĘ MÓWI: była najbardziej znienawidzoną kobietą na świecie, dzisiaj jest kochana i podziwiana. Czy KRÓLOWA CAMILLA aż tak się zmieniła, czy Brytyjczycy zmienili front? ELIZA RYCEMBEL: jedna z najzdolniejszych aktorek młodego pokolenia nie pogardziłaby epizodami, ale… reżyserzy widzą ją w głównych rolach. MARIA ROTKIEL: uznana psycholog apeluje: „Dziewczyny, musimy być dla siebie ważne!”.