Czy jurorka odpowie na skandaliczne zachowanie blogerki?

Gabriela Czernecka 12 marca 2018 11:45

2. odcinek Tańca z Gwiazdami wzbudził spore kontrowersje. Angelika Mucha i Rafał Maserak w minionym odcinku nie zostali docenieni za swój taniec. Parę skrytykowała jedna z jurorek, Iwona Pavlović, która zarzuciła LittleMooonster96, że ta „tańczy jak mucha w smole”. Blogerka wraz z tancerzem w ostrych słowach odnieśli się do krytyki jurorki. Teraz w rozmowie z serwisem jastrzabpost.pl Angelika Mucha komentuje swoje zachowanie. 

Taniec z Gwiazdami: LittleMooonster96 i Rafał Maserak

2. odcinek Tańca z Gwiazdami nie obył się bez emocji. Z programem pożegnał się m.in. Jarosław Kret i Lenka Kliment. Nie najlepiej poradzili sobie także Angelika Mucha (LittleMoooster96) oraz Rafał Maserak, którzy zdobyli zaledwie 24 punkty. Para została skrytykowana przez jedną z jurorek, Iwonę Pavlović. Tanecznej parze słowa krytyki nie przypadły do gustu. Tancerz i blogerka postanowili w mało kulturalny sposób odnieść się do niepochlebnych słów jurorki. 

Obserwatorzy tancerza i blogerki zwrócili uwagę na to, że para została niesprawiedliwie oceniona. Podczas transmisji video na swoich social mediach taneczna para w ostrych słowach i przy pomocy komentarzy internautów wyśmiała Pavlović.

Iwona jest chamska, spalmy jej dom

„Iwona to krowa”, „Iwonka jest mega zacofana”, „Ta jurorka to debilka”, „Iwona jest chamska - zgadza się! Iwona jest chamska, spalmy jej dom!”, wykrzyczał Rafał Maserak, posługując się cytatami internautów. Co prawda blogerka była mniej wylewna, ale dobrze bawiła się podczas całego nagrania.

Angelika Mucha (LittleMooonster96) o krytyce Iwony Pavlović

Teraz w rozmowie z jastrzabpost.pl Angelika Mucha skomentowała słowa krytyki, jakie usłyszała od jurorki: „Muszę powiedzieć szczerze, że było mi przykro, bo to był dla mnie mega wyjątkowy odcinek i mega wyjątkowy taniec. Czułam się w nim pewniej niż w pierwszym tańcu, który tańczyłam i myślałam, że będzie troszkę lepiej. Ale pozostali jurorzy powiedzieli, że było lepiej, także to się też dla mnie liczy, że zrobiłam jakiś tam postęp. Mam nadzieję, że w trzecim odcinku będzie jeszcze lepiej”, powiedziała Angelika Mucha.

Dziewczyna odniosła się także do swojego zachowanie na czacie. Czy Angelika Mucha i Iwona Pavlović mają konflikt? „Nie mam żadnego konfliktu. Ja wiem na czym polega ten program i wiem, że ta ocena... No jest jaka jest. Dla mnie najważniejsze jest wsparcie moich obserwatorów. Jeśli ja czytam masę wiadomości, że ludziom się to podobało, to dla mnie to jest najważniejsze i dla tych ludzi to robię”, powiedziała, po czym dodała:

„Ja wiem, że może nie tańczę jakoś perfekcyjnie, ale nigdy wcześniej nie miałam styczności z tańcem (...). Używam mięśni, naprawdę. Mam mięśnie i dzięki tym treningom naprawdę zauważam je - dodała Mucha. 

Tegoroczna 8. edycja Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami wzbudza naprawdę spore emocje. Konflikt i wciąż nie potwierdzone ze strony Beaty Tadli rozstanie z Jarosławem Kretem, udział Popka, a teraz ostre słowa Muchy i Maseraka. Co wydarzy się w kolejnym odcinku tanecznego show? Czy Iwona Pavlović odpowie na skandaliczne zachowanie tanecznej pary? Dowiemy się juz w piątek, 16 marca!  

1/5
Kim jest LittleMooonster96? Angelika Mucha na Instagramie
Copyright @Instagram @littlemooonster96
1/5

Angelika Mucha to uczestniczka 8. edycji Tańca z Gwiazdami. Blogerka tańczy w parze z Rafałem Maserakiem.

2/5
Iwona Pawlowić, LitleMooonster96, Rafał Maserak
Copyright @Mat. prasowe
2/5

Rafał Maserak i Angelika Mucha w Tańcu z Gwiazdami.

3/5
Iwona Pawlowić, LitleMooonster96, Rafał Maserak
Copyright @Instagram @littlemooonster96
3/5

Rafał Maserak i Angelika Mucha w Tańcu z Gwiazdami.

4/5
Rafał Maserak i Angelika Mucha w Tańcu z Gwiazdami
Copyright @Instagram @rafalmaserak
4/5

Rafał Maserak i Angelika Mucha w Tańcu z Gwiazdami.

5/5
Rafał Maserak i Angelika Mucha w Tańcu z Gwiazdami
Copyright @Instagram @rafalmaserak
5/5

Rafał Maserak i Angelika Mucha w Tańcu z Gwiazdami.

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?