Fot. Kurnikowski / AKPA
O TYM SIĘ MÓWI

Cezary Olszewski zmarł nagle. Prokuratura podaje możliwą przyczynę zgonu tancerza

Ciało mężczyzny znaleziono w hotelu

Maria Elas 31 października 2023 15:05
Fot. Kurnikowski / AKPA

Wczoraj media obiegła wiadomość o śmierci jednego ze znanych polskich tancerzy. Cezary Olszewski odszedł w wieku zaledwie 42 lat. Ciało mężczyzny zostało odnalezione w jednym z pokoi w hotelu w Ostrołęce. Dziś prokuratura odniosła się do okoliczności śmierci wybitnego artysty. 

Cezary Olszewski nie żyje

Tancerz znany z udziału w programie „Taniec z Gwiazdami” Cezary Olszewski zmarł nagle zaledwie dwa lata po ukończeniu 40. urodzin. Po raz pierwszy zrobiło się o nim głośno, gdy wziął udział w siódmej edycji programu tanecznego, w której był partnerem aktorki Magdaleny Walach. Parze udało się wygrać i zdobyć kryształową kulę. Od tamtego czasu kilkukrotnie pojawiał się na ekranach telewizorów. Wziął udział w kolejnej edycji „Tańca...”, a także wystąpił epizodycznie w kilku filmach. 30 października 2023 r. media niespodziewanie obiegła informacja o jego śmierci. Sprawa badana jest przez prokuraturę. Dziś pojawiły się już pierwsze doniesienia dotyczące nagłego zgonu artysty. 

Zobacz również: Pięć lat temu Cezary Olszewski poślubił ukochaną. Ich historia nie ma szczęśliwego zakończenia

Znana jest prawdopodobna przyczyna zgonu Cezarego Olszewskiego

Prokuratura Okręgowa w Ostrołęce odniosła się do sytuacji. W oświadczeniu przesłanym do serwisu plejada.pl przez rzeczniczkę  Elżbietę Edytę Łukasiewicz potwierdzono, że rano 30 października 2023 r. na terenie miejscowego hotelu odnalezione zostało ciało 42-letniego mężczyzny. „Przy zwłokach znaleziono dokumenty wystawione na osobę Cezarego O. Na miejscu zdarzenia przeprowadzono oględziny miejsca znalezienia zwłok. Nadto z udziałem prokuratora i biegłego lekarza przeprowadzono oględziny zewnętrzne zwłok. Na podstawie przeprowadzonych czynności nie stwierdzono żadnych śladów mogących wskazywać na udział osób trzecich w spowodowaniu śmierci Cezarego O.”.

W oświadczeniu przeczytać możemy także o domniemanej przyczynie śmierci tancerza: „Zgon prawdopodobnie nastąpił z przyczyn mózgowych, tj. udaru mózgu. W związku z powyższymi okolicznościami odstąpiono od przeprowadzania sekcji zwłok. Aktualnie w sprawie wykonywane są czynności procesowe, m.in. zabezpieczany jest hotelowy monitoring” czytamy.  

Czytaj także: Agustin Egurrola w poruszających słowach wspomina Cezarego Olszewskiego: "Kochał taniec"

Fot. Instagram: mroczek_marcin

Aktor Marcin Mroczek z Cezarym Olszewskim

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Bogna Sworowska o pracy w modelingu kiedyś i dziś…

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER w poruszającej rozmowie wyznaje: „Szukam swojego szczęścia w miłości, w życiu, na świecie…”. GOŁDA TENCER: „Ludzie młodzi nie znają historii. Patrzą do przodu (…). A ja robię wszystko, by ocalić pamięć”, mówi. JAN HOLOUBEK i KASPER BAJON: reżyser i scenarzysta. Czego nie nakręcą, staje się hitem. A jak wyglądają ich relacje poza planem filmowym? MONIKA MILLER od lat zmaga się z depresją i chorobą dwubiegunową, ale teraz za sprawą miłości pierwszy raz w życiu jest szczęśliwa.