Anna Wendzikowska
Fot. VIPHOTO/East News
Wspomnienie

Anna Wendzikowska we wzruszających słowach pożegnała Cezarego Olszewskiego

"Byliśmy sobie bardzo bliscy"

Aleksandra Frankowska 31 października 2023 11:51
Anna Wendzikowska
Fot. VIPHOTO/East News

Śmierć Cezarego Olszewskiego, tancerza i partnera wielu polskich gwiazd w tańcu, poruszyła całe środowisko artystyczne. Wśród tych, którzy wyrazili swój żal i smutek, znalazła się Anna Wendzikowska, dziennikarka i prezenterka telewizyjna, która miała okazję współpracować z Olszewskim na parkiecie.

Znana z licznych programów rozrywkowych i filmowych, Wendzikowska podzieliła się swoimi uczuciami i wspomnieniami na Instagramie, publikując poruszający wpis poświęcony swojemu zmarłemu przyjacielowi i tanecznemu partnerowi.

ZOBACZ TEŻ: Cezary Olszewski nie żyje. Tancerz znany z „Tańca z gwiazdami” miał 42 lata

Wspomnienie pełne emocji

"Czarek… Jestem w szoku… Był moim partnerem w turnieju tańca Pro-Am 11 lat temu… Fantastycznie się razem bawiliśmy... Ćwiczyliśmy intensywnie przez kilka miesięcy, Codziennie po kilka godzin... i choć potem nasze drogi w naturalny sposób się rozjechały wtedy (w trudnym momencie życia dla nas obojga), byliśmy sobie bardzo bliscy… Był szczerym, serdecznym, dobrym facetem…", napisała Wendzikowska.

Prezenterka wyraziła też swój żal i niedowierzanie, dotykając tematu ulotności życia i jego nieprzewidywalności. "Trudno ogarnąć to, że go nie ma... Był w moim wieku… Wyrazy głębokiego współczucia dla rodziny... Zawsze będzie miał miejsce w moim sercu. Nie ogarniam śmierci… serio. Tak trudno w obliczu takich wiadomości widzieć sens…", kontynuowała.

Anna Wendzikowska, Cezary Olszewski
Fot. AKPA
Cezary Olszewski nie żyje

Cezary Olszewski, znany z energii, pasji i talentu tanecznego, zasłynął dzięki swoim występom w programie "Taniec z gwiazdami", gdzie w 2008 roku odniósł zwycięstwo w parze z aktorką Magdaleną Walach. Jego śmierć, która nastąpiła w niespodziewanych i tragicznych okolicznościach, wstrząsnęła wieloma osobami ze świata show-biznesu i nie tylko.

Wpis Wendzikowskiej, obok licznych kondolencji i wyrazów współczucia od fanów, przyjaciół i znajomych z branży, ukazuje głębię relacji, jakie tancerz potrafił zbudować ze swoimi tanecznymi partnerkami. Słowa prezenterki rzucają światło na osobowość Olszewskiego jako osoby ciepłej, autentycznej i pełnej pasji do tańca.

Cezarego Olszewskiego żegna również Dorota Zawadzka

Głos w sprawie śmierci tancerza zabrała również Dorota Zawadzka, której także partnerował w programie. Wspólnie zajęli 7 miejsce w programie, co było ich ogromnym sukcesem. 

CZYTAJ TEŻ: Pięć lat temu Cezary Olszewski poślubił ukochaną. Ich historia nie ma szczęśliwego zakończenia

Dorota Zawadzka, Cezary Olszewski
Fot. Engelbrecht / AKPA

"Bardzo mi smutno... Tańcz chłopaku wysoko..." - napisała Dorota Zawadzka. Tych kilka słów oddało żal, jaki w sercu ma teraz Superniania. 

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA KASPRZYK i MICHAŁ KOZERSKI: „potraktujmy ten wywiad jak mecz piłkarski”, proponuje aktorka. Kto w nim zwycięży? ŁUKASZ SIMLAT: dlaczego nie ma aktorskich marzeń i dlaczego... nie wyłącza telefonu. MAJA BOHOSIEWICZ założyła rodzinę, zbudowała własny biznes i została influencerką. Czy nie żałuje swoich wyborów? MICHAŁ WITKOWSKI: ceniony pisarz odsłania swój intymny świat i… zmienia image. NIEPOKONANA, czyli niezwykła historia Céline Dion.