Fot. Instagram: mroczek_marcin
Pożegnanie

Pięć lat temu Cezary Olszewski poślubił ukochaną. Ich historia nie ma szczęśliwego zakończenia

Dziś media obiegła informacja o śmierci tancerza

Marta Nawacka 30 października 2023 15:29
Fot. Instagram: mroczek_marcin

W poniedziałek 30 października media obiegła przykra informacja o śmierci Cezarego Olszewskiego. Znany między innymi z „Tańca z gwiazdami” oraz występów w serialach tancerz został znaleziony w pokoju hotelowym. Miał 42 lata. Pięć lat temu mężczyzna wziął ślub ze swoją długoletnią partnerką... Pewnie mało kto by o tym wiedział, gdyby nie zdjęcia opublikowane przez braci Mroczków.

Cezary Olszewski nie żyje. Co było przyczyną śmierci?

Tragiczną informację przekazał dziś portal eostroleka.pl. Cezary Olszewski został znaleziony martwy w jednym z hotelowych pokoi na terenie Ostrołęki. Jak podaje serwis, informacja została potwierdzona w kilku źródłach. „Odnotowaliśmy zgon 42-letniego mężczyzny w jednym z hoteli na terenie Ostrołęki. Policjanci pod nadzorem prokuratora prowadzą czynności wyjaśniające. Ustalana będzie także przyczyna zgonu mężczyzny”, potwierdził portalowi moja-ostroleka.pl kom. Tomasz Żerański z KMP w Ostrołęce.

Czytaj też: Ostatnie chwile Matthew Perry'ego. Tak zachowywał się na kilka godzin przed nagłą śmiercią

Fot. rzysztof Jarosz / Forum

Dorota Zawadzka, Cezary Olszewski, Warszawa, 31.08.2010

Fot. Teodor Ryszkus / Forum

Anna Wendzikowska, Cezary Olszewski, Warszawa 10.03.2012

Cezary Olszewski pięć lat temu wziął ślub

W latach 2008-2010 Cezary Olszewski był trenerem w programie „Taniec z gwiazdami”. Wygrał siódmą edycję show, tańcząc w parze z Magdaleną Walach, mogliśmy go oglądać na parkiecie również z Anną Popek, Grażyną Wolszczak, Dorotą Zawadzką czy Anną Nowak-Ibisz. Tancerz wystąpił również w serialach „M jak miłość”, „Pitbull” czy „Twarzą w twarz”.

Okazuje się, że pięć lat temu Cezary Olszewski poślubił swoją wieloletnią ukochaną, Anetę Gworys. Mało kto jednak o tym wiedział, a wesele młodej pary najpewniej pozostałoby tajemnicą, gdyby nie obecni na weselu bracia Rafał Mroczek z partnerką Joanną Skrzyszewską oraz jego brat Marcin Mroczek z żoną Marleną. To właśnie oni udostępnili w mediach społecznościowych zdjęcia z ceremonii z panem młodym. Niestety Cezaremu Olszewskiemu i jego żonie nie było dane długo cieszyć się wspólnym szczęściem... Najbliższym tancerza składamy najszczersze kondolencje.  

Zobacz także: Gwiazdy w żałobie po śmierci Matthew Perry'ego. „Całowaliśmy się na polu”, wspomina Gwyneth Paltrow

Wideo

Bogna Sworowska o pracy w modelingu kiedyś i dziś…

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER w poruszającej rozmowie wyznaje: „Szukam swojego szczęścia w miłości, w życiu, na świecie…”. GOŁDA TENCER: „Ludzie młodzi nie znają historii. Patrzą do przodu (…). A ja robię wszystko, by ocalić pamięć”, mówi. JAN HOLOUBEK i KASPER BAJON: reżyser i scenarzysta. Czego nie nakręcą, staje się hitem. A jak wyglądają ich relacje poza planem filmowym? MONIKA MILLER od lat zmaga się z depresją i chorobą dwubiegunową, ale teraz za sprawą miłości pierwszy raz w życiu jest szczęśliwa.