Oto nasze filmowe propozycje!

Weronika Kostyra 16 listopada 2018 14:27

Magiczny świat czarodziejów powraca! Fantastyczne zwierzęta. Zbrodnie Grindelwalda to druga po Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć część cyklu J.K. Rowling, która dzieje się kilka miesięcy po wydarzeniach znanych z pierwszej części filmu. Akcja filmu dzieje się kilkadziesiąt lat przed tym jak Dumbledore zostaje dyrektorem Hogwartu, ale nie brakuje z nim nawiązań do opowieści o Harrym Potterze.

Co obejrzeć w kinie w ten weekend 16-18.11.2018 r.?

Premierę ma także pożegnalny film Roberta Redforda, Gentleman z rewolwerem. Wybitny aktor skończył niedawno 82 lata i zapowiedział, że to ostatni film w jego karierze, po którym przechodzi na artystyczną emeryturę.

Warto obejrzeć też film Wdowy, który pokazuje siłę kobiet w trudnej życiowej sytuacji. Po stracie mężów powiązanych ze światem przestępczym postanawiają wziąć sprawy w swoje ręce, szczególnie, że… nikt się po nich tego nie spodziewa.

W kinowym repertuarze wciąż możemy zobaczyć też filmy takie jak Planeta singli 2, Dziadek do orzechów i cztery królestwa, Bohemian Rhapsody, Dziewczyna w sieci pająka, Ocean ognia czy Suspiria.

Który z filmów wybierzesz? 

1/6
Plakat filmu Fantastyczne zwierzęta. Zbrodnie Grindelwalda
Copyright @Materiały prasowe
1/6

„Fantastyczne zwierzęta. Zbrodnie Grindelwalda”: Newt Scamander pomaga swojemu byłemu profesorowi Albusowi Dumbledore’owi powstrzymać potężnego czarnoksiężnika Gellerta Grindelwalda. Po ich poprzednim spotkaniu Grindelwald uciekł, zyskał sprzymierzeńców i stał się jeszcze bardziej niebezpieczny…

2/6
Plakat filmu Gentleman z rewolwerem
Copyright @Materiały prasowe
2/6

W filmie „Gentleman z rewolwerem” Robert Redford wciela się w mężczyznę uzależnionego od dreszczyku emocji towarzyszącego napadom na banki. Od lat robi to w rozbrajający sposób, z uśmiechem na ustach. Postanawia zmienić swoje życie dla wyjątkowej kobiety, jednak w pewnym wieku trudno pozbyć się starych nawyków.

3/6
Plakat filmu Wdowy
Copyright @Materiały prasowe
3/6

„Wdowy”: cztery kobiety po śmierci swoich mężów dowiadują się, że ci pozostawili je z wielkimi długami. Kiedy wierzyciele ze świata przestępczego pukają do ich drzwi postanawiają wziąć sprawy we własne ręce.

4/6
Planeta Singli 2
Copyright @Materiały promocyjne
4/6

„Planeta singli 2”: Co dzieje się po szczęśliwym zakończeniu? Okazuje się, że związek głównych bohaterów wcale nie jest taki idealny… Tomek, showman-celebryta nie myśli jeszcze o ustatkowaniu się. Z kolei Ania marzy o poważnej relacji. W międzyczasie w jej życiu pojawia się inny mężczyzna, w dodatku milioner.

5/6
Plakat filmu Bohemian Rhapsody
Copyright @Materiały prasowe
5/6

„Bohemian Rhapsody” przedstawia splot wydarzeń, który zaprowadził zespół Queen na szczyt i zapewnił mu trwałe miejsce w historii muzyki rockowej. Szczególne miejsce zajmuje w nim barwne i skandaliczne życie lidera grupy, Freddie’ego Mercury’ego.

6/6
Plakat filmu Dziadek do orzechów i cztery królestwa
Copyright @Materiały prasowe
6/6

„Dziadek do orzechów i cztery królestwa to adaptacja klasycznego baletu oraz baśni. Klara szuka klucza, który pozwoli jej otworzyć prezent od zmarłej matki. Trafia do magicznego świata, który składa się z czterech królestw. By znaleźć klucz, musi pokonać złą władczynię Matkę Ginger...

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Córka ANNY PRZYBYLSKIEJ, OLIWIA BIENIUK, w jedynym takim wywiadzie: „Kiedy mama umarła, wchodziłam w najtrudniejszy okres dojrzewania i ono się trochę zatrzymało”. PIOTR BECZAŁA i KATARZYNA BĄK-BECZAŁA. Światowej sławy muzyk i utalentowana mezzosopranistka, która zamieniła karierę na rolę żony. Czy żałuje? KEANU REEVES, aktor, który chodzi własnymi ścieżkami. IZABELA TROJANOWSKA w czasach PRL-u szokowała ostrym, rockowym wizerunkiem. Ile dziś zostało z tamtej niepokornej dziewczyny? W CYKLU EXTRA Świat mody z powodu koronawirusa znalazł się na krawędzi.