Norbi, Marzena Chełmińska
Fot. Krzysztof Kuczyk / Forum
HISTORIA MIŁOŚCI

„Czekałem na moją Marzenę przez całe życie". Ta miłość była im pisana. Historia Norbiego i jego trzeciej żony

„Nie mam wątpliwości, że trafiłem na właściwą osobę. Jestem z niej bardzo dumny", dodaje

Karol Sowa 2 maja 2023 17:56
Norbi, Marzena Chełmińska
Fot. Krzysztof Kuczyk / Forum

Obecnie Norbi realizuje się jako prowadzący program Koło Fortuny. Słynny muzyk w życiu zawodowym wciąż spełnia marzenia, prywatnie jest szczęśliwym mężem i ojcem. Okazuje się, że na miłość życia musiał chwilę poczekać...

Norbi i Marzena Chełmińska — historia miłości, ślub. Jak się poznali?

Nie jest tajemnicą, że autor piosenki „Kobiety są gorące" trzy razy brał ślub. „Pierwszy ślub brałem gdy miałem 21 lat, moja żona 20, i tak myślę, że ten związek trwał długo, bo aż 13 lat. Po pierwsze jak na bardzo młody czas ożenku i ten moment kiedy w show-biznes wszedłem. Trudny temat. Rozstaliśmy się i tyle. Mamy świetną córkę i to jest dla mnie najważniejsze. Później była druga żona i też całkiem długo, bo 10 lat byliśmy razem", wspominał poprzednie związki. Obecną miłością wokalisty jest projektantka mody — Marzena Chełmińska, dla której postanowił się zmienić i przewartościować życie. „Czekałem na moją Marzenę przez całe życie. To kobieta anioł, która ma bardzo dobre serce, oddałaby swoją ostatnią koszulę, gdyby trzeba było", przyznał Norbi. 

Jak wyglądały początki ich relacji? Okazuje się, że poznali się w pracy. Artysta brał udział w wielu wydarzeniach, które były organizowane przez firmę jego przyszłej żony. O pięć lat młodsza Marzena Chełmińska kierowała wówczas dużym zespołem. Co więcej, udzielała się również w Związku Przedsiębiorców i Pracodawców Polskich. Nie każdy też wie, że trzecia żona Norbiego próbowała swoich sił na stanowisku radnej w okręgu radomskim. W przeszłości prowadziła również sklepy i restauracje. Mimo wszystko z show-biznesem nie miała nic wspólnego.

I najprawdopodobniej to ich do siebie zbliżyło. Gwiazdor z bagażem doświadczeń, za którym wzdychało wiele kobiet oraz bizneswomen, która była spoza branży... Norbiemu imponowało też to, że Marzena konsekwentnie dążyła do wyznaczonych celów, a przy tym była wrażliwa i zaangażowana w akcje charytatywne. „Z Marzenką jesteśmy już ponad pięć lat, to jest osoba, na którą czekałem całe życie, po prostu znalazłem ją w korcu maku i trzymam się jej jak koala albo jak huba i nie puszczę. Umie ze mną gadać, umie mnie też chwycić krótko co jest bardzo istotne, czego nie mogły tamte dziewczyny. Po prostu umie tupnąć nogą", mówił w rozmowie z Plejadą Live w 2020 roku. 

I choć w pracy często się widywali, ich kontakt się urwał. Po latach znowu stanęli na swojej drodze. „Spotkaliśmy się po latach i okazało się, że... trafił swój na swego. Potrafi ze mną rozmawiać, umie też chwycić mnie krótko, co jest bardzo istotne. Po prostu umie tupnąć nogą", opowiadał ulubieniec publiczności. Przyznał również, że nie opuszcza swojej ukochanej i nie zamierza jej opuszczać. „Rozumiemy się, wspieramy, nie męczymy się, gdy razem spędzamy czas. Szanujemy się i kochamy i razem chcemy iść przez życie", zapewniał. 

Zakochani znaleźli wspólny język. Nic więc nie stało na przeszkodzie, aby wziąć ślub, który odbył się 13 marca 2016 roku w Szydłowcu. Ceremonia była wówczas bardzo skromna. „Rok jesteśmy razem, wczoraj minął. Przedwczoraj wzięliśmy ślub, jutro wylatujemy na Kubę na miesiąc miodowy. Założyliśmy firmę odzieżową, będę po nocach dziergał. Mieszkamy na wiosce, jesteśmy wieśniakami. Poznaliśmy się w Radomiu na koncercie parę lat temu. Marzena wystawiała mi fakturę. To chytra baba z Radomia. Ślub był skromny", mówili niedługo po ślubie. 

Po powrocie do Polski z miesiąca miodowego zamieszkali w pięknym, trzystumetrowym domu Marzeny Chełmińskiej w Orońsku. „Tutaj ludzie są wspaniali, bardzo życzliwi i ten klimat nam odpowiada", opowiadała ukochana Norbiego. Nowy rozdział w życiu okazał się dla nich zbawienny, a wspólne mieszkanie zapewniło im poczucie bezpieczeństwa. Uciekli od wielkomiejskiego życia. „Naszym ulubionym miejscem jest kanapa. Marzena leży, ja się na niej opieram i oglądamy sobie telewizję", dodawał muzyk w rozmowie z Faktem. Podkreślił również, że małżeństwo doskonale na niego wpłynęło. Wokalista się zmienił. Wyciszył się i uspokoił. Zaczął też dbać o swoje zdrowie. Okazuje się, że lekiem na wszystkie kłopoty i zmartwienia jest rodzinne ciepło i bezwarunkowa miłość żony. „W wieku czterdziestu trzech lat poznałem kobietę swego życia i dopiero przy Marzenie dowiedziałem się, o co chodzi w małżeństwie. To nie te czasy, kiedy fanki uganiały się za mną, a ja latałem po bibach i dyskotekach. Zmieniłem się. Jestem statecznym panem w koszuli i marynarce z butonierką", mówił. Piosenkarz bardzo się zaangażował. Dba też o dobro swojej partnerki. Od czasu do czasu ją rozpieszcza. Kupuje jej drobne rzeczy, zaprasza na kolacje oraz wręcza jej ulubione przekąski. 

CZYTAJ TEŻ: Poszedł w ślady ojca, potem zmienił plan na życie. Co dziś robi syn Małgorzaty Ostrowskiej?

Norbi, Marzena Chełmińska, 2018 rok

Norbi, Marzena Chełmińska
Fot. Podlewski/AKPA

Norbi i Marzena Chełmińska — życie prywatne

Nie każdy też wie, że Marzena jest projektantką mody. W Kielcach założyła małe atelier, a następnie sklep internetowy. „Specjalnie na teledysk „Chcemy bawić się" zrobiła mi taki surdut, żakiet, który bardzo często nosiłem na różne imprezy, czy to na ramówkę TVP, czy Telekamery. [...] uwielbiam to, podobne ubranie widziałem później u Robbiego Williamsa", wspomniał w rozmowie z Plejadą Live.

Razem są bardzo szczęśliwi. Wiedzą, że są dla siebie stworzeni. „Mój mąż jest odpowiedzialnym człowiekiem i prawdziwą głową rodziny. To facet o wielkim sercu!", komplementowała go Marzena Chełmińska. „U boku mojego drugiego męża nareszcie oddycham. On sprawił, że zaczęłam myśleć o sobie, o moich pasjach. Mąż wspiera mnie w moich przedsięwzięciach i jest moją inspiracją", kontynuowała. 

Dom i głębokie uczucie okazały się dla nich azylem. „Mówią, że trzynastka przynosi pecha, ale nie w naszym przypadku. U nas jest odwrotnie a nasza miłość rozkwita i dojrzewa z roku na rok mocniej", podkreślała projektantka, nawiązując do ślubu. Te słowa okazują się prawdziwe, ponieważ po siedmiu latach od ślubu, wciąż bardzo się kochają. „Nie mam wątpliwości, że trafiłem na właściwą osobę. Jestem z niej bardzo dumny", podsumował Norbi. 

Z okazji dzisiejszych 51. urodzin piosenkarza życzymy mu wszystkiego, co najlepsze. 

Źródło: Fakt.pl, Plejada

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Sebastian Karpiel-Bułecka na zdjęciu z córką. To wykapana mama

Norbi, Marzena Chełmińska, 2019 rok

Norbi, Marzena Chełmińska
Fot. Radoslaw NAWROCKI / Forum

Norbi, Marzena Chełmińska, 2017 rok

Norbi, Marzena Chełmińska
Fot. Krzysztof Kuczyk / Forum

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.