Sebastian Karpiel-Bułecka
Fot. Mateusz Grochocki/East News
O tym się mówi!

Sebastian Karpiel-Bułecka na zdjęciu z córką. To wykapana mama

Dziewczynka urodę odziedziczyła po Paulinie Krupińskiej

Aleksandra Frankowska 2 maja 2023 09:49
Sebastian Karpiel-Bułecka
Fot. Mateusz Grochocki/East News

Prywatności swojej rodziny chronią, niczym oczka w głowie. Rzadko można zobaczyć w ich social mediach zdjęcia dzieci. Tym razem Sebastian Karpiel-Bułecka zrobił wyjątek i pokazał kadr z majówkowej wyprawy z córką. Antonina to kopia znanej mamy, Pauliny Krupińskiej. Co za uroda!

ZOBACZ TEŻ: Paulina Krupińska o depresji i stanach lękowych męża: „Bez drugiej osoby nie ma szans wyjść z tego"

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka chronią swoją prywatność

Są parą od lat, a 8 lat temu na świat przyszła ich córka Antonina. Dwa lata później prezenterka i była Miss Polonia urodziła syna Jędrzeja. Od tej chwili para bardzo strzeże prywatności swoich dzieci, chcąc zapewnić im normalne dzieciństwo, z daleka od blasku fleszy. Co jakiś czas w ich social mediach pojawiają się fotografie z pociechami, jednak stoją one tyłem lub bokiem. Tym razem znany tata zrobił wyjątek i pokazał swoją córkę. To prawdziwa kopia mamy!

Paulina Krupińska, VIVA! 16/2020, Paulina Krupińska, VIVA! sierpień 2020, Paulina Krupińska-Karpiel, VIVA! sierpień 2020
Fot. Agnieszka Kulesza & Łukasz Pik/ DAS Agency

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Sebastian Karpiel-Bułecka w szczerym wyznaniu o chorobie. „Boi się, że wyjdzie na scenę i umrze”

Sebastian Karpiel-Bułecka pokazał córkę

Na najnowszym zdjęciu muzyka widzimy piękną Antoninę, która do złudzenia przypomina swoją mamę. Paulina Krupińska przekazała latorośli najlepsze geny i urodę, którą doceniła przed laty cała Polska w konkursie Miss Polonia. Sebastian Karpiel-Bułecka wybrał się z córką na majówkowy spacer w górach. Widać, że doskonale się ze sobą bawili. Pod postem posypała się lawina komentarzy, zwłaszcza dotyczących podobieństwa Antoniny i jej mamy. 

Wideo

Piotr Trojan marzył o aktorstwie od dziecka. Lekarz powiedział mu, że nie ma na to żadnych szans...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAGDALENA BOCZARSKA: intrygująca i niezależna. Emocjonalna i zarazem twarda. Nam opowiada o rodzinie i swojej pasji podróżowania. MACIEJ MUSIAŁOWSKI: aktor i muzyk. Gdy przekroczył próg XVIII-wiecznego pałacu, zmieniło się jego życie… EWA EWART kręciła filmy dokumentalne o wojnach i katastrofach. Tym razem nakręciła poetycką opowieść o raku. ELŻBIETA ROMANOWSKA: od kiedy została prowadzącą program „Nasz nowy dom”, musi się mierzyć z niewyobrażalnym hejtem. PIOTR TROJAN o tym, jak introwertyk odnalazł się w trudnym świecie artystycznym. PODRÓŻE Z ITAKĄ I VIVĄ!: ponad 100 destynacji na całym świecie, ekskluzywne hotele, rajskie plaże. Z rodziną lub we dwoje. Co wybierzesz?