Zobacz nasze filmowe propozycje!

Weronika Kostyra 14 września 2018 14:31

Weekendowy wypad do kina? Początek jesieni to idealny moment, żeby zapoznać się z filmowymi nowościami.

W ten weekend na ekrany wchodzi polska komedia Juliusz. Za jej scenariusz odpowiadają najlepsi polscy stand-uperzy, ale film ma także pouczający morał. Poza tym premierę będą miały filmy Czarne bractwo. BlacKkKlansman, Dogman, Predator i przerażający horror Zakonnica. Dzieci warto zabrać na film dla całej rodziny Biały Kieł na podstawie powieści Jacka Londona.

Pozostaje też szansa na nadrobienie filmowych zaległości. W repertuarze wciąż znajdują się filmy takie jak: Bajecznie bogaci Azjaci, Mission Impossible: Fallout czy 303. Bitwa o Anglię.

Zobacz nasze kinowe propozycje! 

1/9
Film Juliusz, Wojciech Mecwaldowski
Copyright @Materiały promocyjne
1/9

„Juliusz”: głównym problemem w życiu nauczyciela plastyki (W. Mecwaldowski) jest jego ojciec (J. Peszek), który przeżyje drugi zawał serca, ale nie odmówi sobie rozrywkowego stylu życia. Juliusz szuka sposobu na to, by wpłynąć na zmianę jego zachowania, ale prawdziwe problemy dopiero przed nim...

2/9
Plakat filmu Czarne bractwo. BlacKkKlansman
Copyright @Materiały promocyjne
2/9

„Czarne bractwo. BlacKkKlansman”: dwóch detektywów (w tych rolach Adam Driver i John David Washington) przenika do struktur legendarnego Ku Klux Klanu. Próbują uniemożliwić członkom bractwa przejęcie władzy w amerykańskim miasteczku Colorado Springs. Czy to im się uda?

3/9
Plakat filmu Biały Kieł
Copyright @Materiały promocyjne
3/9

„Biały kieł”: film dla prawdziwych miłośników zwierząt! Historia Białego Kła, który odłącza się od rodziny i przeżywa masę przygód,  zalicza wzloty i upadki, stanowi idealną rozrywkę dla całej rodziny. Chcecie miło spędzić czas ze swoimi pociechami? Lećcie do kina!

4/9
Plakat filmu Dogman
Copyright @Materiały promocyjne
4/9

Ten film zachwycił Cannes! „Dogman” to opowieść o psim fryzjerze mieszkającym we włoskim miasteczku. Marcello swój czas dzieli między pracę, wychowywanie córki i okazjonalny handel kokainą. Wszystko się zmienia, gdy nagle do miasteczka powraca straszny Simone. Psi fryzjer postanawia się odgryźć!

5/9
Film Bajecznie bogaci Azjaci
Copyright @Materiały prasowe
5/9

„Bajecznie bogaci Azjaci” to film pełen miłości, pieniędzy i... kłótni! Opowiada historię młodej dziewczyny, która spotyka się z jednym z najbogatszych mężczyzn w kraju i nic o tym nie wie. Co się stanie, gdy rodzina „księcia” pozna niezamożną wybrankę syna? Odpowiedź na ekranach! 

6/9
Plakat filmu Mission Impossible Fallout
Copyright @Materiały prasowe
6/9

Gratka dla fanów Toma Cruise'a! Po trzyletniej przerwie do kin weszła właśnie ósma część „Mission: Impossible - Fallout”. Czy Tom Cruise znówu uratuje świat? My już widzieliśmy, ale nie będziemy zdradzać. 

7/9
Plakat filmu 303. Bitwa o Anglię
Copyright @Materiały promocyjne
7/9

„303. Bitwa o Anglię” - polsko-brytyjski film z Marcinem Dorocińskim przedstawia historię pilotów z Dywizjonu 303 walczących w tytułowej Bitwie o Anglię. Dla fanów historii i kina akcji.

8/9
Plakat filmu Zakonnica
Copyright @Materiały promocyjne
8/9

 Zakonnica" - to jeden z najbardziej wyczekiwanych horrorów tego roku. Już sam zwiastun potrafi mocno przerazić... Jesteśmy więc pewni, że 96 minut wyświetlanego na ekranie filmu, będzie równie emocjonujące. Jak doszło do tajemniczej śmierci  tytułowej zakonnicy? Odpowiedź w kinach!

9/9
Plakat filmu Predator
Copyright @Materiały promocyjne
9/9

Kolejny „Predator”  przeniesie widzów do małego miasteczka w USA. To właśnie tam przypadkowy mały chłopiec niechcący sprowadzi na naszą planetę przybyszy z odległej galaktyki... Tak zwani Łowcy Wszechświata będą chcieli zniszczyć całą rasę ludzką. Czy ktoś zdoła ich powstrzymać?

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.