Sabina Zięba 19 września 2017 10:00
1/10
Marina Łuczenko Viva! grudzień 2016
Copyright @Bartek Wieczorek
1/10

Od lat złośliwi fani zarzucali Marinie Łuczenko-Szczęsnej, że jej kariera utknęła w martwym punkcie. Faktem jest, że wokalistka ostatni album wydała w 2011 roku - „Hard Beat” był jej debiutanckim krążkiem, po którym posypało się wiele prestiżowych nagród m. in. statuetka Plejada Top Ten, a także nominacje do VIVA Comet Awards. Niestety później ze względów zdrowotnych jej kariera stanęła w miejscu, a artystka skupiła się na kibicowaniu swojemu mężowi, Wojciechowi Szczęsnemu. Teraz jednak zaskoczyła wszystkich wiadomością o premierze najnowszego singla!

Polecamy też: W najnowszej VIVIE! MODZIE zaglądamy do… luksusowej garderoby Mariny Łuczenko-Szczęsnej! Jakie marki lubi najbardziej?
 

„Takin' Ya Rock Out”

Choć od pewnego czasu Marina utrzymywała, że pracuje nad materiałem na nową płytę, niewiele osób wierzyło, że ona powstanie. Tym większe zdziwienie wywołała informacja opublikowana na jej Instagramie w czwartek 14 września: „Kochani, już za tydzień 21 września oficjalna PREMIERA mojego nowego singla #TakinYaRockOut 🎶🎧 Zaczynamy odliczanie! Kto odlicza z nami? Wstawiajcie zdjęcia z odliczaniem takie jak zrobił Wojtek z hashtagiem #TakinYaRockOut i oznaczcie mnie. Będę publikować Wasze zdjęcia. Chce Was zobaczyć 😉 Liczę na Was! Już nie mogę się doczekać...”

Polecamy też: Są tak samo popularne jak ich mężczyźni. Które WAGs mają najwięcej fanów na Instagramie?

Zgodnie z obietnicą artystka dodaje na swoim InstaStories zdjęcia wszystkich, którzy odliczają wraz z nią, natomiast na profilu udostępnia fotografie gwiazd, wspierających ją w muzycznych poczynaniach. A jest ich niemało!
W ślad za Wojciechem Szczęsnym poszli m. in. Anna Lewandowska, Marcin Gortat czy Agnieszka Włodarczyk! Mąż wokalistki opublikował również krótki filmik z kolegą ze swojej drużyny, bramkarzem Juventusu Turyn, Gianluigim Buffonem. Zobaczcie w naszej galerii, kto jeszcze odlicza dni do premiery kawałka „Takin' Ya Rock Out”!
 

 

Gigi is with us on the #TakinYaRockOut countdown!! Gigi odlicza z nami! 5dni! 💪 @gianluigibuffon @marina_official

Post udostępniony przez Wojciech Szczesny (@wojciech.szczesny1)

2/10
Copyright @Instagram
2/10
7/10
Copyright @Instagram
7/10
10/10
Copyright @Instagram
10/10

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.