Kto wygląda najlepiej podczas tegorocznych wakacji?

Sabina Zięba 15 sierpnia 2017 20:00

Wakacje to radosny czas nie tylko ze względu na częste urlopy i nadmiar słońca. Uszczęśliwić mogą również stylizacje innych albo...ich brak! To właśnie teraz kobiety zakładają krótsze sukienki i chętniej eksponują sylwetkę, natomiast panowie często pozbywają się koszulek. 

Polecamy też: Zobacz nagie torsy polskich gwiazd! Kto wygląda najlepiej?

Bohaterowie naszej galerii, ku radości wielu fanek, a także fanów, zaprezentowali w ostatnim czasie swoje wyrzeźbione ciała. Kto wygląda najlepiej? Zapraszamy do naszej galerii. Zapewniamy, że jest na co popatrzeć!

1/10
Copyright @Instagram
1/10

Brazylijski piłkarz Neymar, oprócz zniewalającej opalenizny ma także wysportowaną sylwetkę, którą chętnie eksponuje na Instagramie. Jego profil obserwuje ponad 80 milionów ludzi.

2/10
Copyright @Instagram
2/10

Robert Lewandowski cieszy się chyba najlepszą sylwetką wśród naszych rodzimych piłkarzy. Na Instagramie obserwuje go ponad 10 milionów fanów.

3/10
Copyright @Instagram
3/10

Przystojny syn Clinta Eastwooda, Scott, ma 2,4 mln fanów na Instagramie. Ostatnio wypoczywał na plaży w Miami.

4/10
Copyright @Instagram
4/10

Patryk Pniewski to jeden z idoli młodego pokolenia. Na Instagramie ma 150 tysięcy obserwujących.

5/10
Copyright @Instagram
5/10

Cristiano Ronaldo to zdecydowany faworyt wśród bohaterów naszej galerii pod względem ilości fanów na Instagramie. Ma ich aż 109 milionów!

6/10
Copyright @Instagram
6/10

Dawid Kwiatkowski cieszy się niesłabnącą popularnością wśród polskich nastolatek. Ma 413 tysięcy fanów na Instagramie.

7/10
Copyright @Instagram
7/10

Brooklyn Beckham od pewnego czasu na dwa hobby - robienie kolejnych tatuaży oraz ćwiczenia na siłowni. Trzeba przyznać, że efekty są widoczne na pierwszy rzut oka. Na Instagramie obserwuje go ponad 10 milionów ludzi.

8/10
Copyright @Instagram
8/10

Małgorzata Rozenek-Majdan często chwali się na Instagramie swoim kochającym mężem, Radosławem Majdanem. On sam nie posiada konta w serwisie.

9/10
Copyright @Instagram
9/10

Justin Bieber w Los Angeles. Na Instagramie obserwuje go ponad 90 milionów osób!

10/10
Copyright @Instagram
10/10

Rafał Maślak na plaży w Zanzibarze. Na Instagramie obserwuje go 269tys. użytkowników.

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JOANNA PRZETAKIEWICZ I RINKE ROOYENS Mężczyzna z przeszłością, kobieta po przejściach… Dlaczego zdecydowali się na ślub? KASIA STRUSS Życiowa rewolucja supermodelki. JOE BIDEN – rodzinne tragedie, trudne wybory i droga na szczyt 46. prezydenta Stanów Zjednoczonych. VINCENT ŻUŁAWSKI Co zawdzięcza rodzicom – Andrzejowi Żuławskiemu i Sophie Marceau? Polska „junioromania”, czyli wszystko o EUROWIZJI JUNIOR 2020. W cyklu Extra Elitarne szkoły i uczelnie Wielkiej Brytanii (nie)tylko dla wybranych.