Sabina Zięba 15 sierpnia 2017 20:00
1/11
Copyright @Instagram
1/11

Wakacje to radosny czas nie tylko ze względu na częste urlopy i nadmiar słońca. Uszczęśliwić mogą również stylizacje innych albo...ich brak! To właśnie teraz kobiety zakładają krótsze sukienki i chętniej eksponują sylwetkę, natomiast panowie często pozbywają się koszulek. 

Polecamy też: Zobacz nagie torsy polskich gwiazd! Kto wygląda najlepiej?

Bohaterowie naszej galerii, ku radości wielu fanek, a także fanów, zaprezentowali w ostatnim czasie swoje wyrzeźbione ciała. Kto wygląda najlepiej? Zapraszamy do naszej galerii. Zapewniamy, że jest na co popatrzeć!

2/11
Copyright @Instagram
2/11

Brazylijski piłkarz Neymar, oprócz zniewalającej opalenizny ma także wysportowaną sylwetkę, którą chętnie eksponuje na Instagramie. Jego profil obserwuje ponad 80 milionów ludzi.

3/11
Copyright @Instagram
3/11

Robert Lewandowski cieszy się chyba najlepszą sylwetką wśród naszych rodzimych piłkarzy. Na Instagramie obserwuje go ponad 10 milionów fanów.

4/11
Copyright @Instagram
4/11

Przystojny syn Clinta Eastwooda, Scott, ma 2,4 mln fanów na Instagramie. Ostatnio wypoczywał na plaży w Miami.

5/11
Copyright @Instagram
5/11

Patryk Pniewski to jeden z idoli młodego pokolenia. Na Instagramie ma 150 tysięcy obserwujących.

6/11
Copyright @Instagram
6/11

Cristiano Ronaldo to zdecydowany faworyt wśród bohaterów naszej galerii pod względem ilości fanów na Instagramie. Ma ich aż 109 milionów!

7/11
Copyright @Instagram
7/11

Dawid Kwiatkowski cieszy się niesłabnącą popularnością wśród polskich nastolatek. Ma 413 tysięcy fanów na Instagramie.

8/11
Copyright @Instagram
8/11

Brooklyn Beckham od pewnego czasu na dwa hobby - robienie kolejnych tatuaży oraz ćwiczenia na siłowni. Trzeba przyznać, że efekty są widoczne na pierwszy rzut oka. Na Instagramie obserwuje go ponad 10 milionów ludzi.

9/11
Copyright @Instagram
9/11

Małgorzata Rozenek-Majdan często chwali się na Instagramie swoim kochającym mężem, Radosławem Majdanem. On sam nie posiada konta w serwisie.

10/11
Copyright @Instagram
10/11

Justin Bieber w Los Angeles. Na Instagramie obserwuje go ponad 90 milionów osób!

11/11
Copyright @Instagram
11/11

Rafał Maślak na plaży w Zanzibarze. Na Instagramie obserwuje go 269tys. użytkowników.

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BOJARSKA-FERENC, CHODAKOWSKA, LEWANDOWSKA, RUBIK, JĘDRZEJCZYK, SKURA… – ich wspaniałe figury, zdrowie, niesamowita energia, kreatywność to efekt wyrzeczeń, restrykcyjnych diet, a może dobrych genów? Nowa gwiazda modelingu KAROLINA PISAREK zdradza, czemu zawdzięcza sukces. Kierowca rajdowy LESZEK KUZAJ – ryzyko to jego specjalność! A także intrygująca historia JOGI oraz skąd się wzięło SPA.