Adele
Fot. EastNews
ZE ŚWIATA MUZYKI

Po czterech latach przerwy Adele powraca do muzyki!

Znamy pierwsze szczegóły jej nowej płyty

Konrad Szczęsny 13 października 2019 10:25
Adele
Fot. EastNews

Fani brytyjskiej artystki nie posiadają się z radości! Po czterech latach przerwy Adele wydaje czwarty studyjny album. Premiera ma nastąpić już w przyszłym miesiącu, zaś lada dzień do sieci i rozgłośni radiowych ma trafić pierwszy zwiastujący go singiel. Czy na krążku piosenkarka rozliczy się z rozstaniem z mężem?

Adele wydaje nową płytę. Pierwszy singiel, data premiery

Ostatni krążek Adele, zatytułowany 25, ukazał się na rynku w listopadzie 2015 roku. Zwiastował go singiel Hello, który zdobył m.in. certyfikat za 100 milionów odtworzeń po zaledwie pięciu dniach od premiery. Artystka w celu promocji płyty wyruszyła w międzynarodową trasę koncertową, jednak z powodów zdrowotnych była zmuszona odwołać dwa ostatnie widowiska w rodzinnym Londynie. Nic dziwnego, że jej fani oczekują z niecierpliwością kolejnego wydawnictwa sygnowanego imieniem piosenkarki. Ich cierpliwość wreszcie się opłaciła!

Jak podaje jeden z fanpejdży o tematyce muzycznej na Twitterze, Adele wraz z wytwórnią podjęła już decyzję co do daty premiery nowej płyty!

„Adele wyda swój nowy album 8 listopada 2019 r. Oznacza to, że jej nowy singiel wypadnie już w przyszłym tygodniu”, czytamy na stronie „Music News Facts”.

Adele wyda płytę o rozwodzie z mężem

Na tym jednak nie koniec. Do sieci trafiły również wstępne ustalenia co do tytułu wydawnictwa. Zgodnie z zapowiedzią samej artystki, nie będzie już ona sygnowała płyt liczbami związanymi z wiekiem, w którym dany krążek nagrywała. Mówi się, że najnowsze dzieło ma nosić po prostu tytuł „Adele” i być rozliczeniem się artystki z przeszłością. Chodzi oczywiście o rozstanie z Simonem Koneckim: para ogłosiła separację w kwietniu 2019 roku, zaś we wrześniu do sądu trafiły dokumenty rozwodowe.

Ich związek trwał osiem lat. Zaczęli spotykać się w 2011 roku, ślub wzięli w tajemnicy, o czym Adele poinformowała w marcu 2017 roku. Owocem ich miłości jest syn Angelo James, który przyszedł na świat 19 października 2012 roku.

Gdy wyszło na jaw, że małżeństwo Brytyjki przechodzi do historii, wiele mówiło się o majątku pary. Ten 31-latki szacowany jest na 140 milionów funtów, czyli około 680 milionów złotych. Tymczasem jej męża to „jedynie” równowartość czterech milionów złotych.

Adele wydała do tej pory trzy płyty: 19, 21 i 25. Wszystkie były sygnowane wiekiem, w którym artystka nagrywała dany krążek  

Ostatnia płyta Adele ukazała się na rynku w 2015 roku, czyli cztery lata temu:

Adele rozstała się z mężem
Fot. East News

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Nie pokochali się od razu, kilka lat temu pokonali kryzys. Hania Żudziewicz i Jacek Jeschke o drodze o ślubu

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.