Agnieszka Chylińska
Fot. Facebook/Agnieszka Chylińska
ZE ŚWIATA MUZYKI

Agnieszka Chylińska powróciła z nową płytą bez zapowiedzi!

To ogromne zaskoczenie dla fanów gwiazdy

Konrad Szczęsny 28 września 2018 19:26
Agnieszka Chylińska
Fot. Facebook/Agnieszka Chylińska

To będzie jedna z najbardziej nieoczekiwanych premier tej jesieni. Agnieszka Chylińska po dwóch latach powraca z nową płytą! Podobnie jak w przypadku krążka Forever child, także teraz jurorka Mam Talent zdecydowała się nie informować fanów o pracach nad longplay'em. W mediach społecznościowych jej management zamieścił jedynie informację o dacie premiery i kilka słów, które artystka skierowała do swoich wielbicieli.

Agnieszka Chylińska wydaje płytę Pink Punk. Data premiery

Kolejna solowa płyta byłej wokalistki O.N.A. ukaże się na rynku 26 października 2018 roku, czyli za niespełna miesiąc. Okładka, na której Agnieszka Chylińska pozuje z dużych rozmiarów herbacianą różą  w ustach, kojarzyć się może z estetyką, do której przyzwyczaiły swoich fanów P!nk, Avril Lavigne lub Katy Perry. 

O krążku wiadomo póki co niewiele poza tym, że jej przedsprzedaż ruszyła już na stronie Empiku i płyta kosztuje 36,99 złotych. Ma być również swoistą kontynuacją płyty Forever child, wydanej przez artystkę z dnia na dzień dwa lata temu. Wówczas pierwszy singiel, Królowa łez, stał się w Polsce dużym hitem.

Agnieszka Chylińska o płycie Pink Punk

A co o longplay'u mówi sama zainteresowana?

„Na poprzedniej płycie Forever child umierałam z rozpaczy, leżąc na deskach. Płyta Pink punk to moment, kiedy wstałam i z histerycznym śmiechem postanowiłam biec... przed siebie. Życie mnie poobijało, a może to ja poobijałam się o życie, chcąc zawsze więcej czuć i brać wszystko bez pytania, czy można”, podkreśla Agnieszka Chylińska.

Płyta Pink Punk ma być owocem ostatnich artystycznych poszukiwań byłej wokalistki O.N.A. i „kolorowym krzykiem artystki, która nawiązując muzycznie do czasów sprzed wielkiego sukcesu, postanowiła w swoim wyjątkowym stylu wykrzyczeć w bezkompromisowych tekstach całą siebie”.

Kim są autorzy muzyki? To team, z którym Agnieszka Chylińska współpracuje już od dekady, czyli Bartek Królik i Marek Piotrowski. Czego jeszcze można spodziewać się po krążku Pink Punk?

„Jednego można być pewnym: nie da się przejść obojętnie obok piosenek tak niezwykłej osobowości i wiecznie uciekającej od wszelkich szablonów artystki, która „krzyczy siebie” od lat na polskiej scenie”, przekonują jej współpracownicy.

Z niecierpliwością wyczekujemy dnia premiery tej płyty!  

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BOJARSKA-FERENC, CHODAKOWSKA, LEWANDOWSKA, RUBIK, JĘDRZEJCZYK, SKURA… – ich wspaniałe figury, zdrowie, niesamowita energia, kreatywność to efekt wyrzeczeń, restrykcyjnych diet, a może dobrych genów? Nowa gwiazda modelingu KAROLINA PISAREK zdradza, czemu zawdzięcza sukces. Kierowca rajdowy LESZEK KUZAJ – ryzyko to jego specjalność! A także intrygująca historia JOGI oraz skąd się wzięło SPA.