Adele rozstała się z mężem
Fot. nstagram @adele
O TYM SIĘ MÓWI

Adele oficjalnie ogłosiła rozstanie z mężem po 8 latach związku!

Co się stało?

Sabina Zięba 20 kwietnia 2019 15:00
Adele rozstała się z mężem
Fot. nstagram @adele

Choć Adele jest jedną z najpopularniejszych brytyjskich wokalistek, od początku kariery nie ekscytowało jej ciągłe ogrzewanie się w blasku fleszy. Artystka unikała skandali i nie udzielała wywiadów o życiu prywatnym, skupiając się na tworzeniu muzyki oraz koncertowaniu. Jedynie w tekstach tworzonych przez nią piosenek, można było doszukać się historii jej byłych związków. Od kilku lat tworzyła jednak udany związek z Simonem Koneckim. Media niestety obiegła właśnie informacja o ich separacji. Co się stało?

Związek Adele i Simona Koneckiego

Wydawało się, że 30-letnia Adele i 45-letni Simon Konecki tworzą bardzo udaną parę. Wspólnie wychowywali urodzonego w 2012 roku syna, Angelo Jamesa. Po pięciu latach związku zdecydowali się w 2016 roku na sekretny ślub. Artystka wyjawiła to dopiero rok później, gdy odbierając nagrodę Grammy, rzekła ze sceny: „Grammy, doceniam to. Akademio - kocham Was. Mój managerze, mój mężu, mój synu - jesteście jedyną przyczyną, dla której to robię”.

W trakcie jednego z ówczesnych koncertów dodała również: „Próbowałam sobie przypomnieć, jakie to było uczucie na początku związku, który zainspirował płytę. Bo pomimo, że rozstania mogą być bardzo bolesne i trudne, to uczucie kiedy zakochujesz się w kimś jest najlepsze na świecie. Jestem uzależniona od tego uczucia. Oczywiście nie mogę przez to znowu przejść bo jestem teraz mężatką. Znalazłam moją połówkę”.

Tym bardziej dziwi więc decyzja o rozstaniu. W piątkowy wieczór 19 kwietnia para wspólnie opublikowała oświadczenie, w którym zapewnili, że rozchodzą się w przyjaźni: „Adele i jej partner są w separacji. Są zdecydowani wspólnie i w miłości wychowywać swojego syna. Jak zawsze, proszą o uszanowanie ich prywatności. Dalszych komentarzy nie będzie”. Ostatni raz byli widziani publicznie razem w styczniu na koncercie Eltona Johna w Los Angeles.

Choć oficjalne powody rozstania małżonków nie są znane, osoba z otoczenia artystki w rozmowie z The Sun zdradziła: „To jest bardzo smutna sytuacja. Adele i Simon prowadzili osobne życia już od jakiegoś czasu. Wśród ich przyjaciół było dobrze wiadomo, że tym razem nie uda im się tego rozwiązać. Próbowali przez lata, ale w końcu trzeba zaakceptować fakt, że coś po prostu się nie uda”. 

Podobno oświadczenie o separacji zostało wydane po tym, jak para doszła do porozumienia w najważniejszych kwestiach dotyczących podziału majątku.

Adele i Simon Konecki na gali rozdania nagród Grammy w 2017 roku

Adele, Simon Konecki, The 59th GRAMMY Awards 2017
Fot. Getty Images

Adele

kształt brwi

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.