Raper Zioło nie żyje
Fot. Facebook
POŻEGNANIE

Przykra wiadomość dla fanów polskiego rapu. Nie żyje popularny muzyk Zioło

Miał zaledwie 30 lat...

Gabriela Czernecka 22 października 2019 10:43
Raper Zioło nie żyje
Fot. Facebook

Smutna wiadomość dla fanów polskiego rapu. Zmarł popularny muzyk Zioło. Michał Ziółkowski miał zaledwie 30 lat. Na swoim koncie miał współpracę z takimi artystami jak Ten Typ Mes czy Kękę. Oficjalne przyczyny śmierci rapera Zioło nie zostały podane do publicznej wiadomości, ale w sieci już pojawiają się spekulacje na ten temat. 

Nie żyje Zioło. Raper miał 30 lat

O śmierci rapera Zioło, czyli Michała Ziółkowskiego, poinformowali znajomi 30-latka. Muzyk reprezentował wrocławską scenę rapu, wydał dwa albumy. W 2013 roku został wybrany jednym z Młodych Wilków Popkillera, czyli raperóem, któremu w danym roku najbardziej należy się sława i bogactwo. Od 10 lat rozwijał się także jako producent. Współpracował z takimi artystami jak Ten Typ Mess, Proceente, LaikIke1 czy Kękę

Kilka miesięcy temu mężczyzna informował wprost o swoich poważnych problemach finansowych i zadłużeniu. Prosił o wpłatę gotówki na konto w zamian za spotkanie z nim. Podobno spłacał długi swoje i swojej byłej dziewczyny. Przyczyna śmierci Zioła nie została jeszcze oficjalnie podana, ale w sieci krąży informacja o samobójstwie: „Gdzieniegdzie pojawia się info, że raper Zioło popełnił samobójstwo. Wciąż mam nadzieję, że to przykry fejk, ale kilka źródeł potwierdza. Trudno jakkolwiek to skomentować”, pożegnał przyjaciela Hype. Jakiś czas temu Zioło informował w mediach o problemach finansowych i długach.

Kondolencje dla bliskich rapera napływają z całego kraju. W obszernym wpisie na Facebooku pożegnał go także muzyk Szejku: „Szczere kondolencje dla rodziny i znajomków z Rób Rzeczy. Zioło był to bardzo miły i inteligentny gość, który pogubił się gdzieś w życiu. Zawsze jak była potrzebna kima to chata była otwarta, zawsze też poruszał ciekawe tematy podczas naszych rozmów. Szkoda w chuj...po**bane, że coraz częściej ludzie z mojego otoczenia się wykruszają. Od niedawna uczę się życia na nowo, bo wszystko co wydawało mi się normalne takie nie było. Droga po szczęście to nie droga na skróty, pamiętajcie. Elo kumplu”, napisał raper.

Rodzinie i najbliższym składamy wyrazy współczucia.  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez ZIOŁO (@ziolotoja)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez ZIOŁO (@ziolotoja)

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KATARZYNA GROCHOLA i DOROTA SZELĄGOWSKA: matka i córka o tym, jak ich niełatwa kiedyś relacja zmieniała się i dojrzewała. Jaka jest dzisiaj? NATALIA NIEMEN, ANIA RUSOWICZ, KATARZYNA WODECKA-STUBBS z okazji zbliżającego się Wodecki Twist Festiwal córki legendarnych artystów otworzyły skarbiec swoich niezwykłych wspomnień. HENRYK GOŁĘBIEWSKI i FILIP ŁOBODZIŃSKI grali razem w kultowych filmach dla dzieci, ale ich drogi się rozeszły. Teraz znów się spotkali.