Anna Czartoryska, VIVA! maj 2012
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
kultura

Anna Czartoryska-Niemczycka powraca z... płytą!

Już niebawem wyjątkowy koncert artystki!

Damian Duda 21 lutego 2018 18:30
Anna Czartoryska, VIVA! maj 2012
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Anna Czartoryska-Niemczycka po ponad dwuletniej przerwie powraca z nowym projektem! Co w czasie przerwy robiła gwiazda? „Ostatnie lata były dla mnie czasem wyciszenia, refleksji, obserwacji otaczającego mnie, błyskawicznie zmieniającego się świata. Zaczęłam szukać dla siebie nowych środków wyrazu, a że obok aktorstwa zawsze muzyka była dla mnie dziedziną dającą mi najwięcej twórczej swobody, postanowiłam nagrać zupełnie nowe piosenki, które najlepiej oddadzą mój stan ducha. Po dłuższym czasie okazało się, że powstał z tego materiał na płytę. Pomysł na autorski album od dawna chodził mi po głowie, cieszę się, że w końcu udało się go zrealizować’’, wyznała.


Już niebawem, 15 marca, podczas koncertu w Nowym Świecie Muzyki, aktorka po raz pierwszy zaśpiewa swoje utwory dla szerszej publiczności. Muzyka utrzymana jest w klimacie chilloutowego popu, z elementami jazzu i muzyki elektronicznej.

„Moje piosenki opowiadają o emocjach, towarzyszących wielkim zmianom w naszym życiu. Czasami pędzimy jak na rollecoasterze i nie jesteśmy pewni, czy to, co czujemy, to jeszcze euforia czy już panika. W muzyce poszukuję harmonii i równowagi, ale czasami porywa mnie jej rytm i ulotność. Śpiewając nabieram dystansu, mogę najpełniej wyrazić i uporządkować emocje, pozbierać myśli”, twierdzi gwiazda.

Wyjątkowy koncert już 15 marca w Warszawie, miejsce: Nowy Świat Muzyki.

Serdecznie zapraszamy! 

Anna Czartoryska, VIVA! maj 2012
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Anna Czartoryska, VIVA! maj 2012
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Mama przy stole jest szczęśliwa”, mówią o MAGDZIE GESSLER jej dzieci – LARA GESSLER i TADEUSZ MULLER. „Ta tęsknota jest jeszcze gorsza niż na początku…”, wyznaje MAGDALENA ADAMOWICZ, żona tragicznie zmarłego prezydenta Gdańska PAWŁA ADAMOWICZA. OLGA TOKARCZUK, noblistka z dredami. RAFAŁ i GRZEGORZ ZAWIERUCHA. Aktor i uczestnik „MasterChef” – na czym polega siła braci? EWA PACUŁA i NICOLE SALETA - jak nieuleczalna choroba determinuje ich życie.