Gabriela Czernecka 25 lipca 2017 18:02
1/5
Beyonce po ciąży
Copyright @Instagram @missymisdemeanorelliott/ @beyonce
1/5

Sylwetka Beyonce po porodzie wciąż wzbudza kontrowersje. Wielu zarzuca gwieździe, że ta retuszuje swoje zdjęcia na Instagramie. Beyonce afery nie komentuje, ale jej zdjęcie z Missy Eliot pokazuje, jak gwiazda naprawdę wygląda po bliźniaczej ciąży. Dlaczego Beyonce ulega presji otoczenia i kreuje się na szczuplejszą niż jest w rzeczywistości?

 

Polecamy: Na to zdjęcie czekał cały świat. Beyonce pokazała pierwsze zdjęcie bliźniąt, równo miesiąc po urodzeniu!

 

Bliźniacza ciąża Beyonce 

 

Odkąd Beyonce urodziła bliźnięta nieustannie mówi się o jej figurze. Ciąża Beyonce bardzo długo utrzymywana była w tajemnicy, w końcu gdy nastąpiło rozwiązanie, Beyonce dodała zdjęcie z bliźniakami - Sir Carterem i Rumi Carter. Już wtedy zaczęto przyglądać się sylwetce gwiazdy. Dla kobiet na całym świecie utrata  pociążowych kilogramów nie zawsze wygląda tak jak w przypadku Anny Lewandowskiej, której figurą zachwycały się internautki. Beyonce w czasie ciąży wyraźnie się zaokrągliła, ale patrząc na jej zdjęcia na Instagramie trudno było nie zauważyć, że pozbywanie się kilogramów okazało się bardzo łatwe. 

 

Zdjęcia na Instagramie Beyonce pokazują, że w zaledwie kilka tygodni, piosenkarka straciła dodatkowe kilogramy. Okazuje się, że te fotografie nie do końca oddają to, jak naprawdę Beyonce wygląda po bliźniaczej ciąży. Prawdę ujawnia zdjęcie Beyonce z Missy Eliot, które panie zrobiły sobie po koncercie raperki. Tu widać, że wokalistka nie wróciła jeszcze do wagi sprzed ciąży, co nie znaczy, że wygląda źle. Uśmiech nie schodził jej z twarzy tego wieczoru, o czym świadczą nie tylko zdjęcia ale i krótki filmik, gdzie za kulisami widać tańczącą i roześmianą Beyonce.

 

Przeczytaj także: Bliźnięta Beyonce najbardziej wpływowymi dziećmi wszech czasów? Ich potencjał marketingowy wart jest miliony

 

Sylwetka Beyonce po ciąży

 

Większość mam bliźniaków długo walczy o odzyskanie sylwetki, tymczasem Beyonce pokazuje na swoim Instagramie, że ona szybko pozbyła  się dodatkowych kilogramów. Obserwatorzy artystki wypominają jej, że ulega presji otoczenia. Zamiast wykorzystać to, że jest znaną, popularną i szanowaną kobietą, pokazać, że jest dumna z tego, jak wygląda po urodzeniu bliźniaków, kreuje się na kobietę "perfekcyjną", w rozumieniu fanów - fałszywą. 

 

Przypomnijmy, że podobnie na szybki powrót do figury sprzed ciąży zareagowali fani Anny Lewandowskiej. W sieci wybuchła burza na temat tego, że Anna Lewandowska promuje nienaturalnie szybki powrót do idealnej figury. Trenerka nie przejęła się negatywnymi komentarzami i nie komentowała ich, tłumacząc że taką sylwetkę po ciąży zawdzięcza odpowiedniej diecie i treningom. Czy Beyonce również nie zamierza uciszać plotek na temat jej figury? A może to kolejny sposób na to, by znów znaleźć się w centrum zainteresowania prasy?

 

Przeczytaj także: Znana pisarka nie oszczędza Anny Lewandowskiej: "Ćwiczmy też mózg, bo kaloryfer oklapnie, a głowę będziemy..."

2/5
Beyonce
Copyright @Instagram @beyonce
2/5

Czy Beyonce retuszuje swoje zdjęcia na Instagramie? Prawdopodobnie. Fani zarzucają gwieździe, że kreuje się na szczuplejszą niż jest w rzeczywistości.

 

Polecamy: Beyoncé opublikowała wyjątkową ciążową sesję. Piosenkarce towarzyszyła jej córka Blue Ivy

3/5
Beyonce
Copyright @Instagram @beyonce
3/5

To pierwsze zdjęcie, jakie zamieściła Beyonce po narodzinach bliźniąt. Wówczas wszyscy zachwycali się Rumi i Sirem, ale wielu zwróciło również uwagę na sylwetkę wokalistki. Na zdjęciu prezentuje się ona zaskakująco dobrze. Okazuje się, że to po prostu efekt odpowiedniego pozowania do zdjęć. 

 

Przeczytaj: Znane są już płeć i imiona bliźniąt Beyoncé i Jaya Z. Kto pomógł im podjąć decyzję?

4/5
Beyonce na koncercie Missy Eliot, Beyonce po ciąży
Copyright @Instagram @beyonce
4/5

Zdjęcie Beyonce z Jayem Z, które pojawiło się na Instagramie również wzbudziło wątpliwości fanów. Wszystko za sprawą paparazzi, którzy tego samego dnia pojawili się pod restauracją, gdzie para była na randce. Wówczas Beyonce zrobiono zdjęcia, na których widać jej jeszcze zaokrąglony po ciąży brzuszek. Z kolei na zdjęciach na Instagramie jakichkolwiek oznak bliźniaczej ciąży nie widać...

 

Zobacz: Tańczy jak Beyonce, rapuje jak Jay Z. Blue Ivy idzie w ślady rodziców!

5/5
Beyonce na koncercie Missy Eliot, Beyonce po ciąży
Copyright @Instagram @missymisdemeanorelliott
5/5

To zdjęcie jest dowodem na to, że Beyonce ulega presji na pokazywanie idealnej sylwetki zaledwie kilka tygodni po ciąży. Co prawda wielu zauważyło pewną sprzeczność. Na zdjęciu widać, że Beyonce świetnie czuje się w swoim ciele i bardzo dobrze się bawi. Skąd więc próba retuszowania i przerabiania zdjęć tak, by wyglądać na szczuplejszą?

 

Przeczytaj: Bliźnięta Beyonce najbardziej wpływowymi dziećmi wszech czasów? Ich potencjał marketingowy wart jest miliony!

TAGI #Beyoncé

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.