Gabriela Czernecka 12 lipca 2017 10:30
1/4
Blue Ivy, córka Beyonce i Jaya Z, Jamnik
Copyright @Instagram @beyonce
1/4

Już od jakiegoś czasu córkę Beyonce, Blue Ivy nazywa się królową Instagrama. Co ciekawe, dziewczynka nie ma nawet własnego konta na Instagramie, ale jej mama chętnie dzieli się wyjątkowymi zdjęciami dziewczynki. W końcu nie od dziś wiadomo, że Blue Ivy Carter rozpieszczana jest jak księżniczka, a Jay Z dla córki zrobiłby dosłownie wszystko. Blue Ivy już zyskała miano najmodniejszej dziewczynki na świecie. Jej stylizacje warte są miliony, ale ostatnimi czasy to nie o nich jest głośno. Blue Ivy Carter ma zaledwie pięć lat, a już debiutuje w świecie muzyki. Blue Ivy Carter zaczyna muzyczną karierę!

 

Zobacz: Beyoncé opublikowała wyjątkową ciążową sesję. Piosenkarce towarzyszyła jej córka Blue Ivy

 

Blue Ivy Carter podbija świat muzyki 

 

Blue Ivy Carter próbuje swoich sił w muzyce. Do tej pory dziewczynkę mieliśmy okazję oglądać w teledyskach rodziców, ale nie tym razem. 30 czerwca miała miejsce premiera najnowszej płyty Jaya Z 4:44. Znajdziemy na niej wyjątkowe nagranie. Jest to tak zwany bonus track „Blue’s Freestyle/We Family w wykonaniu.. Blue Ivy! Przypomnijmy, że już w 2012 roku doceniono pomysłowość  rapera, który w piosence „Glory” użył płaczu córki. Teraz pięcioletnia Blue Ivy Carter daje popis swoim umiejętnościom wokalnym. Dziewczynka rapuje, choć nie do końca jednak zrozumiałe jest co - stąd nazwa utworu „Blue’s Freestyle/We Family”. Czy córkę Beyonce i Jaya Z czeka kariera na miarę sławnych rodziców?

 

Polecamy: Beyoncé i Jay Z niebawem zostaną rodzicami bliźniąt. Jak wyglądała historia ich miłości?

 

Debiut muzyczny córki Beyonce i Jaya Z 

 

To nie pierwsza przygoda Blue Ivy Carter z muzyką.  Ponad miesiąc temu do sieci trafiło nagranie, na którym mamy okazję zobaczyć małą Blue Ivy, która jako baletnica wraz z grupą innych dziewczynek tańczy do utworu Eartth, Wind & Fire „September”. Na nagraniu nie da się nie zauważyć córki Beyonce, która swoim tańcem wyróżnia się spośród pozostałych baletnic. Dziewczynka znalazła się w centrum uwagi. Od razu widać było, że dziecko Beyonce świetnie czuje się na scenie.

Nic w tym dziwnego, skoro od małego obserwuje, jak jej rodzice radzą sobie z popularnością. Wielokrotnie Blue Ivy widywano wraz z Jayem Z na publiczności podczas koncertów Beyonce. Debiut Blue Ivy Carter już okrzyknięto dobrym startem w świecie show-biznesu. Mając tak zdolnych rodziców nie mogło być inaczej!

 

Przeczytaj także: Znane są już płeć i imiona bliźniąt Beyoncé i Jaya Z. Kto pomógł im podjąć decyzję?

 

2/4
Blue Ivy, córka Beyonce i Jaya Z
Copyright @Instagram @beyonce
2/4

Córka Beyonce i Jaya Z debiutuje w świecie muzyki. Blue Ivy Carter ma zaledwie pięć lat. Czy to nie za wcześnie na rozwój kariery muzycznej?

 

Zobacz: Beyoncé już urodziła?! Fani nie mają wątpliwości!

3/4
Blue Ivy, córka Beyonce i Jaya Z
Copyright @Instagram @beyonce
3/4

Czy córka Beyonce i Jaya Z ma szansę na rozwój kariery na miarę swoich rodziców? Dziewczynka ma zaledwie pięć lat, a debiut na scenie ma już za sobą.

 

Zobacz: Niebawem zostanie mamą bliźniaków. Przypominamy najbardziej czułe zdjęcia Beyoncé z córką Blue Ivy

4/4
Blue Ivy, córka Beyonce i Jaya Z
Copyright @Instagram @beyonce
4/4

Tańczy jak mama, rapuje jak tata. Córka Beyonce i Jaya Z stawia pierwsze kroki w świecie muzyki. Zagraniczne media już wróżą jej karierę na miarę rodziców.

 

 

Przeczytaj także: Niebawem zostanie mamą bliźniaków. Zobacz, jak wyglądał baby shower Beyonce

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.