Beyoncé, Jay Z, Blue Ivy Carter, Beyonce w ciąży
Fot. beyonce.com
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Beyoncé już urodziła?! Fani nie mają wątpliwości!

Olga Figaszewska 8 czerwca 2017 07:30
Beyoncé, Jay Z, Blue Ivy Carter, Beyonce w ciąży
Fot. beyonce.com

Ostatnio świat show-biznesu zelektryzowała wiadomość o porodzie Amal Clonney. Niebawem na świat przyjdą dzieci Beyonce i Jaya-Z. Jednak fani mają swoją teorię. Według nich, piosenkarka urodziła już tydzień temu. Ciąża gwiazdy nieprzerwanie wzbudza ogromne kontrowersje. O co chodzi?

 

Zobacz też: Niebawem zostanie mamą bliźniaków. Zobacz, jak wyglądał baby shower Beyonce

 

Beyoncé urodziła?

Beyoncé po raz kolejny wzbudziła kontrowersje. Ostatnio to szczegóły jej porodu zszokowały fanów! Tym razem, wielbiciele artystki twierdzą, że jedne z najsławniejszych bliźniąt, przyszły na świat już tydzień temu. Przeprowadzili śledztwo i jak twierdzą, mają niezbite dowody na potwierdzenie swojej tezy. Jaka jest prawda?

 

Najzagorzalsi zwolennicy Beyoncé zarzucają jej publikowaniem starych, ciążowych zdjęć. Największą burzę wywołała ostatnia fotografia, którą zamieściła na Instagramie. Pojawiła się pod nią lawina komentarzy, w których wielbiciele piosenkarki posądzają ją o kłamstwo.

 

„To jest stare zdjecie z Dnia Matki”, komentuje jeden z Internautów.  


„Wspaniałe zdjęcie, ale Beyoncé urodziła. Jej brzuch na baby shower był większy i wyglądało na to, że już jest opuszczony, a ona gotowa do porodu. Na tym zdjęciu jest o wiele mniejszy i jest wyżej. To dobrze, bo gdy Bey urodzi dzieci, wyda też nową płytę!”, dodaje kolejna osoba.

 

 

 

😁🇺🇸

Post udostępniony przez Beyoncé (@beyonce)

 

 

Zobacz też: Sesja ciążowa Beyoncé wywołała ogromne kontrowersje. Co zarzucają jej media?

 

Zdaniem Internautów, brzuszek Beyoncé jest dużo mniejszy, niż ten na starszych zdjęciach. Okazuje się, że już podczas baby shower, był on lekko obniżony, a to świadczyłoby o tym, że piosenkarka mogła urodzić w przeciągu kilku dniu.  Dziennikarze obliczyli, że gwiazda powinna urodzić na początku czerwca. W końcu szczęśliwą nowinę ogłosiła w  lutym. Od tamtej pory media śledzą każdy jej krok. Jest więc duża szansa na to, spekulacje fanów okażą się prawdziwe. A Beyoncé wstrzymuje się z ogłoszeniem narodzin dzieci, bo w ten sposób chce strzec prywatności swojej rodziny.

 

Polecamy też: W rocznicę ślubu Beyoncé i Jay Z pokazali prywatne, wzruszające zdjęcia i osobisty teledysk

 

Szczegóły porodu Beyoncé

 

W 2012 roku, urodziła pierwsze dziecko, dziewczynkę Blue Ivy Carter. Beyoncé, która słynie z tajemnic, do tej pory nie zdradziła płci bliźniaków. Kontrowersje wywoływały już specyficzne sesje piosenkarki, na których pozowała wraz z córką, a także wzrastające wymagania diwy w związku z porodem. Czego dotyczą?

Rozpoczęło się od remontu sali, w której bliźnięta przyjdą na świat. W pomieszczeniu zamontowano rolety wyciszające, pomalowano ściany w subtelne, pastelowe kolory. Przyszli rodzice wynajęli aż trzy ekskluzywne pokoje w szpitalu dla osób towarzyszących. Zażądano od władz szpitala, by na całym piętrze został wyłączony monitoring. Na dachu znajdować się będzie prywatny helikopter. Gwiazda pragnie absolutnego spokoju w trakcie samego porodu. Jednak największy szok fanów, wywołało zupełnie coś innego.

 

Na sali porodowej, oprócz męża, siostry piosenkarki, personelu medycznego, ma być obecna również jej pięcioletnia córeczka, Blue Ivy! Rodzice nie chcą, żeby w czasie, gdy pojawią się bliźniaki, nie czuła się odsunięta. Dlatego starają się, by była zaangażowana na każdym etapie. Czy to dobry pomysł?

 

Zgadzacie się z teorią fanów, że dzieci Beyoncé są już na świecie?

Zobacz też: Beyoncé opublikowała wyjątkową ciążową sesję. Piosenkarce towarzyszyła jej córka Blue Ivy

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?