Voice Kids 6, laureatka, Martyna Gąsak
Fot. Jan Bogacz / Natasza Młudzik / TVP
O TYM JEST GŁOŚNO

Ma tylko 14 lat, właśnie wygrała The Voice Kids 6. Kim jest Martyna Gąsak? Zobacz jej występy!

Przez wzruszenie ostatniego nie dała rady dokończyć

Rafał Kowalski 30 kwietnia 2023 08:58
Voice Kids 6, laureatka, Martyna Gąsak
Fot. Jan Bogacz / Natasza Młudzik / TVP

Marysia Stachera, Marcel Tułacz i Martyna Gąsak – ta trójka uzdolnionych nastolatków dotarła do finału The Voice Kids 6. Ostatecznie najwięcej głosów publiczności zdobyła ostatnia z wymienionych i to do niej trafił komplet nagród od producentów show. Co wiemy o młodej wokalistce?

Kim jest Martyna Gąsak? Wiem, pochodzenie, pasje

Jak czytamy w informacji prasowej programu, Martyną Gąsak ma 14 lat. Jest otwartą i pełną optymizmu nastolatką, a swoją przygodę z muzyką rozpoczęła już w przedszkolu.  Na scenie zaś zadebiutowała w wieku 6 lat w konkursie ,,Jedzie pociąg z daleka’’ Ryszarda Rynkowskiego, zdobywając tam pierwsze miejsce. Teraz umiejętności wokalne rozwija w elbląskim studiu wokalnym. Poza śpiewem interesuje się wizażem i w wolnym czasie tworzy kolorowe makijaże. Jej ulubiony przedmiot szkolny to biologia, ale po wygraniu programu prawdopodobnie zajmie się tworzeniem własnych piosenek.

W czym mocno oczywiście kibicujemy!

SPRAWDŹ TEŻMaciej Maciejczak w 3 edycji The Voice Kids był w drużynie Dawida Kwiatkowskiego. Dzisiaj wyznał, jak wyglądają ich relacje. „Nie utrzymujemy zbytnio kontaktu..."

Martyna Gąsak
Fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Voice Kids 6, laureatka, Martyna Gąsak
Fot. Jan Bogacz / Natasza Młudzik / TVP

Występy Martyny Gąsek z Voice Kids 6

Na przesłuchaniach w ciemno 14-latka wykonała piosenkę Never Enough z filmu The Greatest Showman. Zachwyciła wszystkich jurorów, ale ostatecznie trafiła do drużyny Dawida Kwiatkowskiego i to z nim zdobyła programowy szczyt! W finale Martyna wykonała hit Beyonce If I Were a Boy a także – wraz ze swoim trenerem – piosenkę Korteza Hej Wy.

Po ogłoszeniu werdyktu końcowego nie mogła ze wzruszenia zaśpiewać jeszcze raz piosenki. Kamery zarejestrowały jej łzy, radość i fakt, że cała sala pomagała jej wyśpiewać kolejne wersy utworu.

„Dotarło do mnie, że spełniłam swoje największe marzenie w życiu, a przede wszystkim udało mi się w końcu uwierzyć w siebie. Pomyślałam, że moja ciężka praca i miłość do muzyki zostały zauważone i docenione”, mówiła.

Martyna Gąsak
Fot. Artur Zawadzki/REPORTER

W ramach nagrody dostała między innymi 50 tysięcy złotych. Na co je wyda? „Moim największym marzeniem jest wydać pierwszy debiutancki album, płynący prosto z mojego serca i opowiadający o całej mojej muzycznej przygodzie, która tak naprawdę dopiero się zaczyna”, podkreślała.

Zobaczcie, jakimi występami oczarowała publiczność. 

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.