The Voice Kids
Fot. TVP / Forum
O TYM JEST GŁOŚNO

Znamy zwycięzcę szóstej edycji The Voice Kids! Kto okazał się najlepszy?

Wybór nie był prosty...

Karol Sowa 29 kwietnia 2023 22:55
The Voice Kids
Fot. TVP / Forum

To był naprawdę emocjonujący wieczór. Za nami finał szóstej edycji słynnego programu The Voice Kids. Kto okazał się wyjątkowy i otrzymał tytuł Najlepszego Głosu tej odsłony kultowego talent show? Zwycięzcę wyłonili widzowie.

Finał The Voice Kids

W sobotę 29 kwietnia 2023 roku odbył się finał The Voice Kids 6. O nagrodę główną walczyło dziewięcioro uczestników:

Podczas ostatniego odcinka szóstej edycji programu nie zabrakło emocji oraz wzruszeń. Wszyscy wykonawcy byli bardzo dobrze przygotowani, przez co trenerzy mieli twardy orzech do zgryzienia. Co więcej, gościnnie na scenie pojawili się między innymi: Sara James, Marcin Maciejczak, Blanka czy bryska. 

Mimo że trenerzy mieli dylemat, musieli podjąć decyzję. Ostatecznie do ścisłego finału dostali się: Martyna Gąsak z drużyny Dawida Kwiatkowskiego, Maria Stachera z drużyny Cleo oraz Marcel Tułacz z drużyny Tomsona i Barona. To właśnie oni walczyli o nagrodę główną, czyli 50 tysięcy złotych na rozwój muzycznych umiejętności. 

Od tamtego czasu decyzja należała do telewidzów...

CZYTAJ TEŻ: Filip Łobodziński o stracie córki: „Brak Marysi uderzył we mnie ze zdwojoną siłą. Nie wytrzymywałem sam ze sobą”

The Voice Kids
Fot. TVP/Forum

The Voice Kids
Fot. TVP/Forum

Kto zwyciężył 6. edycję The Voice Kids?

Finał okazał się naprawdę emocjonujący. I choć każdy z uczestników zaprezentował się z jak najlepszej strony, zwycięzca mógł być tylko jeden. Legendarna statuetka trafiła do rąk Martyny Gąsak. 

Gratulujemy!. 

Martyna Gąsak - zwyciężczyni 6 edycji The Voice Kids oraz Dawid Kwiatkowski

The Voice Kids
Fot. TVP / Forum

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Szymon Bieniuk jest zakochany! Opublikował nowe zdjęcia ze swoją dziewczyną

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.