Kevin Hart
Fot. Instagram @kevinhart4real
O NIM JEST GŁOŚNO

Aktor i komik Kevin Hart gospodarzem 91. oscarowej gali!

„Jestem szczęśliwy, że mogę ogłosić, iż ten moment w końcu nadszedł”

Weronika Kostyra 6 grudnia 2018 17:44
Kevin Hart
Fot. Instagram @kevinhart4real

Wiadomo już, kto poprowadzi 91. galę wręczenia Oscarów. Gospodarzem ceremonii 24 lutego 2019 roku będzie Kevin Hart. Aktor i komik zastąpi Jimmy’ego Kimmela, który prowadził ją wcześniej. „Przez lata pytano mnie, co bym odpowiedział na propozycję poprowadzenia Oscarów, i moja odpowiedź zawsze była taka sama. Wiedziałem, że byłaby to moja życiowa szansa jako komika i że zrobię to, gdy nadejdzie odpowiedni moment. Jestem szczęśliwy, że mogę ogłosić, iż ten moment w końcu nadszedł”, poinformował na swoim Instagramie.

Kevin Hart gospodarzem wręczenia Oscarów

Kevin Hart urodził się 6 lipca 1979 roku. Jest komikiem i aktorem. Prowadził popularny w Stanach Zjednoczonych program Saturday Night Live. Jest znany w ról w filmach Jumanji: Przygoda w dżungli, Straszny film, Polowanie na drużbów czy Agent i pół. Wkrótce premierę będzie miał film The Upside amerykański remake francuskiego filmu Nietykalni, w którym Kevin Hart wcielił się w rolę, którą w oryginale zagrał Omar Sy.

Mówi się, że nie bez znaczenia jest fakt, że Amerykańska Akademia Filmowa zdecydowała się na czarnoskórego prowadzącego. Kevin Hart będzie czwartym gospodarzem gali o afroamerykańskich korzeniach. Akademii wielokrotnie zarzucano, że jest zbyt przestarzała i jej wizerunek nie nadąża za współczesnością. Poza tym co roku spada oglądalność transmisji z wręczenia Oscarów. Czy Kevin Hart sprawdzi się w swojej roli? 

Kevin Hart
Fot. Instagram @kevinhart4real

Kevin Hart
Fot. Instagram @kevinhart4real

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA w rozmowie o rzeczach fundamentalnych: rodzinie, miłości, szczerości, odwadze, dobroci, wyrozumiałości i wolności wyboru. JACEK ROZENEK: jak podniósł się po udarze, dlaczego mówi, że żyje „na potrójnym haju”, i dlaczego nie wierzy już w miłość? ANNA WYSZKONI po pięciu latach przerwy wraca z nową płytą. Nam opowiada, co się z nią wtedy działo. WOJCIECH MANN mówi: „Nie uważam, żebym był nietuzinkowy. Po prostu mi się trochę udało, że trafiłem do radia…”.