ZE ŚWIATA FILMU

Już teraz mówi się, że Boy Erased będzie mocnym kandydatem do Oscara!

Zobacz zwiastun filmu

Weronika Kostyra 31 lipca 2018 13:15

Jeszcze na długo przed premierą mówi się, że Boy Erased będzie mocnym kandydatem do Oscarów. Ekranizacja autobiograficznej książki Garrarda Conleya opowiada historię młodego chłopaka, który zostaje zmuszony przez konserwatywne otoczenie do terapii, która ma wyleczyć go z homoseksualizmu. 19-latek wychowuje się w małej miejscowości i jest synem pastora. Z rodzicami łączy go dobra i bliska więź do czasu, aż postanawia wyznać im prawdę na swój temat. Film podejmuje w emocjonalny sposób trudny temat tożsamości seksualnej oraz społecznej akceptacji homoseksualizmu.

W główną rolę wcieli się znany z Lady Bird i Mancheter by the Sea Lucas Hedges, ale w filmie zobaczymy także Nicole Kidman, Russella Crowe, Xaviera Dolana, Troye Sivan czy Flea z zespołu Red Hot Chili Peppers.

Film wejdzie na ekrany 2 listopada. 

film Boy Erased, Nicole Kidman
Fot. Materiały prasowe

plakat filmu Boy Erased
Fot. Materiały prasowe

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANNA I TOMASZ SEKIELSCY – znany dziennikarz mówi o żonie, że jest jak… „żona mafiozo”. Dlaczego? BERENICE MARLOHE – kim by została, gdyby nie rola dziewczyny Bonda? MEGHAN i HARRY w osobistej krucjacie przeciwko brytyjskiej monarchii. REMIGIUSZ MRÓZ o tym, jak zarobił pierwszy milion, gdzie szuka natchnienia i o końcu miłości.