ZE ŚWIATA FILMU

Już teraz mówi się, że Boy Erased będzie mocnym kandydatem do Oscara!

Zobacz zwiastun filmu

Weronika Kostyra 31 lipca 2018 13:15

Jeszcze na długo przed premierą mówi się, że Boy Erased będzie mocnym kandydatem do Oscarów. Ekranizacja autobiograficznej książki Garrarda Conleya opowiada historię młodego chłopaka, który zostaje zmuszony przez konserwatywne otoczenie do terapii, która ma wyleczyć go z homoseksualizmu. 19-latek wychowuje się w małej miejscowości i jest synem pastora. Z rodzicami łączy go dobra i bliska więź do czasu, aż postanawia wyznać im prawdę na swój temat. Film podejmuje w emocjonalny sposób trudny temat tożsamości seksualnej oraz społecznej akceptacji homoseksualizmu.

W główną rolę wcieli się znany z Lady Bird i Mancheter by the Sea Lucas Hedges, ale w filmie zobaczymy także Nicole Kidman, Russella Crowe, Xaviera Dolana, Troye Sivan czy Flea z zespołu Red Hot Chili Peppers.

Film wejdzie na ekrany 2 listopada. 

film Boy Erased, Nicole Kidman
Fot. Materiały prasowe

plakat filmu Boy Erased
Fot. Materiały prasowe

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARYLA RODOWICZ mówi, że nie potrafiłaby być z kimś „bez zakochania”, i wspomina wszystkie swoje miłości. Laureat 8. edycji „Top Model”, DAWID WOSKANIAN, o życiu z zespołem Tourette’a, karierze i o tym, jak sobie radzi ze społecznym ostracyzmem. Jedyny taki wywiad: PAWEŁ DELĄG versus PAWEŁ DELĄG. JENNIFER ANISTON i BRAD PITT – czy miłość po 16 latach od rozstania jest w ogóle możliwa?