Katarzyna Nosowska, Agata Kulesza
Fot. Wojciech OLSZANKA/East News, Pawel Wodzynski/East News
NIEZWYKŁE RELACJE

Przyjaźń Katarzyny Nosowskiej i Agaty Kuleszy trwa ponad 40 lat. Teraz wokalistka namawia ją do jednego...

Aktorka opowiedziała też o kulisach tej relacji

Karol Sowa 27 października 2023 08:46
Katarzyna Nosowska, Agata Kulesza
Fot. Wojciech OLSZANKA/East News, Pawel Wodzynski/East News

Agata Kulesza i Katarzyna Nosowska poznały się jeszcze w dzieciństwie. I to właśnie wtedy między nimi narodziła się wielka przyjaźń. Mimo że od tamtego czasu minęło ponad 40 lat, artystki wciąż utrzymują kontakt i bardzo się wspierają. Niedawno Agata Kulesza postanowiła opowiedzieć trochę więcej o swojej koleżance...

Agata Kulesza o przyjaźni z Katarzyną Nosowską

Z okazji zbliżającej się premiery kolejnego sezonu serialu „Skazana", Agata Kulesza udzieliła niezwykle szczerego wywiadu. Podczas rozmowy wspomniała o najbliższych osobach, które od lat ją wspierają. Wśród nich jest właśnie Katarzyna Nosowska. „Kaśka jako człowiek jest kimś absolutnie nietuzinkowym i wyjątkowym. Ma niezwykły zmysł obserwacji i instynkt co do ludzi. Mądrze interpretuje rzeczywistość, czyli jak się coś dzieje złego albo ja nie mogę sobie z czymś poradzić i zadzwonię do niej, to ona mi bardzo ładnie wszystko rozkłada na czynniki pierwsze. Byłaby wybitnym terapeutą", zwierzała się ulubienica publiczności w rozmowie z Wirtualną Polską.

CZYTAJ TEŻ: Po stracie syna jej świat rozsypał się na kawałki. Sylwia Peretti o hejcie i mierzeniu się z medialną nagonką

Agata Kulesza, Katarzyna Nosowska
Fot. Maciej Gillert/East News

Katarzyna Nosowska namawia Agatę Kuleszę na jedną rzecz

Aktorka w tej samej rozmowie przyznała, że jej przyjaciółka idealnie odnalazła się w mediach społecznościowych. Przypomnijmy, że wokalistka na swoim Instagramie zamieszcza zabawne filmiki, dzięki którym zyskała sympatię wielu internautów. 

Okazuje się również, że piosenkarka namawia Agatę Kuleszę, by założyła konto na Instagramie. Aktorka jednak stroni od internetu. „Ja się bardzo śmieję z tego, co ona robi. Z tym że Kaśka w tym wszystkim jest performerką. Cały czas mnie namawia, żeby założyć Instagram. Mówi: „Agata, założymy ci Instagram!". Podoba mi się w jej działalności internetowej, że ona się pojawia i potem chowa", opowiadała. 

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Dzieci Leszka Lichoty i Ilony Wrońskiej nie chodzą ze szkoły i uczą się w domu: „To zawsze są trudne decyzje”

Agata Kulesza
Fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Katarzyna Nosowska
Fot. Marlena Bielińska/Kayax

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.