Agata Kulesza z córką, wrzesień 2012; "Deszczowa Piosenka" - premiera w Teatrze Roma
Fot. Kurnikowski/AKPA
O TYM SIĘ MÓWI

Łączy je wyjątkowa więź. Tak Agata Kulesza mówiła o relacji z córką Marianną 

Czy pociecha aktorki poszła w ślady mamy?

Olga Figaszewska 27 września 2022 18:48
Agata Kulesza z córką, wrzesień 2012; "Deszczowa Piosenka" - premiera w Teatrze Roma
Fot. Kurnikowski/AKPA

Agata Kulesza spełnia się w życiu zawodowym. Aktorka podbiła serca fanów, a postaci, które kreuje na ekranie za każdym razem zachwycają widzów. Dziś świętuje urodziny! Prywatnie ulubienica publiczności jest szczęśliwą mamą. Czy córka gwiazdy poszła w jej ślady? Czym się zajmuje?

Córka Agaty Kuleszy. Czym zajmuje się Marianna Figurska?

Marianna jest owocem małżeństwa aktorki z operatorem filmowym Marcinem Figurskim. Relacja pary nie przetrwała próby czasu i zakończyła się rozwodem. Agata Kulesza może być dumna z osiągnięć córki.

Marianna Figurska wyrosła na wspaniałą kobietę. Jest świadoma siebie, mądra, zdeterminowana i idzie jasno wytyczoną ścieżką. „Marianka jest wspaniałą dziewczyną. [...] Jest moją podporą, motywacją i inspiracją”, wspominała gwiazda  rozmowie z Na Żywo [cytat za www.o2.pl].

Czy związała swoją przyszłość z aktorstwem? 25-latka ma na swoim koncie udział w amerykańsko-polskiej produkcji True Crimes, ale to nie jest jej plan na życie. Córka gwiazdy stroni od blasku fleszy i nigdy nie marzyła o show-biznesie. „Marianna ma duży dystans do mojego zawodu i pod żadnym pozorem nie chce zostać aktorką. Uważa, że aktorstwo jest nieciekawe i za dużo w tym zawodzie trzeba uczyć się na pamięć”, mówiła Agata Kulesza.

Sprawdź też: Jan Borysewicz o ojcostwie i relacji ze starszą córką: „Trudno dziś udawać więź, której nigdy nie było”

Agata Kulesza z córką, 2007
Fot. Baranowski/AKPA

Agata Kulesza z córką, 2007

Marianna związała się z zupełnie inną dziedziną. Po maturze rozpoczęła studia weterynaryjne w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Niedawno została ich absolwentką i uzyskała tytuł magistra. 25-lata uwielbia zajmować się zwierzętami, czerpie ogromną satysfakcje z niesienia pomocy. To jest jej powołanie. Zawsze może liczyć na wsparcie mamy, która doskonale rozumie jej wybór i mocno kibicuje swojemu dziecku.

W ostatnim czasie pojawiły się informacje, że Agata Kulesza kupiła córce kawalerkę jako prezent z okazji obrony pracy magisterskiej. „Chciała, żeby Marianka miała swoje bezpieczne miejsce”, podawało Na Żywo, powołując się na osobę z bliskiego otoczenia aktorki. Dziennikarze tygodnika donosili, że pociecha aktorki rozpoczęła pracę w jednej z klinik weterynaryjnych. 

Życzymy wszystkiego, co najpiękniejsze! 

Źródło: Super Express, Plejada.pl, Na Żywi, Pomponik  

Zobacz też: Jak dzisiaj wygląda córka Odety Moro i Michała Figurskiego? Bardzo się zmieniła!

Agata Kulesza z córką, wrzesień 2012;
Fot. Kurnikowski/AKPA

Agata Kulesza z córką, wrzesień 2012; "Deszczowa Piosenka" - premiera w Teatrze Roma

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?