Gra o tron
Fot. Materiały prasowe
ZE ŚWIATA KULTURY

Znamy datę premiery ósmego i ostatniego sezonu serialu Gra o tron!

Zobacz zwiastun!

Weronika Kostyra 16 stycznia 2019 20:28
Gra o tron
Fot. Materiały prasowe

Gra o tron to serial, który od kilku lat cieszy się ogromną popularnością. Fani z zapartym tchem oglądają kolejne odcinki, a teraz musieli na nie czekać ponad rok. Wiadomo już, kiedy swoją premierę będzie miał pierwszy odcinek ósmego sezonu. Możemy być gotowi na wielkie emocje i finał całej historii!

Kiedy premiera 8. Sezonu „Gry o tron”?

Emitowany od 2011 roku serial Gra o tron oparty jest na książkach George’a R. R. Martina z serii fantasy Pieśń Lodu i Ognia. Do tej pory ukazało się siedem sezonów. Stacja HBO pokazała właśnie pierwszy zwiastunem 8. sezonu serialu Gra o tron. Wraz z nim poznaliśmy termin premiery sezonu. Nowe odcinki będziemy mogli obejrzeć od 14 kwietnia, a w Polsce od 15 kwietnia. Ostatni sezon będzie składał się z sześciu odcinków, z których każdy będzie liczył 90 minut.

Fani serialu przyznają, że zwiastun jest bardzo tajemniczy. Trójka bohaterów – Jon Snow (Kit Harington), Sansa Stark (Sophie Turner) i Arya Stark (Maisie Williams), czyli ostatni przedstawiciele swojego rodu spotykają się w krypcie zamku Winterfell. Odnajdują tam posągi siebie samych. Prawdopodobnie nie jest to fragment żadnego z odcinków, a przedstawiona scena ma znaczenie symboliczne.

Też nie możecie się doczekać? 

Gra o tron
Fot. Materiały prasowe

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?