O TYM SIĘ MÓWI

Kit Harington i Rose Leslie, aktorzy Gry o tron, wzięli ślub! Tak wyglądała uroczystość

Wśród gości nie zabrakło osób z pierwszych stron gazet

Konrad Szczęsny 24 czerwca 2018 13:58

Gra o tron dała Kitowi Haringtonowi i Rose Leslie nie tylko niebywałą popularność i sympatię milionów widzów na całym świecie, lecz także była początkiem ich gorącego uczucia, które swój finał znalazło na ślubnym kobiercu! Serialowy Jon Snow i odtwórczyni roli Ygritte pobrali się w ten weekend w Szkocji. W uroczystościach weselnych uczestniczyli także bohaterowie najbardziej kasowego serialu w historii!

Kit Harington, serialowy Jon Snow, i Rose Leslie, Ygritte z Gry o tron, wzięli ślub

Zaręczyny pary, ogłoszone w lipcu zeszłego roku, odbiły się w mediach szerokim echem. Głównie dlatego, że Kit Harington, wcielający się w Jona Snowa, to ulubieniec fanów Gry o tron. Nie tylko z uwagi na tajemniczą przeszłość, którą skrywa jego dzieciństwo, lecz także z powodu niewątpliwie atrakcyjnego wyglądu i uroku osobistego.

Gdy okazało się, że wraz z Rose Leslie, odgrywającą w serialu rolę dzikiej o imieniu Ygritte, tworzą parę, fani wprost oszaleli z zachwytu! Nic więc dziwnego, że niemal każdy ich krok śledzony był przez media i sympatyków serii.

Wczoraj, 23 czerwca, Kit Harington i jego ukochana powiedzieli sobie sakramentalne „tak”. Uroczystość odbyła się w Rayne Church w Aberdeenshire w Szkocji, rodzinnych stronach Rose Leslie. Z kolei przyjęcie weselne zorganizowano w... dwunastowiecznym zamku w Meikle Wartle, który należy do rodzinny panny młodej.

Do ołtarza serialową Ygritte poprowadził jej ojciec, Sebastian Leslie.

Goście na ślubie Kita Haringtona i Rose Leslie

Jak podają zagraniczne media, w uroczystościach uczestniczyli zarówno najbliżsi i przyjaciele pary, jak i osoby znane z Gry o tron. Ich liczba nie przekroczyła jednak setki! Wśród gości można była zauważyć odtwórczynię roli Daenerys, Emilię Clarke, Sophie Turner (przyrodnią siostrę Jona Snowa, Sansę) i Petera Dinklagego (karła Tyriona). Co ciekawe, o oprawę muzyczną przyjęcia zadbała popularna formacja Mumford&Sons, z którą Kit Harington zaprzyjaźnił się po wspólnym występie w programie Grahama Nortona.

W galerii możesz zobaczyć zdjęcia z uroczystości!  

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA stara się żyć eko, ale mówi: „Popełnianie błędów to historia mojego życia. Słynny himalaista PIOTR PUSTELNIK długo wierzył, że zmiany klimatyczne są dziełem natury. Mylił się. EWA ZGRABCZYŃSKA, uratowała tygrysy, teraz ma nową misję. GRETA THUNBERG – świat wreszcie uwierzył młodej aktywistce.