Od premiery pierwszej serii minęło już 12 lat!

Rafał Kowalski 24 maja 2020 12:59

Pięć milionów widzów, zloty fanów i zarobek ponad 130 milionów złotych - takimi osiągnięciami mogą pochwalić się twórcy serialu Brzydula, który swoją emisję miał 12 lat temu. Choć minęła ponad dekada, wielbiciele perypetii Uli Cieplak i Marka Dobrzańskiego czekali na informację, że powstanie druga część serialu. Dziś jest to już pewne!

Małgosia Socha o kolejnej serii BrzydUli

W połowie maja Małgorzata Socha wzięła udział w czacie na żywo prowadzonym przez Macieja Dowbora i Joannę Koroniewską. W pewnym momencie gwiazda zdradziła, że serial BrzydUla wróci do telewizji! „Zaczynamy zdjęcia. Miały być od połowy kwietnia, no, ale z wiadomej sytuacji to się wszystko przekłada. I w czerwcu ruszamy, więc myślę, że od września już będziemy na antenie i będzie można oglądać "BrzydUlę”, mówiła aktorka i dodała, że napisano już 10 pełnych odcinków.

A czy grana przez nią Violetta jakoś się zmieni? „Trudno, by nagle Violetta zmądrzała. Będzie "mądra, ale życiowo", co też się liczy. Nie da krzywdy sobie zrobić. Będzie ciekawie, jak zobaczy się Violettę w zupełnie innym wydaniu i troszeczkę w innej sytuacji, jak ona sobie będzie radziła. Jednak ta stara miłość do jej "Sebulka"... Będzie miała do niego wielką słabość. Więcej nie zdradzamy, bo chcemy was zaskoczyć…”, zakończyła tajemniczo Małgosia Socha.

Zanim jednak zobaczymy na małym ekranie, jak potoczą się losy bohaterów, postanowiliśmy sprawdzić, jak zmienili się przez 12 lat aktorzy Brzyduli. Wielu z nich przeszło przemianę nie tylko wizualną, ale i zawodową czy prywatną! Kto w międzyczasie został mamą, komu udział w serialu otworzył drzwi do nieustającej popularności? Koniecznie sprawdźcie poniżej!  

1/10
Aktorzy serial Brzydula
Copyright @RAFAL MESZKA/East News
1/10

Tak prezentowali się aktorzy serialu Brzydula w 2008 roku

2/10
Filip Bobek jako Marek Dobrzański
Copyright @TRICOLORS/East News
2/10

Filip Bobek jako Marek Dobrzański

3/10
Filip Bobek, VIVA! 2009
Copyright @Piotr Porębski/METALUNA
3/10

Serial TVN otworzył Filipowi Bobkowi drzwi do kariery. Aktor jest dziś jednym z ulubionych gwiazdorów milionów widzek i widzów. Bobek wystąpił między innymi w Przyjaciółkach oraz W rytmie serca

4/10
Julia Kamińska
Copyright @RAFAL MESZKA/East News
4/10

Julia Kamińska jako Ula Cieplak

5/10
Julia Kamińska, VIVA!
Copyright @Iza Grzybowska
5/10

Poza pracą na planach filmów i seriali (Singielka, Narzeczony na niby), aktorka zajęła się także pisaniem scenariuszy...

6/10
Jacek Braciak jak Pshemko
Copyright @TRICOLORS/East News
6/10

Jacek Braciak jak projektant Pshemko

7/10
Jacek Braciak
Copyright @JACEK DOMINSKI/REPORTER
7/10

Kler, Wołyń, Druga szansa, Rodzinka.pl - to tylko niektóre z ról, które Jacek Braciak przyjął po udziale w Brzyduli

8/10
Małgosia Socha
Copyright @TRICOLORS/East News
8/10

Małgorzata Socha jako Violetta Kubasińska

9/10
Małgorzata Socha, 21/2012 VIVA!
Copyright @Mateusz Stankiewicz
9/10

Dziś Małgosia Socha jest uznaną aktorką, ulubienicą reklamodawców, a prywatnie mamą trójki dzieci. Można powiedzieć, że przez 12 ostatnich lat jej życie wywróciło się do góry nogami.

10/10
Aktorzy serial Brzydula
Copyright @RAFAL MESZKA/East News
10/10

Czekacie na drugą część hitowego serialu? Pozostał w Was sentyment do tej produkcji?

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BARBARA KURDEJ-SZATAN wyznaje: „Zasuwając intensywnie, oczekiwałam, że gdy wrócę do domu, będę mogła się zrelaksować. Tymczasem były awantury…”. GREG i RAFAŁ COLLINS – od happy endu do tragedii był tylko krok. W VIVIE! na Lato w cyklu Ona o Niej – KRYSTYNA CIERNIAK-MORGENSTERN o ELŻBIECIE CZYŻEWSKIEJ: „Szamotała się psychicznie. Z jednej strony niedawno poślubiony mąż, a z drugiej Polska…”. W cyklu Sztuka gotowania – HANNA LIS. Czy spełni swoje „kulinarne” marzenie i wybierze się do Peru? W Podróżach z Historią: tajemnice KASZUB.