ZE ŚWIATA FILMU

Maciej Musiał o swojej podwójnej roli w serialu 1983 Netflixa

Jak trafił do obsady serialu i został jego producentem?

Rafał Kowalski 29 listopada 2018 20:25

Thriller polityczny 1983 ta pierwsza polska produkcja Netflixa. Serial będzie dostępny na platformie od 30 listopada i cieszy się wielkim zainteresowaniem. Jest to alternatywna historia świata, w którym komunizm nie skończył się runięciem żelaznej kurtyny.

Jedną z głównych ról w serialu gra Maciej Musiał. Jego postać to młody i pełen ideałów student prawa, który wraz z oficerem śledczym granym przez Roberta Więckiewicza odkrywa pewien spisek. Młody aktor jest także producentem serialu wyreżyserowanego przez cztery cenione polskie artystki: Katarzynę Adamik, Olgę Chajdas, Agnieszkę Holland i Agnieszkę Smoczyńską. Jak Maciej Musiał trafił do obsady serialu i poznał jego pomysłodawcę Joshuę Longa?

Zobacz w naszym wideo! 

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARYLA RODOWICZ o poczuciu zawodowego niedocenienia, związkach – tych „gorszych, lepszych, bardziej udanych” i swoim azylu. KAROLINA GILON I MATEUSZ ŚWIERCZYŃSKI: ona pojechała do pracy na planie telewizyjnego show, on miał przeżyć przygodę życia jako uczestnik programu… MAREK TORZEWSKI mówi: „W miłości, która niejedno ma imię, są dwa kolory. Albo biel, albo czerń. A ja mam tę biel, a to wielkie szczęście…”.