ZE ŚWIATA FILMU

Maciej Musiał o swojej podwójnej roli w serialu 1983 Netflixa

Jak trafił do obsady serialu i został jego producentem?

Rafał Kowalski 29 listopada 2018 20:25

Thriller polityczny 1983 ta pierwsza polska produkcja Netflixa. Serial będzie dostępny na platformie od 30 listopada i cieszy się wielkim zainteresowaniem. Jest to alternatywna historia świata, w którym komunizm nie skończył się runięciem żelaznej kurtyny.

Jedną z głównych ról w serialu gra Maciej Musiał. Jego postać to młody i pełen ideałów student prawa, który wraz z oficerem śledczym granym przez Roberta Więckiewicza odkrywa pewien spisek. Młody aktor jest także producentem serialu wyreżyserowanego przez cztery cenione polskie artystki: Katarzynę Adamik, Olgę Chajdas, Agnieszkę Holland i Agnieszkę Smoczyńską. Jak Maciej Musiał trafił do obsady serialu i poznał jego pomysłodawcę Joshuę Longa?

Zobacz w naszym wideo! 

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.