Margot Robbie, Will Smith, Focus
Fot. Materały prasowe
ZE ŚWIATA FILMU

Agentka, Focus czy Wysłannik przyszłości? Oto najlepsze filmy na wieczór

Sprawdzamy, co dziś w TV

Sabina Zięba 10 czerwca 2020 06:05
Margot Robbie, Will Smith, Focus
Fot. Materały prasowe

Już dziś po pracy wielu z nas zaczyna upragniony długi weekend. Wieczorem możemy w końcu bez wyrzutów sumienia zasiąść przed telewizorem i urządzić sobie seans filmowy. Na jaki kanał jednak się zdecydować? Przychodzimy z pomocą! Zadowoleni będą przede wszystkim miłośnicy... komedii!

„Steve McQueen i Le Mans” - TVP1, godzina 23:05

Le Mans jest obrazem skierowanym do konkretnego widza  —  miłośnika sportów motorowych. Ten dokument pokazuje nam życie legendy kina, Steve McQueena, pełne obsesji, zdrad i ostatecznej windykacji. To opowieść o tym, jak jedna z najbardziej charyzmatycznych gwiazd lat 60. i 70. , żyła w ciągłej pogoni za marzeniami i pasją, którą były samochody oraz rajdy. W filmie towarzyszymy mu w słynnym 24-godzinnym wyścigu samochodowym, który miał miejsce we Francji. Dodatkowo w produkcji wykorzystano bardzo dużo unikalnych, archiwalnych zdjęć, jakie uzupełniają wspomnienia znajomych, członków rodziny oraz znawców tematu.

„Moje wielkie greckie wesele” - TVP2, godzina 20:10

Grecka rodzina Portokalos mieszka w USA. Wszyscy jej członkowie martwią się o Toulę (Nia Vardalos), która w wieku 30 lat wciąż pozostaje niezamężna. Wkrótce w biurze podróży spotyka przystojnego Iana. Między dwojgiem młodych ludzi rozkwita miłość. Problem w tym, że wybranek nie jest Grekiem i w związku z tym nie jest akceptowany przez rodziców Touli...

„Randka w ciemno” - TVP2, godzina 23:50

Majka (Katarzyna Maciąg) nie może dojść do siebie po rozstaniu z Cezarym (Bogusław Linda), którego skusiły wdzięki seksownej Czeszki Karoliny (Petra Tumova). Jednak od czego są przyjaciółki? Za ich sprawą Majka nieoczekiwanie zostaje kandydatką do „Randki w ciemno” i - w efekcie - wygrywa egzotyczną podróż w towarzystwie niezwykle pewnego siebie Karola (Borys Szyc). Towarzyszą im przebojowa i bezwzględna dziennikarka Kinga (Anna Dereszowska) oraz patrzący na swoją szefową z przymrużeniem oka kamerzysta (Zbigniew Zamachowski).

„Agentka” - Polsat, godzina 20:05

Susan Cooper (Melissa McCarthy) pracuje jako analityk w CIA. Nigdy nie bierze udziału w misjach w terenie, lecz mimo to ma na swoim koncie liczne zasługi. Obdarzona znakomitą pamięcią wspiera agenta terenowego Bradleya Fine'a. Gdy mężczyzna popełnia błąd, a najlepszy agent zostaje zdekonspirowany, Susan postanawia wyjść zza biurka i wkroczyć do akcji. Postanawia nie tylko pomścić swojego kolegę, lecz również udaremnić plany przemytników. Działając pod przykrywką, tropi podejrzanych. Odwiedza kolejne stolice europejskich miast, a jej metody budzą przerażenie zarówno przeciwników, jak i przełożonych...

„Focus” - TVN, godzina 21:00

Nicky (Will Smith) to wyrachowany oszust i złodziej. Wygląd modela, doświadczenie i zdolność zachowywania zimnej krwi w sytuacjach bez wyjścia czynią z niego mistrza przestępczego fachu. Potrafi omamić każdego. Pewnego dnia poznaje w restauracji jasnowłosą piękność, Jess Barrett (Margot Robbie), której ambicją jest przestępcza kariera. Relacja szybko przeradza się w gorący romans. Po pewnym czasie Nicky dochodzi do wniosku, że nadmiernie się zaangażował i zrywa z Jess. Trzy lata później para znów się spotyka. Oboje próbują okraść bogatego Rafaela Garrigę. Jess, obecnie świadoma swoich atutów femme fatale, postanawia pokrzyżować jego plany i zemścić się za to, jak ją potraktował.

„Wysłannik przyszłości” - TVN7, godzina 20:00

Rok 2013. Świat po wojnie nuklearnej, która zniszczyła dorobek wszystkich cywilizacji. Przestały istnieć państwa, urzędy, komunikacja i telefony. Na świecie panują chaos, przemoc i bezprawie. Samotny wędrowiec (Kevin Costner) znajduje porzucony na pustkowiu samochód, a w nim torby z listami. Postanawia rozwieźć korespondencję do adresatów w nadziei, że w ten sposób łatwiej mu będzie znaleźć schronienie w nielicznych osadach. W krótkim czasie narasta wokół niego legenda, a ludzie uznają za swojego przywódcę. Jego zadaniem jest odbudowanie dawnego świata.

Która z propozycji przypadła Wam do gustu?  

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARYLA RODOWICZ o poczuciu zawodowego niedocenienia, związkach – tych „gorszych, lepszych, bardziej udanych” i swoim azylu. KAROLINA GILON I MATEUSZ ŚWIERCZYŃSKI: ona pojechała do pracy na planie telewizyjnego show, on miał przeżyć przygodę życia jako uczestnik programu… MAREK TORZEWSKI mówi: „W miłości, która niejedno ma imię, są dwa kolory. Albo biel, albo czerń. A ja mam tę biel, a to wielkie szczęście…”.