Margot Robbie, Will Smith, Focus
Fot. Materały prasowe
ZE ŚWIATA FILMU

Agentka, Focus czy Wysłannik przyszłości? Oto najlepsze filmy na wieczór

Sprawdzamy, co dziś w TV

Sabina Zięba 10 czerwca 2020 06:05
Margot Robbie, Will Smith, Focus
Fot. Materały prasowe

Już dziś po pracy wielu z nas zaczyna upragniony długi weekend. Wieczorem możemy w końcu bez wyrzutów sumienia zasiąść przed telewizorem i urządzić sobie seans filmowy. Na jaki kanał jednak się zdecydować? Przychodzimy z pomocą! Zadowoleni będą przede wszystkim miłośnicy... komedii!

„Steve McQueen i Le Mans” - TVP1, godzina 23:05

Le Mans jest obrazem skierowanym do konkretnego widza  —  miłośnika sportów motorowych. Ten dokument pokazuje nam życie legendy kina, Steve McQueena, pełne obsesji, zdrad i ostatecznej windykacji. To opowieść o tym, jak jedna z najbardziej charyzmatycznych gwiazd lat 60. i 70. , żyła w ciągłej pogoni za marzeniami i pasją, którą były samochody oraz rajdy. W filmie towarzyszymy mu w słynnym 24-godzinnym wyścigu samochodowym, który miał miejsce we Francji. Dodatkowo w produkcji wykorzystano bardzo dużo unikalnych, archiwalnych zdjęć, jakie uzupełniają wspomnienia znajomych, członków rodziny oraz znawców tematu.

„Moje wielkie greckie wesele” - TVP2, godzina 20:10

Grecka rodzina Portokalos mieszka w USA. Wszyscy jej członkowie martwią się o Toulę (Nia Vardalos), która w wieku 30 lat wciąż pozostaje niezamężna. Wkrótce w biurze podróży spotyka przystojnego Iana. Między dwojgiem młodych ludzi rozkwita miłość. Problem w tym, że wybranek nie jest Grekiem i w związku z tym nie jest akceptowany przez rodziców Touli...

„Randka w ciemno” - TVP2, godzina 23:50

Majka (Katarzyna Maciąg) nie może dojść do siebie po rozstaniu z Cezarym (Bogusław Linda), którego skusiły wdzięki seksownej Czeszki Karoliny (Petra Tumova). Jednak od czego są przyjaciółki? Za ich sprawą Majka nieoczekiwanie zostaje kandydatką do „Randki w ciemno” i - w efekcie - wygrywa egzotyczną podróż w towarzystwie niezwykle pewnego siebie Karola (Borys Szyc). Towarzyszą im przebojowa i bezwzględna dziennikarka Kinga (Anna Dereszowska) oraz patrzący na swoją szefową z przymrużeniem oka kamerzysta (Zbigniew Zamachowski).

„Agentka” - Polsat, godzina 20:05

Susan Cooper (Melissa McCarthy) pracuje jako analityk w CIA. Nigdy nie bierze udziału w misjach w terenie, lecz mimo to ma na swoim koncie liczne zasługi. Obdarzona znakomitą pamięcią wspiera agenta terenowego Bradleya Fine'a. Gdy mężczyzna popełnia błąd, a najlepszy agent zostaje zdekonspirowany, Susan postanawia wyjść zza biurka i wkroczyć do akcji. Postanawia nie tylko pomścić swojego kolegę, lecz również udaremnić plany przemytników. Działając pod przykrywką, tropi podejrzanych. Odwiedza kolejne stolice europejskich miast, a jej metody budzą przerażenie zarówno przeciwników, jak i przełożonych...

„Focus” - TVN, godzina 21:00

Nicky (Will Smith) to wyrachowany oszust i złodziej. Wygląd modela, doświadczenie i zdolność zachowywania zimnej krwi w sytuacjach bez wyjścia czynią z niego mistrza przestępczego fachu. Potrafi omamić każdego. Pewnego dnia poznaje w restauracji jasnowłosą piękność, Jess Barrett (Margot Robbie), której ambicją jest przestępcza kariera. Relacja szybko przeradza się w gorący romans. Po pewnym czasie Nicky dochodzi do wniosku, że nadmiernie się zaangażował i zrywa z Jess. Trzy lata później para znów się spotyka. Oboje próbują okraść bogatego Rafaela Garrigę. Jess, obecnie świadoma swoich atutów femme fatale, postanawia pokrzyżować jego plany i zemścić się za to, jak ją potraktował.

„Wysłannik przyszłości” - TVN7, godzina 20:00

Rok 2013. Świat po wojnie nuklearnej, która zniszczyła dorobek wszystkich cywilizacji. Przestały istnieć państwa, urzędy, komunikacja i telefony. Na świecie panują chaos, przemoc i bezprawie. Samotny wędrowiec (Kevin Costner) znajduje porzucony na pustkowiu samochód, a w nim torby z listami. Postanawia rozwieźć korespondencję do adresatów w nadziei, że w ten sposób łatwiej mu będzie znaleźć schronienie w nielicznych osadach. W krótkim czasie narasta wokół niego legenda, a ludzie uznają za swojego przywódcę. Jego zadaniem jest odbudowanie dawnego świata.

Która z propozycji przypadła Wam do gustu?  

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.