Fot. Kurnikowski / AKPA
historie miłosne

Po głośnym rozstaniu z Adrianną Biedrzyńską znów jest szczęśliwy. Jak potoczyło się życie Macieja Robakiewicza?

"Dziesięć dni po urodzeniu dziecka usłyszałam od ojca Michaśki, że nie jest już mną zainteresowany"

Marcjanna Maryszewska 7 września 2023 19:50
Fot. Kurnikowski / AKPA

Swojej prywatności strzeże jak oka w głowie i nie wypowiada się na osobiste tematy. Po tym, jak pierwsze małżeństwo Macieja Robakiewicza zakończyło się w atmosferze skandalu, aktor postanowił wycofać się z show-biznesu, i w pełni skupił na aktorstwie. Wiadomo jednak, że po rozwodzie z matką swojej córki ponownie doświadczył szczęścia w życiu miłosnym...

Maciej Robakiewicz zostawił Adriannę Biedrzyńską krótko po porodzie. Później związał się z inną kobietą

W latach 90. głośno było o małżeństwie aktora z trzy lata młodszą koleżanką po fachu. Maciej Robakiewicz i Adrianna Biedrzyńska poznali się jeszcze na studiach w szkole filmowej. Silne uczucie poprowadziło ich przez ołtarz. Później jeszcze przez wiele lat uchodzili za zgraną i zgodną parę...

W 1994 roku na świecie pojawiła się ich córeczka, Michalina. Narodziny dziecka miały być początkiem kolejnego etapu w ich wspaniałej relacji — jednak okazało się wręcz przeciwnie. Niemal błyskawicznie związek aktorów stał się jedynie bolesnym wspomnieniem. "Dziesięć dni po urodzeniu dziecka usłyszałam od ojca Michaśki, że nie jest już mną zainteresowany. Ani mną, ani naszą córką" — wyznała Adrianna Biedrzyńska na łamach Dziennika Wschodniego.

CZYTAJ TAKŻE: Joanna Trzepiecińska poślubiła Janusza Andermana z miłości. Doczekali się synów, zostawił ją dla innej

Pierwsze sygnały, że coś jest nie tak, miały pojawić się wcześniej... Jeszcze w trakcie trwania ciąży między małżonkami zaczęło się psuć.

Maciej Robakiewicz

Maciej Robakiewicz
Fot. Forum

Maciej Robakiewicz odnalazł szczęście u boku Agnieszki Robakiewicz 

"Michalina była bardzo związana ze swoim ojcem. Nieporozumienia i napięcia między Robakiewiczem a Biedrzyńską sprawiły, że kontakty ojca z córką bardzo się rozluźniły. Pan Maciej do dziś żałuje, że musiał niemal całkowicie wycofać się życia Michaliny" — twierdził swego czasu anonimowy informator Rewii. Jednak dziś Michalina Robakiewicz utrzymuje z ojcem dobry kontakt. Wielu zastanawiało się, co później stało się z jej ojcem  Dziś już wiemy, że po rozwodzie z mamą Michaliny Maciej Robakiewicz ponownie się ożenił.

Adrianna Biedrzyńska, Michalina Robakiewicz, Viva! 15/2022

Adrianna Biedrzyńska, Michalina Robakiewicz, Viva! 15/2022
Fot. Marlena Bielińska/Move

Jego wybranką została Agnieszka Robakiewicz, z domu Bober. Choć wielokrotnie brylował na ściankach i branżowych imprezach u boku nowej małżonki, niewiele wiadomo o tej miłości. W sieci można znaleźć informację o ślubie, który ponoć odbył się 30 lipca 2005 roku. Do dziś nie jest jasne, czy aktor w międzyczasie wiązał się z kimkolwiek, oraz w jakich okolicznościach poznał Agnieszkę. Maciej Robakiewicz dość skutecznie chroni swoją prywatność, unikając wywiadów oraz okazji do zwierzeń, które mogłyby wzbudzić nadmierne zainteresowanie jego osobą.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ: Przed fotoreporterami nie szczędzili sobie czułości. Co łączyło Joannę Jabłczyńską i Piotra Galusa?

Ostatnie wspólne zdjęcia aktora i Agnieszki Robakiewicz pochodzą z pierwszej połowy 2017 roku. Ponieważ artysta nie zaszczyca swoją obecnością zbyt wielu publicznych wydarzeń, zdaje się, że całkowicie postawił na spokojne życie rodzinne... Życzymy wszystkiego najlepszego.  

Maciej Robakiewicz, Agnieszka Robakiewicz, 7.03.2007

Fot. Kurnikowski / AKPA

Maciej Robakiewicz, Agnieszka Robakiewicz, 9.08.2012

Fot. Kurnikowski / AKPA

Maciej Robakiewicz, Agnieszka Robakiewicz, 13.02.2017

Fot. Piętka Mieszko / AKPA

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Mają własny sad, kurnik i kaplicę. Tak wygląda wymarzony dom Wojciecha Modesta i Agnieszki Amaro

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o tym, co odmieniło jej życie, kobietach, które dają jej moc, i… festiwalu w Cannes. JADWIGA JANKOWSKA-CIEŚLAK: pogodziła się z życiem, tylko ze śmiercią męża nie może się uporać do tej pory. JACEK DUBOIS w fascynującej rozmowie o zawodzie adwokata, zbrodni, karze i pisarskiej pasji. ZBIGNIEW WODECKI: Kraków jego śladami.