Księżna Diana czerwona sukienka
Fot. Getty Images
Ze ŚWIATA KULTURY

Do sieci trafiło pierwsze zdjęcie filmu Spencer. Kristen Stewart wygląda identycznie jak księżna Diana!

Wygląda niesamowicie!

Gabriela Czernecka 27 stycznia 2021 21:06
Księżna Diana czerwona sukienka
Fot. Getty Images

Kristen Stewart już niebawem wcieli się w księżną Dianę w biograficznym filmie Pablo Larraina. Do sieci trafiło właśnie pierwsze zdjęcie z planu produkcji Spencer. Fani są zachwyceni metamorfozą i naprawdę trudno nie zauważyć ogromnego podobieństwa aktorki do zmarłej księżnej. Co wiemy o nowym filmie o księżnej Dianie?

Film o księżnej Dianie: Kristen Stewart w roli księżnej Walii

Kristen Stewart jako księżna Diana to jedna z najbardziej zaskakujących metamorfoz filmowych tego roku. Już mówi się, że to najbardziej wyczekiwany film tego roku. Za reżyserię filmu Spencer odpowiada Pablo Larrain, twórca takich produkcji jak Jackie, Ema czy El Club. Pracę nad filmem rozpoczęły się zaledwie kilka tygodni temu, ale reżyser już zapowiedział, że produkcję zobaczymy najwcześniej dopiero w 2022 roku. Mimo to w sieci właśnie pojawiło się pierwsze zdjęcie promocyjne do filmu o Dianie. Przedstawia ono Kristen Stewart w charakteryzacji na księżną Walii. Aktorka jest niemal nie do poznania! 

Kristen Stewart jako księżna Diana

„Ten proces rozpoczyna się od zwrócenia uwagi na jej rodowe nazwisko: Spencer. Wszystko pokaże to jak ogromny wysiłek, będzie musiała uczynić, by wrócić do osoby, którą kiedyś była. Pragnąc zrozumieć, co nazwisko Spencer oznacza dla niej samej, zacznie odkrywać się na nowo”, wyznała Kristen Stewart o roli Diany w wywiadzie z magazynem Variety. Mówi się, że produkcja skupi się na losach Diany po 1992 roku, kiedy zdecydowała się rozstać z księciem Karolem. Jak na razie niewiele wiadomo jednak o produkcji, ale metamorfoza Kristen Stewart w księżną Dianę naprawdę robi wrażenie. Zobaczcie sami!  

Księżna Diana w czarnym kapeluszu
Fot. Getty Images

Księżna Diana w czerwonej sukience
Fot. Getty Images
 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?