Film Psy 3. W imię zasad
Fot. Materiały prasowe
ZE ŚWIATA FILMU

Bogusław Linda powraca w kultowej roli! Film Psy 3. W imię zasad właśnie trafił do kin!

Zwiastun robił ogromne wrażenie!

Weronika Kostyra 17 stycznia 2020 10:35
Film Psy 3. W imię zasad
Fot. Materiały prasowe

Bogusław Linda ponownie wciela się w postać Franza Mauera! Kultowi bohaterowie filmu Psy powracają dwadzieścia siedem lat po premierze pierwszej części i dwadzieścia pięć lat po premierze drugiej. Co wiemy o filmie Psy 3. W imię zasad? Całkiem dużo! 

Premiera filmu „Psy 3. W imię zasad” - pierwsze recenzje

Akcja filmu Psy 3. W imię zasad  toczy się po wyjściu Franza Maurera – w tej roli Bogusław Linda – na wolność. Bohater odbywał tam karę za zabójstwo dokonane w Psach 2. „Po 25 latach odsiadki Franz Maurer wychodzi z więzienia i wkracza w nową Polskę, w której nic nie jest takie, jak zapamiętał. Kto i co czeka na człowieka, który przez ostatnie ćwierć wieku nie robił nic? Jak odnajdzie się w świecie, w którym dawne zasady i lojalność przestały obowiązywać? Tego dowiemy się, gdy los ponownie połączy Franza i Nowego. Ich spotkanie zmieni wszystko”, czytamy w opisie produkcji.

Na ekranie pojawiła się cała plejada polskich aktorów, takich jak: Cezary Pazura, Artur Żmijewski, Edward Linde-Lubaszenko, Marcin Dorociński, Sebastian Fabijański, Tomasz Schuchardt, Jan Frycz, Arkadiusz Jakubik, Mirosław Baka, Dominika Kluźniak... I choćby dla tych nazwisk warto wybrać się do kina.

Ci, którzy już widzieli film, przyjęli go dość ciepło. „Dla wielbicieli „Psów” będzie to z pewnością podróż sentymentalna, z równie sentymentalnym i raczej stonowanym Maurerem, który wciąż działa „w imię zasad”. Dla młodszego widza to widowisko z dobrze nagranymi scenami akcji, w którym nie brakuje jednak kalek z innych gangsterskich czy kryminalnych filmów. Wszyscy z pewnością docenią dobre aktorstwo, bo nie ma tu ról słabych”, zrecenzował dzieło Fakt.

Film tak jak poprzednie części wyreżyserował Władysław Pasikowski. Praca na planie rozpoczęła się latem 2019 roku. Swoimi wrażeniami z powrotu do Psów dzielił się między innymi Cezary Pazura. „Kręcimy dość mocne sceny i zachowujemy się czasem jak dzieciaki, które po latach znów dorwały się do ulubionej zabawki. (...) Nas to bardzo kręci, na planie pełna ekscytacja”, mówił jesienią na swoim kanale w serwisie Youtube.

Film Psy 3. W imię zasad zobaczymy w kinach od dziś, 17 stycznia 2020 roku. Jesteście ciekawi efektów? 

Film Psy 3. W imię zasad
Fot. Materiały prasowe

Film Psy 3. W imię zasad
Fot. Materiały prasowe

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.