Film Psy 3. W imię zasad
Fot. Materiały prasowe
ZE ŚWIATA FILMU

Bogusław Linda powraca w kultowej roli! Zobacz zwiastun filmu Psy 3. W imię zasad

Premiera już na początku przyszłego roku!

Weronika Kostyra 26 listopada 2019 14:10
Film Psy 3. W imię zasad
Fot. Materiały prasowe

Bogusław Linda ponownie wciela się w postać Franza Mauera! Kultowi bohaterowie filmu Psy powracają dwadzieścia siedem lat po premierze pierwszej części i dwadzieścia pięć lat po premierze drugiej. Co wiemy o filmie Psy 3. W imię zasad?

Kiedy premiera filmu „Psy 3. W imię zasad”?

Akcja filmu Psy 3. W imię zasad ma toczyć się po wyjściu Franza Maurera – w tej roli Bogusław Linda – na wolność. Bohater odbywał tam karę za zabójstwo dokonane w Psach 2. „Po 25 latach odsiadki Franz Maurer wychodzi z więzienia i wkracza w nową Polskę, w której nic nie jest takie, jak zapamiętał. Kto i co czeka na człowieka, który przez ostatnie ćwierć wieku nie robił nic? Jak odnajdzie się w świecie, w którym dawne zasady i lojalność przestały obowiązywać? Tego dowiemy się, gdy los ponownie połączy Franza i Nowego. Ich spotkanie zmieni wszystko”, czytamy w opisie produkcji.

Na ekranie pojawi się cała plejada polskich aktorów, takich jak: Cezary Pazura, Artur Żmijewski, Edward Linde-Lubaszenko, Marcin Dorociński, Sebastian Fabijański, Tomasz Schuchardt, Jan Frycz, Arkadiusz Jakubik, Mirosław Baka, Dominika Kluźniak... Kto jeszcze? Zobaczcie oficjalny zwiastun!

Film tak jak poprzednie części reżyseruje Władysław Pasikowski. Praca na planie rozpoczęła się latem tego roku. Swoimi wrażeniami z powrotu do Psów dzielił się między innymi Cezary Pazura. „Kręcimy dość mocne sceny i zachowujemy się czasem jak dzieciaki, które po latach znów dorwały się do ulubionej zabawki. (...) Nas to bardzo kręci, na planie pełna ekscytacja”, mówił na swoim kanale w serwisie Youtube.

Film Psy 3. W imię zasad zobaczymy w kinach od 17 stycznia 2020 roku. Jesteście ciekawi? 

Film Psy 3. W imię zasad
Fot. Materiały prasowe

Film Psy 3. W imię zasad
Fot. Materiały prasowe

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Mama przy stole jest szczęśliwa”, mówią o MAGDZIE GESSLER jej dzieci – LARA GESSLER i TADEUSZ MULLER. „Ta tęsknota jest jeszcze gorsza niż na początku…”, wyznaje MAGDALENA ADAMOWICZ, żona tragicznie zmarłego prezydenta Gdańska PAWŁA ADAMOWICZA. OLGA TOKARCZUK, noblistka z dredami. RAFAŁ i GRZEGORZ ZAWIERUCHA. Aktor i uczestnik „MasterChef” – na czym polega siła braci? EWA PACUŁA i NICOLE SALETA - jak nieuleczalna choroba determinuje ich życie.