David Jason
Fot. Mike Marsland/WireImage
NIEZWYKŁE HISTORIE

David Jason przez pół wieku nie miał pojęcia, że ma drugą córkę. Gdy ją spotkał, nie posiadał się ze szczęścia

„Powiedzieć, że wiadomość o tym, że mam córkę sprzed lat, jest zaskoczeniem, to nic nie powiedzieć", mówi

Karol Sowa 11 kwietnia 2024 19:56
David Jason
Fot. Mike Marsland/WireImage

Ma 83 lata, wiele osób z pewnością pamięta go z serialu „Tylko głupcy i konie". David Jason zachwycił również w filmie „Wiedźmikołaj". Na swoim koncie ma między innymi: statuetkę BAFTA oraz... tytuł szlachecki za zasługi aktorskie. W pewnym momencie ulubieniec publiczności przyznał, że jego życie diametralnie się zmieniło.

O tym, że ma córkę, dowiedział się 52 lata po jej narodzinach. Davis Jason o tajemnicy z przeszłości

O tym, że ma córkę, dowiedział się 52 lata po jej narodzinach. David Jason nie miał pojęcia, że przed laty został ojcem Abi Harris. Przypomnijmy, że przez wiele lat tworzy szczęśliwy związek z 62-letnią żoną Gill Hinchcliffe, z którą doczekał się 22-letniej dziś córki Sophie. Niedawno jednak odkrył prawdę o swojej przeszłości. Okazuje się, że wiele lat temu został ojcem. Jego najbliżsi byli wyrozumiali i nie mieli problemu z przyjęciem nowego członka rodziny. „Były bardzo wyrozumiałe. Przyjęły Abi, powitały ją i jej syna w swojej, teraz większej, rodzinie", mówił w rozmowie z The Mirror. 

Popularny aktor chce nadrobić z Abi stracony czas. „Jestem zachwycony, że mogę poznać Abi. Spotykamy się, kiedy tylko możemy", zwierzał się ulubieniec publiczności. „Mamy nadzieję, że pozwoli nam to kontynuować naszą nową relację i poznawać się coraz lepiej", dodaje. 

CZYTAJ RÓWNIEŻ: W szkole podstawowej rówieśnicy zgotowali jej prawdziwe piekło. To były najgorsze chwile w jej życiu

David Jason, córka Sophie Mae, żona Gill Hinchcliffe

David Jason, córka Sophie Mae, żona Gill Hinchcliffe
Fot. Stuart C. Wilson/Getty Images

David Jason nie wiedział, że ma córkę

Jego córka przyszła na świat w 1970 roku. Jest ona owocem miłości między aktorem, a Jennifer Hill, z którą tworzył krótki, lecz intensywny związek. Dlaczego jednak nie wiedział, że ma córkę? Otóż do 1996 roku oboje byli pewni, że to właśnie Geoffrey Davion — mąż Jennifer Hill jest ojcem dziecka. W pewnym momencie jednak pojawiły się wątpliwości. Aktorka postanowiła zrobić test, dzięki któremu wszystko wyszło na jaw. „Odkrywając tożsamość mojego ojca, zaczynam składać w całość moją własną. Oczywiście jestem podekscytowana i niesamowicie dumna, ale często też kompletnie przytłoczona smutkiem z powodu tylu lat, które straciliśmy. Mam nadzieję, że będziemy mogli znaleźć czas na częstsze widywanie się, żebym opanowała sztukę bycia najlepszą starszą siostrą i mogła zbudować głęboką relację ojca z córką w najprawdziwszym znaczeniu tego słowa", opowiadała Abi Harris na łamach The Mirror, która poszła w ślady rodziców. „Powiedzieć, że wiadomość o tym, że mam córkę sprzed lat, jest zaskoczeniem, to nic nie powiedzieć", kwituje dziś David Jason. 

CZYTAJ TEŻ: Koniec ich miłości zaskoczył wszystkich. Ale burzliwe rozstanie nie stanęło na drodze do przyjaźni

David Jason, córka Sophie Mae

David Jason, córka Sophie Mae
Fot. Dave J Hogan/Getty Images

David Jason
Fot. Mike Marsland/WireImage

[Tekst opublikowany na Viva Historie 15.04.2024 r.]

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARYLA RODOWICZ o poczuciu zawodowego niedocenienia, związkach – tych „gorszych, lepszych, bardziej udanych” i swoim azylu. KAROLINA GILON I MATEUSZ ŚWIERCZYŃSKI: ona pojechała do pracy na planie telewizyjnego show, on miał przeżyć przygodę życia jako uczestnik programu… MAREK TORZEWSKI mówi: „W miłości, która niejedno ma imię, są dwa kolory. Albo biel, albo czerń. A ja mam tę biel, a to wielkie szczęście…”.