ZWIASTUN

"Bridget Jones, dziękujemy, że jesteś!". Triumfalny powrót kultowej serii. Zobacz zwiastun filmu

Piotr Wojtasik 15 września 2016 10:00

Powszechnie uwielbiana seria o Bridget Jones wraca! Po zerwaniu z Markiem Darcy’m (Firth), Bridget (Zellweger) już wie, że baśniowe „żyli długo i szczęśliwie” to nie jej bajka. Ale, jak wiemy, Bridget Jones, jest optymistką. Dlatego postanawia rozpocząć (znów!) wszystko od nowa. Skupia się na rozwoju kariery zawodowej i osiąga sukces - zostaje producentką programu newsowego. Chudnie do wymarzonej wagi. Po raz pierwszy w życiu czuje, że ma wszystko pod kontrolą. Wkrótce nabiera rumieńców też jej życie miłosne, a to za sprawą przystojnego Amerykanina, Jacka Qwanta (Dempsey), który od Marka Darcy'ego różni się niemal wszystkim. Wkrótce Bridget odkrywa, że spodziewa się dziecka. Nie wie tylko, kto jest jego ojcem… Mark Darcy czy Jack Qwant? Dowiedzcie się oglądając film! Od 16 września w polskich kinach!

 

"Bridget Jones 3" warto obejrzeć choćby dla doborowej obsady. Do znanych już publiczności laureatów Oscara - Renée Zellweger („Chicago”, „Wzgórze nadziei”) i Colina Firtha („Jak zostać królem”, „Kingsman: Tajne służby”), dołącza Patrick Dempsey („Chirurdzy”). W filmie zobaczymy też Emmę Thompson oraz Jima Broadbenta i Gemmę Jones w roli rodziców Bridget. Jednak to fabuła i postać głównej bohaterki sprawiają, że "Bridget Jones 3" to pozycja obowiązkowa nie tylko dla wielbicieli serii! Nasza redakcyjna koleżanka po obejrzeniu filmu napisała: "Bridget, dziękujemy, że jesteś!". Nie ujęlibyśmy tego lepiej.

 

Polecamy też: Bridget Jones wróciła! Warto się wybrać do kina? My już wiemy! Przeczytajcie recenzję

 

 

 

 

 

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Ciąża Małgosi to ukoronowanie tego, o co walczyliśmy”, mówi RADOSŁAW MAJDAN i nie ukrywa, że z powodu epidemii on i jego żona są pełni obaw. LESZEK MILLER z wnuczką MONIKĄ o tym, jak dziś wygląda ich życie po bolesnej stracie syna i ojca. Legendarny aktor WITOLD SADOWY niedawno skończył sto lat i zdobył się na niezwykle szczere wyznanie. „Widziałam, jak czai się śmierć” – ELISABETH REVOL wspomina ostatnie chwile z TOMKIEM MACKIEWICZEM podczas wspinaczki na Nanga Parbat.