ZWIASTUN

"Bridget Jones, dziękujemy, że jesteś!". Triumfalny powrót kultowej serii. Zobacz zwiastun filmu

Piotr Wojtasik 15 września 2016 10:00

Powszechnie uwielbiana seria o Bridget Jones wraca! Po zerwaniu z Markiem Darcy’m (Firth), Bridget (Zellweger) już wie, że baśniowe „żyli długo i szczęśliwie” to nie jej bajka. Ale, jak wiemy, Bridget Jones, jest optymistką. Dlatego postanawia rozpocząć (znów!) wszystko od nowa. Skupia się na rozwoju kariery zawodowej i osiąga sukces - zostaje producentką programu newsowego. Chudnie do wymarzonej wagi. Po raz pierwszy w życiu czuje, że ma wszystko pod kontrolą. Wkrótce nabiera rumieńców też jej życie miłosne, a to za sprawą przystojnego Amerykanina, Jacka Qwanta (Dempsey), który od Marka Darcy'ego różni się niemal wszystkim. Wkrótce Bridget odkrywa, że spodziewa się dziecka. Nie wie tylko, kto jest jego ojcem… Mark Darcy czy Jack Qwant? Dowiedzcie się oglądając film! Od 16 września w polskich kinach!

 

"Bridget Jones 3" warto obejrzeć choćby dla doborowej obsady. Do znanych już publiczności laureatów Oscara - Renée Zellweger („Chicago”, „Wzgórze nadziei”) i Colina Firtha („Jak zostać królem”, „Kingsman: Tajne służby”), dołącza Patrick Dempsey („Chirurdzy”). W filmie zobaczymy też Emmę Thompson oraz Jima Broadbenta i Gemmę Jones w roli rodziców Bridget. Jednak to fabuła i postać głównej bohaterki sprawiają, że "Bridget Jones 3" to pozycja obowiązkowa nie tylko dla wielbicieli serii! Nasza redakcyjna koleżanka po obejrzeniu filmu napisała: "Bridget, dziękujemy, że jesteś!". Nie ujęlibyśmy tego lepiej.

 

Polecamy też: Bridget Jones wróciła! Warto się wybrać do kina? My już wiemy! Przeczytajcie recenzję

 

 

 

 

 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…