Dariusz Szpakowski
Fot. Forum
Dzieci gwiazd

Jedna poszła w ślady mamy, obie unikają blasku fleszy. Dariusz Szpakowski ma wyjątkową relację z córkami

"Gdy rodziła się pierwsza córka Julka, pojechałem komentować mecz"

Aleksandra Frankowska 15 maja 2024 17:58
Dariusz Szpakowski
Fot. Forum

Dariusz Szpakowski od lat tworzy szczęśliwy związek ze swoją małżonką Grażyną, która jest aktorką. Para doczekała się dwóch córek, Julii i Gabrieli. Nie wybrały one jednak kariery dziennikarskiej, a medialną, chociaż unikają blasku fleszy. Pracują zupełnie po drugiej stronie. Córki dla Dariusza Szpakowskiego są wszystkim. Jakim jest ojcem? Jakie są ich wspólne relacje?

Kim są Julia i Gabriela Szpakowskie?

Julia urodziła się w 1993 roku, zaś jej siostra Gabriela jest od niej o 6 lat młodsza. Obie są związane z mediami, ale nie bezpośrednio, jak ich rodzice. Julia zajmuje się Public Relations, zaś Gabriela została producentką. Dodatkowo Gabriela ma za sobą debiut filmowy. Zagrała w filmie "Pokolenie Ikea", serialu "Pod powierzchnią" oraz filmie "Całe szczęście". Nie zdecydowała się jednak na typową karierę aktorską. Pracuje jako asystentka kierownika produkcji. 

Dariusz Szpakowski, Gabriela Szpakowska
Fot. Krzysztof Jarosz / Forum

ZOBACZ TEŻ: O ich relacji mówiła cała Polska, prawda wyszła na jaw po śmierci wybitnego aktora

Dariusz Szpakowski o córkach

Dziennikarz sportowy przegapił oba porody córek, chociaż bardzo chciał przy nich być. Tak Dariusz Szpakowski wspomina sytuację związaną z narodzinami Julii:

"Gdy rodziła się pierwsza córka Julka, pojechałem komentować mecz. Prowadząca ciążę znajoma ginekolog zapewniała mnie, że zdążę wrócić. Okazało się, że nie zdążyłem i po meczu kolega podszedł do mnie i powiedział: »Szpaku, gratuluję. Masz córkę!«" - mówił w jednym z wywiadów Szpakowski.

szpakowski z córką
Fot. Dariusz szpakowski z córką Gabrielą na imprezie „Bieg po nowe życie", 2014 rok. Fot: Piętka Mieszko/Akpa

Przy narodzinach Gabrieli również nie był obecny. Lekarka prowadząca zapewniła go, że jest jeszcze czas, więc udał się na zgrupowanie kadry.

"Zadzwoniłem do żony w sobotę i zapytałem, czy przypadkiem nie ma kataru i nie przeziębi naszego »dzidziula«. Powiedziała, że nie, bo właśnie zostałem ojcem drugiej córki. Jak widać, czasem sport wygrywa z życiem prywatnym" - wspominał.

ZOBACZ TEŻ: Hulu przedłuża serial ''The Bear'' o kolejny sezon! Fani zachwyceni

Dariusz Szpakowski ma wyjątkową relację z córkami, które wspiera na każdym etapie życia. Cała rodzina jest ze sobą wyjątkowo blisko i może liczyć na siebie w każdej sytuacji. Dziennikarz jednak stara się chronić prywatność córek, które również nie zabiegają o uwagę mediów. 

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARYLA RODOWICZ o poczuciu zawodowego niedocenienia, związkach – tych „gorszych, lepszych, bardziej udanych” i swoim azylu. KAROLINA GILON I MATEUSZ ŚWIERCZYŃSKI: ona pojechała do pracy na planie telewizyjnego show, on miał przeżyć przygodę życia jako uczestnik programu… MAREK TORZEWSKI mówi: „W miłości, która niejedno ma imię, są dwa kolory. Albo biel, albo czerń. A ja mam tę biel, a to wielkie szczęście…”.