The Bear
Fot. Materiały prasowe
O tym się mówi!

Hulu przedłuża serial ''The Bear'' o kolejny sezon! Fani zachwyceni

To jeden z największych hitów produkcji

Aleksandra Frankowska 15 maja 2024 16:27
The Bear
Fot. Materiały prasowe

To jeden z niewielu seriali na świecie, który cieszy się tak ogromną popularnością. Hulu ogłosiło właśnie, że serial "The Bear" doczeka się kolejnego, czwartego sezonu. Na swoim koncie producenci mają aż cztery Złote Globy i dziesięć nagród Emmy. Uwielbiają go wszyscy! Czego możemy się spodziewać w nowym sezonie? Oto wszystko, co powinniśmy wiedzieć na jego temat!

Powstanie kolejny sezon serialu "The Bear"

Jest popularny na całym świecie, a fani nie mogą się doczekać nowych odcinków. Powstaną - tak zapowiedział Disney. Chociaż nie powstał jeszcze trzeci, zapowiedziano, że pojawi się również czwarty, a prace nad nimi będą trwały równolegle. Data premiery nie jest jeszcze znana, ale według nieoficjalnych informacji, nowych odcinków możemy spodziewać się w czerwcu 2024.

ZOBACZ TEŻ: Izabela Trojanowska nie mogła postąpić inaczej. To, co przygotowała dla mamy mówi wiele o ich relacji

O czym będą kolejne odcinki serialu "The Bear"?

Tego... nie wie nikt! Jeden z głównych aktorów, Jeremy Allen White powiedział niedawno, że ma nadzieję na więcej gościnnych występów w serialu. Pamiętajmy, że serial znany jest z zaskakiwania widzów, więc spodziewamy się dosłownie niespodziewanego. Fani już zacierają ręce i czekają na nowe odcinki ulubionej produkcji. My również! 

TAGI #Netflix

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARYLA RODOWICZ o poczuciu zawodowego niedocenienia, związkach – tych „gorszych, lepszych, bardziej udanych” i swoim azylu. KAROLINA GILON I MATEUSZ ŚWIERCZYŃSKI: ona pojechała do pracy na planie telewizyjnego show, on miał przeżyć przygodę życia jako uczestnik programu… MAREK TORZEWSKI mówi: „W miłości, która niejedno ma imię, są dwa kolory. Albo biel, albo czerń. A ja mam tę biel, a to wielkie szczęście…”.