Rebecca Loss, David Beckham
Fot. Justin Goff\UK Press via Getty Images, Stuart C. Wilson/Getty Images
Z ŻYCIA GWIAZD

O romansie Davida Beckhama z piękną modelką huczał cały świat. Dzisiaj Victoria Beckham rozlicza się z mroczną przeszłością męża

„To był najcięższy okres [...] nawet my sami byliśmy zwróceni przeciwko sobie", mówiła

Karol Sowa 11 października 2023 20:06
Rebecca Loss, David Beckham
Fot. Justin Goff\UK Press via Getty Images, Stuart C. Wilson/Getty Images

Małżeństwo Davida i Victorii Beckhamów od lat wzbudzało wielką sensację i zainteresowanie mediów. Dla jednych byli wzorem do naśladowania, inni widzieli w tym związku rysy. Przed laty krążyły również plotki dotyczące rzekomej zdrady, jakiej miał się dopuścić słynny na całym świecie piłkarz. W dokumencie, który niedawno pojawił się na platformie Netfliks, para odniosła się do tych spekulacji. Jakie sekrety skrywał sportowiec?

Czy David Beckham zdradził swoją żonę Victorię?

Kilka dni temu na platformie Netfliks ukazał się dokument o jednej z najgłośniejszych par w świecie sportu i show-biznesu. Czteroodcinkowy materiał opowiada o kulisach sławy pary oraz ich mrocznych sekretach. W produkcji został również poruszony wątek rzekomej zdrady piłkarza, do której miało dojść w 2004 roku. 

Na przestrzeni tych lat w prasie pojawiło się wiele informacji dotyczących tego romansu. Z medialnych doniesień wynika, że to właśnie z Rebeccą Loss miał flirtować słynny piłkarz. Co więcej, po premierze dokumentu, modelka postanowiła zabrać głos w tej sprawie. Według Dailu Mail, Rebecca Loss obejrzała materiał w swoim domu w Norwegii i nie kryła swojej złości do Davida. Oburzył ją fakt, że Beckham wprost nie przeprosił swojej ukochanej za czyny z przeszłości, które kosztowały jego żonę wiele nerwów. „Rebecca uważa, że David powinien się opamiętać i publicznie przeprosić za ból, jaki sprawił żonie, zamiast odgrywać rolę ofiary. Zawsze opisywał plotki o romansie jako "absurdalne", ale nigdy ich nie potwierdził ani im nie zaprzeczył", miał powiedzieć przyjaciel Rebecci Loss.

W dokumencie, gdy David Beckham mówił o wydarzeniach z 2004 roku, był wyraźnie roztrzęsiony i bliski łez. Podkreślił również, że skandal, który ujrzał światło dzienne, niemal zniszczył jego małżeństwo. „Każdego dnia czułem się fizycznie chory". Dodał również, że „za każdym razem, gdy się budziliśmy, czuliśmy, że coś się dzieje… Oboje czuliśmy wtedy, że nie tracimy się nawzajem, ale toniemy", słyszeliśmy. 

A jak zareagowała jego żona? Poruszona Victoria Beckham wprost przyznała, że wciąż ma żal do swojego męża. „Jeśli mam być całkowicie szczera, to tak. To był najbardziej nieszczęśliwy moment w moim życiu", mówiła ze łzami w oczach. W dokumencie pojawił się również archiwalny wywiad Victorii, w którym mówiła, że „To był najcięższy okres, bo miałam wrażenie, że cały świat jest przeciwko nam. Jeśli mam być szczera, to nawet my sami byliśmy zwróceni przeciwko sobie. Aż do momentu przeprowadzki do Madrytu [...]".

Teraz oboje jednogłośnie mówią, że tamten okres był wielką próbą dla ich związku. „Nie wiem, jak przez to przeszliśmy, szczerze mówiąc. Victoria jest dla mnie wszystkim — patrzenie na jej cierpienie było niezwykle trudne. Ale jesteśmy wojownikami i w tamtym czasie musieliśmy walczyć o siebie nawzajem. Musieliśmy walczyć o naszą rodzinę. A to, co mieliśmy, było warte walki", wyjaśniał David Beckham. 

CZYTAJ TEŻ: Wychował się w Niemczech, zaskoczył rodziców swoimi planami: „Tata nie krył zdziwienia. Mama zresztą też”

David Beckham

David Beckham
Fot. Stephane Cardinale - Corbis/Corbis via Getty Images

Rebecca Loss

Rebecca Loss
Fot. Gareth Cattermole/Getty Images

Co łączyło Davida Beckhama i Rebeccę Loss?

Rebecca Loss była dyrektorką od PR-u mieszkającą w Madrycie. W międzyczasie została asystentką Davida Beckhama, który zachwycał w Realu Madryt. I to właśnie w tamtym okresie miało ich połączyć uczucie, które trwało cztery miesiące. Później firma zarządzająca, dla której pracował Rebecca przeniosła ją do innego działu.

Gdy sprawa ujrzała światło dziennie, piłkarz konsekwentnie zaprzeczał, że łączyło ich coś więcej niż praca. Podkreślał również, że jest w szczęśliwym związku. „W ciągu ostatnich kilku miesięcy przyzwyczaiłem się do czytania coraz bardziej absurdalnych historii o moim życiu prywatnym. Prosta prawda jest taka, że jestem bardzo szczęśliwym mężem", kwitował wówczas w rozmowie z Today. „Mam wspaniałą żonę i dwoje wyjątkowych dzieci. Żadna osoba trzecia nie może tego zmienić", dodawał.

Przypomnijmy, że 46-latka już wcześniej podkreślała, że nie żałuje, że opowiedziała tę historię w mediach. „To była ta noc. 18 września... Wszyscy byliśmy na kolacji z grupą osób. Wypiliśmy trochę alkoholu, były jakieś podteksty i dostałam kilka aluzji, ale ciągle mówiłam: "Nie, on cię nie podrywa"... Zawsze mówiłam sobie: "Nie ryzykuj swojej pracy". [...] Tego wieczoru świetnie się dogadywaliśmy. To był pierwszy raz, gdy przez całą noc byliśmy pochłonięci rozmową. Po prostu się połączyliśmy. Ludzie też to zauważyli", zwierzała się na antenie Sky News. 

Dodawała również, że „chemia między Davidem a mną była tak silna, że wszyscy byli tego świadomi i ludzie nie byli szczęśliwi, oczywiście, ponieważ zachowywałam się bardzo nieprofesjonalnie, a on jest żonaty. Po prostu patrzył na mnie, a potem dotarło do mnie, o co mnie poprosił — i chciałam z nim wrócić". 

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Oliwia Bieniuk nie chce być porównywana z mamą: "Muszę sama zapracować na swoją przyszłość"

David Beckham, Victoria Beckham

David Beckham, Victoria Beckham
Fot. Samir Hussein/WireImage

David Beckham

David Beckham
Fot. Stuart C. Wilson/Getty Images

Rebecca Loss

Rebecca Loss
Fot. Justin Goff\UK Press via Getty Images

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA KASPRZYK i MICHAŁ KOZERSKI: „potraktujmy ten wywiad jak mecz piłkarski”, proponuje aktorka. Kto w nim zwycięży? ŁUKASZ SIMLAT: dlaczego nie ma aktorskich marzeń i dlaczego... nie wyłącza telefonu. MAJA BOHOSIEWICZ założyła rodzinę, zbudowała własny biznes i została influencerką. Czy nie żałuje swoich wyborów? MICHAŁ WITKOWSKI: ceniony pisarz odsłania swój intymny świat i… zmienia image. NIEPOKONANA, czyli niezwykła historia Céline Dion.