Dziś Dzień bez makijażu!

Aleksandra Tylińska 5 maja 2018 14:40

Dziś przypada DZIEŃ BEZ MAKIJAŻU! Moda na make up „no make up” już minęła. Gwiazdy teraz idą o krok dalej i pokazują się zupełnie bez… makijażu! Anna Mucha coraz częściej stawia na naturalność, w której niewątpliwie jej do twarzy. Aktorka Agnieszka Sienkiewicz znana z serialu Przyjaciółki przyznała, że ma już coraz bardziej dość oglądania zdjęć, które nie mają wiele wspólnego z rzeczywistością: „wyidealizowanych, wyretuszowanych, wyfiltrowanych i wygładzonych.” Podobnego zdania jest Anna Mucha i Agata Młynarska, która pod zdjęciem bez makijażu napisała: „Konfrontacja z lustrem, w którym widzisz kogoś z kim idziesz przez całe życie”. Nam bardzo podoba się taki trend, a wy co o tym sądzicie? Wolicie gwiazdy sauté czy w wersji chic? 

1/5
gwiazdy bez makijażu
Copyright @East News, instagram @taannamucha
1/5

Anna Mucha kocha czerwone usta, jednak ostatnio aktorka pojawiła się w wersji saute, bez makijażu!  W którym wariancie ją wolicie?

2/5
gwiazdy bez makijażu
Copyright @East News, instagram @agata_mlynarska
2/5

Agata Młynarska z okazji swoich pięćdziesiątych urodzin pokazała się bez makijażu! Ale nawet na wielkie wyjście wybiera delikatny, subtelny make-up

3/5
gwiazdy bez makijażu
Copyright @East News, instagram @agnieszka_hyzy
3/5

Agnieszka Hyży zarówno w naturalnym makijażu jak i bez niego zawsze wygląda promiennie!  

4/5
gwiazdy bez makijażu
Copyright @East News, instagram @m_rozenek
4/5

Małgorzata Rozenek-Majdan kocha make up, zabiegi i metamorfozy. Aą jednak momenty, w których stawia tylko na pielęgnację i rezygnuje z makijażu. Jesteśmy na tak!

5/5
gwiazdy bez makijażu
Copyright @East News, instagram @agnieszka_sienkiewicz_official
5/5

„Lubię moje zmarszczki, bo to moja historia… moje życie… nie chce udawać, że ich nie ma ani, że zawsze jestem wypoczęta i fit.”  napisała pod swoim zdjęciem na Instagramie Agnieszka Sienkiewicz.

Wideo

Te kultowe filmowe kwestie Jerzego Stuhra przeszły do historii! Też je uwielbiasz?

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Gwiazdą nowego numeru jest Weronika Rosati. Zobacz, co jeszcze w nowej VIVIE!