Anna  Mucha, Viva!
Fot. ZUZA KRAJEWSKA i BARTEK WIECZOREK
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Anna Mucha poszła w ślady Agnieszki Hyży i Karoliny Szostak. Co zrobiła tym razem?

Marta Cieplak 7 stycznia 2018 10:30
Anna  Mucha, Viva!
Fot. ZUZA KRAJEWSKA i BARTEK WIECZOREK

Anna  Mucha, Viva!
Fot. ZUZA KRAJEWSKA i BARTEK WIECZOREK

Anna Mucha jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Dlatego i tym razem nie mogła pozostać w tyle – zgodnie z trendem panującym wśród polskich gwiazd w ostatnim tygodniu, aktorka postanowiła opublikować na swoim oficjalnym profilu na Instagramie zdjęcie zupełnie bez makijażu. Czy się spodobało?

Anna Mucha na Instagramie

Aktorka na pewno wygląda na nim na zmęczoną, ale to prawdopodobnie pora dnia. Obstawiamy, że była na planie serialu, gdzie charakteryzacja często zaczyna się nawet o 5-6 rano. Ale mimo to wygląda naprawdę świetnie. Większość fanek podziela nasze zdanie pisząc komentarze w stylu: "Piękna", Bardzo ładnie" Natura najlepsza", Zawsze śliczna". Nie zabrakło jednak i lekkiego hejtu: "Normalnie chłop", "Pani Ania już wszystko pokazała, wiec dlaczego miałaby się nie pokazać bez makijażu...", "Makijaż czyni cuda!!!". 

A co Wy myślicie na temat Anny Muchy bez makijażu?

 

 

absolutely #nomakeup ! #aktorka w przygotowaniu #before #atwork

A post shared by Anna Mucha (@taannamucha) on

 

 

Zobacz także: Zobaczcie jak wyglądają aniołki Victoria's Secret bez makijażu!

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.