Anna  Mucha, Viva!
Fot. ZUZA KRAJEWSKA i BARTEK WIECZOREK
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Anna Mucha poszła w ślady Agnieszki Hyży i Karoliny Szostak. Co zrobiła tym razem?

Marta Cieplak 7 stycznia 2018 10:30
Anna  Mucha, Viva!
Fot. ZUZA KRAJEWSKA i BARTEK WIECZOREK

Anna  Mucha, Viva!
Fot. ZUZA KRAJEWSKA i BARTEK WIECZOREK

Anna Mucha jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Dlatego i tym razem nie mogła pozostać w tyle – zgodnie z trendem panującym wśród polskich gwiazd w ostatnim tygodniu, aktorka postanowiła opublikować na swoim oficjalnym profilu na Instagramie zdjęcie zupełnie bez makijażu. Czy się spodobało?

Anna Mucha na Instagramie

Aktorka na pewno wygląda na nim na zmęczoną, ale to prawdopodobnie pora dnia. Obstawiamy, że była na planie serialu, gdzie charakteryzacja często zaczyna się nawet o 5-6 rano. Ale mimo to wygląda naprawdę świetnie. Większość fanek podziela nasze zdanie pisząc komentarze w stylu: "Piękna", Bardzo ładnie" Natura najlepsza", Zawsze śliczna". Nie zabrakło jednak i lekkiego hejtu: "Normalnie chłop", "Pani Ania już wszystko pokazała, wiec dlaczego miałaby się nie pokazać bez makijażu...", "Makijaż czyni cuda!!!". 

A co Wy myślicie na temat Anny Muchy bez makijażu?

 

 

absolutely #nomakeup ! #aktorka w przygotowaniu #before #atwork

A post shared by Anna Mucha (@taannamucha) on

 

 

Zobacz także: Zobaczcie jak wyglądają aniołki Victoria's Secret bez makijażu!

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?