Dorota Wellman
Fot. Michal Wozniak/DDTVN/East News
Uroda 2024

Dorota Wellman na zdjęciu sprzed niemal 30 lat

Była taka szczupła!

Redakcja VIVA! 4 marca 2024 16:30
Dorota Wellman
Fot. Michal Wozniak/DDTVN/East News

Dorota Wellman od lat daje przykład jako kobieta o niezwykłej pewności siebie. Pomimo wielu nieprzychylnych komentarzy na temat swojego wyglądu, pokazuje, że można czuć się piękną niezależnie od wagi. Niedawno jeden z portali przypomniał, jak wyglądała trzydzieści lat tamu. Wielu z nas mogłoby się zdziwić!

ZOBACZ TAKŻE: Dua Lipa zachwyca w nowej kampanii!

Jak Dorota Wellman wyglądała 30 lat temu?

Dziennikarka od lat jest ceniona i uwielbiana przez widzów za swój profesjonalizm i niezwykle naturalne usposobienie. Niestety, pracując na co dzień w telewizji narażona jest na ciągłą krytykę na temat swojego wyglądu. Na szczęście 63-letnia prezenterka nie bierze sobie do serca nieżyczliwych komentarzy, a przejmuje się wyłącznie uwagami, które dotyczą jej pracy. Jak przyznała, jej wygląd to efekt zaburzeń hormonalnych, których nie ma możliwości wyleczyć.

CZYTAJ TEŻ: Angelina Jolie zmieniła kolorwłosów na blond!

Dorota Wellman na zdjęciu sprzed 30 lat!

Dziś mamy okazję przyjrzeć się jak znana dziennikarka wyglądała niemal 30 lat temu. Trzeba przyznać, że nie wszystko uległo zmianie. Prezenterka zachowała to samo uczesanie, w którym mamy okazję zobaczyć ją dziś! 30 lat temu postawiła jednak na modny wówczas rudy odcień włosów. Uwagę zwraca także jej wyraźnie szczuplejsza sylwetka. Zobaczcie, jak wyglądała Dorota Wellman niemal 30 lat temu na archiwalnym zdjęciu!

Dorota Wellman jako prowadząca programu TVP "Raport", 1999

Dorota Wellman 1999
Fot. Jan Bogacz/TVP/East News

Dorota Wellman i Marcin Prokop

Fot. Baranowski / AKPA

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARYLA RODOWICZ o poczuciu zawodowego niedocenienia, związkach – tych „gorszych, lepszych, bardziej udanych” i swoim azylu. KAROLINA GILON I MATEUSZ ŚWIERCZYŃSKI: ona pojechała do pracy na planie telewizyjnego show, on miał przeżyć przygodę życia jako uczestnik programu… MAREK TORZEWSKI mówi: „W miłości, która niejedno ma imię, są dwa kolory. Albo biel, albo czerń. A ja mam tę biel, a to wielkie szczęście…”.