Czy będzie efekt Meghan? Strona marki, której płaszcz Meghan Markle wybrała na swoje zaręczyny… padła od nadmiaru zamówień!

Stylizacja zaręczynowa Meghan Markle
Fot. East News

O tym mówią wszyscy! Meghan Markle i książę Harry zaręczyli się! Gdy pozowali do oficjalnych zdjęć w The Sunken Gardens w londyńskim Kensington Palace oczy świata zwrócone były na przyszłą księżną Sussex. Na ten wyjątkowy moment Meghan Markle wybrała szykowny biały płaszczyk, szmaragdową suknię i cieliste szpilki z paseczkami. Szybko okazało się, że te ostatnie to model Matilde marki Aquazzura kosztujący 465 dolarów czyli około 1700 złotych. Ale największą sensację wywołały nie one, ale piękny płaszcz książęcej narzeczonej.

 

Stylizacja zaręczynowa Meghan Markle
Fot. East News, materiały prasowe
Meghan Markle w cielistych szpilkach z paseczkami Aquazzura.

 

Polecamy też: Czym różniły się zaręczynowe stylizacje Meghan Markle i księżnej Kate? I co mówią o obu narzeczonych?
 

 

POLECAMY: Ona starsza od niego, rozwódka, on do niedawna niepoprawny kobieciarz. Dlaczego zaręczyny księcia Harry'ego i Meghan Markle są tak ważne? EKSKLUZYWNE VIDEO

Źródło: Dawid Ziemba, Gabriela Czernecka

Czas na efekt Meghan?

Płaszcz pochodzi z kolekcji kanadyjskiej marki Line The Label, którą Meghan Markle poznała kręcąc w Toronto serial „W garniturach”. Dosłownie w parę minut po ukazaniu się w sieci pierwszych zdjęć z uroczystości strona internetowa marki… padła od nadmiaru zmówień. Jubilerzy na całym świecie przystąpili zaś do kopiowania zaręczynowego pierścionka Meghan Markle. Podobne przypadki wywoływała dotychczas garderoba księżnej Cambridge, a zjawisko to nazwano efektem Kate. Czyżby rosła jej pod bokiem potężna konkurentka i teraz przyszła pora na efekt Meghan? Przekonamy się już wkrótce! I na koniec, strona marki Aquazzura ciągle działa… choć szpilki, które założyła narzeczona księcia Harry'ego w mgnieniu oka się wyprzedały!

 

Stylizacja zaręczynowa Meghan Markle
Fot. East News

Meghan Markle w biały płaszczyk z kolekcji kanadyjskiej marki Line The Label.

 

Polecamy też: Meghan Markle chce zająć miejsce księżnej Kate w sercach Brytyjczyków? Jej styl na to wskazuje...

Pierścionek zaręczynowy Meghan Markle
Fot. East News

Pierścionek zaręczynowy Meghan Markle ma dwa brylanty z kolekcji matki księżnej Diany.

 

Polecamy też: Księżna Kate założyła ukochany klejnot księżnej Diany! Zgadniecie jaki?

Czyj styl będzie waszym zdaniem chętniej naśladowany?

Tworzone przez

 

Najczęściej czytane

Top Video

Top Galerie

VIVA! NA INSTAGRAMIE