Meghan Markle, księżna Kate zaręczynowe stylizacje
Fot. East News
VIVA! Tylko u nas

Czym różniły się zaręczynowe stylizacje Meghan Markle i księżnej Kate? I co mówią o obu narzeczonych?

Marcin Brzeziński 28 listopada 2017 14:00
Meghan Markle, księżna Kate zaręczynowe stylizacje
Fot. East News

Wciąż żyjemy jeszcze zaręczynami Meghan Markle i księcia Harry’go. Spójrzmy na nie teraz od jeszcze innej strony. Warto zastanowić się, czym różniły się zaręczynowe stylizacje dwóch książęcych wybranek: Meghan Markle i księżnej Kate. Może powiedzą nam one coś o charakterze naszych bohaterek i naturze ich związków z przedstawicielami rodziny królewskiej.

 

Meghan Markle zaręczynowa stylizacja
Fot. East News

Meghan Markle w białym płaszczu marki Line The Label, szmaragdowej sukni i szpilkach Aquazzura.

 

Polecamy też: Meghan Markle chce zająć miejsce księżnej Kate w sercach Brytyjczyków? Jej styl na to wskazuje...
 

Oficjalnia stylizacja księżnej Kate czy na luzie Meghan Markle?

Trzeba zacząć od tego, że sesje fotograficzne (tak zwane photocall) obu świeżo zaręczonych par odbywały się w zupełnie innych sceneriach. Kate Midleton i książę William pozowali w wielkiej sali St James Palace. Bogate, pałacowe wnętrze nadało wydarzeniu bardzo oficjalny charakter. Taka była też stylizacja przyszłej księżnej Cambridge. Zobaczyliśmy więc ją w bardzo formalnej granatowej sukni marki Issa i klasycznych, czarnych szpilkach. Meghan Markle i książę Harry z kolei wybrali bardziej naturalne otoczenie, można by wręcz zaryzykować sformułowanie „na luzie”. Nie zważając na nieprzewidywalną londyńską pogodę zadecydowali, że chcą być uwiecznieni na okolicznościowych zdjęciach w ogrodach Kensignton Palace. Stąd Meghan Markle mogła pozwolić sobie na bardziej - odważmy się użyć tego słowa - casualową stylizację. Zobaczyliśmy ją w białym, podkreślającym talię płaszczyku marki Line The Label, szmaragdowej sukni i seksownych szpilkach Aquazzura. W tym zestawie wyglądała bezpretensjonalnie i świeżo.

 

Księżna Kate zaręczynowa stylizacja
Fot. East News

Księżna Kate w granatowej sukni marki Issa i klasycznych, czarnych szpilkach.

 

Polecamy też: Księżna Kate i Meghan Markle noszą płaszcze tej samej marki! Ich cena zwala z nóg!

 

Władczynie pierścieni zaręczynowych

Tym, co łączy obie narzeczone są… ich zaręczynowe pierścionki. Oba mają bowiem bardzo symboliczną wymowę. Pierścionek księżnej Kate, jak wiemy należał wcześniej do księżnej Diany. Ale w nieco skromniejszym na pierwszy rzut oka klejnocie Meghan Merkle znalazły się również dwa brylanty z kolekcji matki księcia Harry’ego. Tak więc choć stylizacje księżnej Kate i Meghan Markle były bardzo różne, to przywiązanie do rodzinnej tradycji… zupełnie takie samo.

 

Meghan Markle, księżna Kate zaręczynowe pierścionki
Fot. East News

Pierścionek zaręczynowy księżnej Kate i Meghan Markle.

 

Polecamy też: Księżna Kate założyła ukochany klejnot Elżbiety II! Dlaczego jest tak ważny dla królowej?

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.