1/8
Anja Rubik w Cannes 2017
Copyright @ons.pl
1/8

Jesteśmy szczęśliwi, że na tegorocznym Festiwalu Filmowy w Cannes mamy tak piękną ambasadorkę jak Anja Rubik! Polska modelka prezentuje się wspaniale na canneńskim czerwonym dywanie i na licznych okolicznościowych przyjęciach. Częściowo za jej olśniewający wygląd odpowiada zaś jeden mężczyzna - jej długoletni przyjaciel, dyrektor kreatywny domu mody Saint Laurent, Anthony Vaccarello. Modelka zaprezentowała dotychczas w Cannes trzy stylizacje: czarny garnitur z przezroczystym topem i dwie suknie o fantazyjnych, organicznych kształtach. Wszystkie te kreacje pochodzą z kolekcji Saint Laurent, których autorem jest Vaccarello. Projektant nie tylko zadbał o garderobę naszej top modelki, ale również z ochotą dotrzymuje jej w Cannes towarzystwa.

Polecamy też: Anja Rubik powraca w najnowszej kampanii Saint Laurent! Jej przyjaciel Anthony Vaccarello o niej nie zapomina!

Polski łącznik

Przypomnijmy, że ta znajomość ma już bardzo długą historię. Zdolny Belg zawdzięcza bowiem bardzo wiele właśnie Anji Rubik. Nasza top modelka, tak opowiedziała o tym Beacie Nowickiej w wywiadzie dla VIVY! MODY: „Poznałam go przez wspólnego znajomego. Nie miał jeszcze swojego studia, więc poszłam się z nim przywitać u niego w domu. Pokazał mi kilka swoich projektów, które bardzo mi się spodobały. Zaczęliśmy rozmawiać, zaskoczyło mnie, że tak młoda osoba ma tak jasno ukształtowaną wizję mody. Tego, co i jak chce w tej modzie osiągnąć. On miał już gotowe DNA swojej marki. Bardzo rzadko ludzie w tym wieku potrafią zdecydować, co lubią, a czego nie, co jest jego, a co nie jest. A on wiedział. Powiedziałam mu wtedy: Powinieneś zrobić swój pokaz. Jesteś gotowy. Odpowiedział, że myślał o tym, ale nie ma budżetu. Obiecałam, że pogadam z paroma osobami i zobaczymy, jak można mu pomóc. Skontaktowałam go z Alexem de Betak, który jest producentem pokazów mody. On również uwierzył w Anthony'ego i wspólnymi siłami doprowadziliśmy do tego, że ten pokaz się odbył. Namówiłam kilka ważnych w branży modelek, żeby zaczęły go wspierać”. Okazuje się, że ta przyjaźń przetrwała próbę czasu. A że Festiwal w Cannes się jeszcze nie skończył czekamy na kolejne stylizacje Anji Rubik. Te od Vaccarello oczywiście! Zapraszamy do naszej galerii!

Anja Rubik i Anthony Vaccarello na Met Gala w 2013 roku.

Polecamy też: Wystąpiła w nich Rihanna i… lista oczekujących na nowe buty Saint Laurent urosła do wielu tysięcy! A kosztują niemało!

2/8
Anja Rubik w Cannes 2017
Copyright @ons.pl
2/8
3/8
Anja Rubik w Cannes 2017
Copyright @ons.pl
3/8
4/8
Anja Rubik w Cannes 2017
Copyright @ons.pl
4/8
5/8
Anja Rubik w Cannes 2017
Copyright @ons.pl
5/8
6/8
Anja Rubik w Cannes 2017
Copyright @East News
6/8
7/8
Anja Rubik w Cannes 2017
Copyright @ons.pl
7/8
8/8
Anja Rubik w Cannes 2017
Copyright @ons.pl
8/8

Wideo

Zobacz gwiazdy w kolekcji H&M Conscious Exclusive!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Magdalena Boczarska o filmowych i niefilmowych rolach życia. Mariola Bojarska-Ferenc z synem Aleksem opowiadają, jak celebrują życie i posiłki. Oszołom, obibok… Tak mówiono o Miśku Koterskim. To się zmieniło, gdy się zakochał i został ojcem.