O TYM JEST GŁOŚNO

Nie wygrał miliona, choć znał odpowiedź na pytanie za milion złotych!

Co się wydarzyło w „Milionerach”?

Weronika Kostyra 10 września 2018 21:16
Hubert Urbański
Fot. Kamil Piklikiewicz/DDTVN/East News

To moment na który wszyscy czekają! Program Milionerzy zawsze jest pełen emocji, ale przy ostatnim pytaniu sięgają one zenitu! Dzisiaj usłyszał je Dominik Komorek, 32-letni urzędnik z Warszawy. Odcinek rozpoczął z 40 tysiącami złotych na koncie oraz trzema niewykorzystanymi kołami ratunkowymi! Potem jak burza przeszedł przez kolejne pytania, korzystając z koła „pół na pół”. Jak brzmiało to najważniejsze, za milion złotych?

Milionerzy TVN: Czego dotyczyło pytanie za milion?

Pytanie za milion dotyczyło instrumentów muzycznych: Który instrument stroi muzyk?

A. tamburyn

B. kocioł

C. okarynę

D. czynele

Zawodnik wybrał odpowiedź wykorzystał koło ratunkowe „pytanie do publiczności”, która wskazało po równo odpowiedzi B i D. Następnie Dominik Komorek skorzystał z „telefonu do przyjaciela”, czyli swojego taty, Tadeusza. Zasugerował on odpowiedź B. W tym momencie Hubert Urbański wypisał czek na milion złotych. Niestety zawodnik nie był pewny odpowiedzi i zdecydował, że rezygnuje z gry. Wygrał 500 tysięcy złotych. Poprawną odpowiedzią okazało się B, kocioł. Intuicja go nie myliła...

Znałeś odpowiedź?

Ostatni wygrany milion

Po raz ostatni główna nagroda w programie padła w marcu. Pani Maria Romanek wygrała wtedy milion po tym, kiedy poprawnie odpowiedziała na pytanie: Ile to jest 1111 razy 1111, jeśli 1 razy 1 to 1, a 11 razy 11 to 121?

A. 12321
B. 1 234 321
C. 111 111 111
D. 123 454 321

Zwyciężczyni nie kryła łez wzruszenia. Swoją wygraną przeznaczyła na pomoc potrzebującym, w tym fundacjom i organizacjom charytatywnym. Maria Romanek to druga uczestniczka programu TVN, która sięgnęła po główną wygraną. Osiem lat wcześniej, w 2010 roku, jako pierwszy w Polsce dokonał tego Krzysztof Wójcik ze Szczecina. 

Milionerzy, Hubert Urbański
Fot. mat. prasowe

Hubert Urbański poprowadzi program
Fot. East News

Wideo

Poznaj jeden z największych trendów w makijażu!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Ewa Farna bez tajemnic! Takiej rozmowy jeszcze nie było!