O NICH SIĘ MÓWI

Magdalena Boczarska i Mateusz Banasiuk spodziewają się dziecka. Teraz czas na kolejny krok!

Weronika Kostyra 4 sierpnia 2017 14:30
Magda Boczarska dla Vivy!
Fot. Adam Pluciński/Move

Choć związek Magdaleny Boczarskiej i Mateusza Banasiuka należy raczej do tych burzliwych, teraz zakochani mają jedynie powody do radości. Para spodziewa się pierwszego dziecka i… planuje ślub!

Polecamy też: Magdalena Boczarska potwierdziła, że spodziewa się dziecka i zaprezentowała na salonach ciążowe krągłości!

Ślub Magdaleny Boczarskiej

Magdalena Boczarska chce, żeby jej dziecko wychowywało się w normalnej, pełnej rodzinie, dlatego bardzo zależy jej na ślubie z ukochanym. I choć w ich związku różnie się działo – pojawiały się pogłoski o kryzysie, o tym, że trudno im się dogadać, bo obydwoje mają wybuchowe charaktery – po trzech latach zdecydowali się go sformalizować. Jak donosi „Fakt” Mateusz Banasiuk wykazał się dojrzałością:

„On wszystko przemyślał i obiecał, że po narodzinach dziecka się wyciszy. Mówi kumplom, że skoro Magda chce ślubu to musi teraz zachować się jak facet i stworzyć swojemu dziecku porządny dom. Planują uroczystość w przyszłym roku, bo Magda nie chce brać teraz ślubu z brzuszkiem”.

Dziecko Magdy i Mateusza przyjdzie na świat najprawdopodobniej na początku przyszłego roku, a to oznacza, że ślub odbędzie się najwcześniej wiosną. Trzymamy kciuki!

Magdalena Boczarska i Mateusz Banasiuk
Fot. Instagram @mateuszbanasiuk

Zobacz także: Ten rok to w polskim show-biznesie prawdziwy baby boom. Które gwiazdy spodziewają się dziecka?

Wideo

Te kultowe filmowe kwestie Jerzego Stuhra przeszły do historii! Też je uwielbiasz?

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Narodziny gwiazdy, czyli Julia Wieniawa o trudnych wyborach i drodze do sukcesu. Plus Wielki Horoskop na 2019 rok!