O TYM SIĘ MÓWI

Już niedługo pierwsza rocznica ślubu Małgorzaty i Radosława Majdanów! Co planują na ten wyjątkowy dzień?

Weronika Kostyra 4 sierpnia 2017 18:30
Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan, VIVA! wrzesień 2016
Fot. Robert Wolański

Ślub Małgorzaty Rozenek-Majdan i Radosława Majdana był najważniejszym wydarzeniem medialnym poprzedniego lata. Za chwilę minie od niego rok, a oni są w sobie zakochani jak nigdy wcześniej i razem przygotowują nowy, tajemniczy program telewizyjny. Mimo wypełnionego grafiku, szykują się też do pierwszej rocznicy ślubu. Co wyjątkowego planują na 10 września?

Pierwsza rocznica ślubu Małgorzaty Rozenek-Majdan

Ich ślub i wesele były zaplanowane w najdrobniejszych szczegółach, a przygotowania rozpoczęły się wiele miesięcy wcześniej. Czy obchody pierwszej (tak zwanej papierowej) rocznicy też będą miały taki rozmach? Małgorzata Rozenek-Majdan wyznała dziennikarce Jastrząbpost, że marzy o dużym i hucznym przyjęciu:

Mam marzenie, żebyśmy mieli huczną pierwszą rocznicę, mam już nawet zamysł, już wiem, jak bym chciała, żeby to wyglądało i gdzie się odbyło. To był dla nas bardzo szczęśliwy rok i chcielibyśmy i chcielibyśmy go spiąć taką fajną klamrą”.

Dodała też, że chętnie będzie odnawiać małżeńską przysięgę i to co roku!

W tej chwili jedyny problem jest taki, że Małgosia i Radosław są bardzo zapracowani i nie mają czasu na organizację uroczystości. Oboje polegają więc w tej kwestii na agencie gwiazdy.

A już niedługo na rynku pojawi się nowa książka Rozenek „Perfekcyjny ślub”, w której podzieli się ślubnymi doświadczeniami, pomysłami i inspiracjami – nie mamy wątpliwości, że tę tematykę gwiazda zna bardzo dobrze!

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan, VIVA! wrzesień 2016
Fot. Robert Wolański

Zobacz także: Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan już po ślubie! Zobaczcie wyjątkowy ślubny teledysk

Wideo

Te kultowe filmowe kwestie Jerzego Stuhra przeszły do historii! Też je uwielbiasz?

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Narodziny gwiazdy, czyli Julia Wieniawa o trudnych wyborach i drodze do sukcesu. Plus Wielki Horoskop na 2019 rok!